Şimdi Ara

Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
16
Favori
24.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizde haklısınız :)

inşallah ülkemize de 1000 dolardan gelir de yurtdışından garantisiz ürün getirtmekle uğraşmayız
  • Bende Panasonic Lumix LX15'i bekleyeceğim sanırım, $ 300 fark var arada. Türkiye fiyatını bilmiyoruz tabiki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mohawknife

Bende Panasonic Lumix LX15'i bekleyeceğim sanırım, $ 300 fark var arada. Türkiye fiyatını bilmiyoruz tabiki..

boyut olarak boyutu nedir bu cihazın hocam ? rx100 m4 ün panasonic de bir emsali varmı ?
  • Boyları aşağı yukarı aynı. İkiside metal gövde. Aşağıdaki linkte karşılaştırma videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=C_7ytzqAhPU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mohawknife -- 24 Ekim 2016; 11:25:38 >
  • Arkadaşlar merhaba, rx100 m4 almayı düşünüyorum da sizlere sormak istediğim:

1) 4k modda stabilizer çalışıyor mu ? Sanırım 4 farklı modda varmış. Bazı arkadaşlar yürürken çok titrediğini yazmış bu durum stabilizerlı modda da geçerli mi?
    2) 2k video çekimi yapabiliyor muyuz?
    3) 4k modda crop yapıyor mu? Yani 1080p video ile 4k video aynı genişlikte görüntü alabiliyor mu?
    4) Harici mic girişi olmadığını ve 4k modda 5k limitini biliyorum, videoda başka kusuru var mıdır?

2.elde 5-6 aylık TR cihaz kaça alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Arkadaşlar merhaba, rx100 m4 almayı düşünüyorum da sizlere sormak istediğim:

1) 4k modda stabilizer çalışıyor mu ? Sanırım 4 farklı modda varmış. Bazı arkadaşlar yürürken çok titrediğini yazmış bu durum stabilizerlı modda da geçerli mi?
    2) 2k video çekimi yapabiliyor muyuz?
    3) 4k modda crop yapıyor mu? Yani 1080p video ile 4k video aynı genişlikte görüntü alabiliyor mu?
    4) Harici mic girişi olmadığını ve 4k modda 5k limitini biliyorum, videoda başka kusuru var mıdır?

2.elde 5-6 aylık TR cihaz kaça alınır?

mark 5 i bekle baya bi iyileştirme var mark 4 e göre
  • Ne gibi iyileştirmeler olduğundan bahseder misiniz? İyileştirmeler mutlaka olacaktır.

4K'da 5dk sorununun çözümlenmediğini biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Ne gibi iyileştirmeler olduğundan bahseder misiniz? İyileştirmeler mutlaka olacaktır.

4K'da 5dk sorununun çözümlenmediğini biliyorum.

4k yı çözerler diye tahmin ediyordum hocam ben 4k yı çözmedilerse almaya gerek yok ama sonuçta yeni cihaz çıkınca eskiye indirim gelir beklemekte fayda var yine
  • jpeg/raw fark etmeksizin saniyede 24 kare çekim yapabiliyor; üstelik otofokuslu olarak... ayrıca slowmotion süresi de iki katına çıkmış...

sırf hızı için m3'ten 5'e geçiş düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortarxl

jpeg/raw fark etmeksizin saniyede 24 kare çekim yapabiliyor; üstelik otofokuslu olarak... ayrıca slowmotion süresi de iki katına çıkmış...

sırf hızı için m3'ten 5'e geçiş düşünüyorum...

sadece resim çekecek birisi için m2 ile m3 m4 m5 arasında fark varmı hocam lens,iso,imaj kalitesi v.s ? sadece resim için alacağım ben m5 i beklemekte fayda varmı bu durumda
  • Mark 3

Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı
    Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı

• Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı
    DSC07131 by fipar, on Flickr

DSC07244 by fipar, on Flickr

DSC07122 by fipar, on Flickr

• Fotoğraflar için teşekkürler arkadaşlar bende koyayım 1 tane

• m5'e geçeceklerin temiz ve sorunsuz m3'lerini kasım - aralık gibi alabilirim arkadaşlar
  • http://i.hizliresim.com/VEb6Rv.jpg

http://i.hizliresim.com/nEB2oM.jpg

kuşlu fotoda lens 70mm'de, shutter 1/160sn
  • M5 ile m4 arasında aradaki farka değecek bir fark var mı? Video kalitesinde vs tamam netleme hızı daha iyi de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M5'in ön sipariş fiyatı 3.999,- TL diyor, Fotopazar, Fotoğrafium ve Klasfoto'da. Anlamadım ben bu işi hani Sony Amerika fiyatlarına yakın fiyatlar veriyordu Türkiye'de. Biz bu gidişle makina falan alamayız. Birde Panasonic'in fiyatları belli olsun bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.