Şimdi Ara

'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey' (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
2
Favori
71.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

@başaK_

1902008 tarihinde resmini lütfen küçült

Sony nin hiçbir cihazı (slr like ve compact)

ne FZ50 i silebilir nede efsane S6500fd yi.

Sony R1 diye bir model duydun mu hiç?

FZ750 ve S6500FD'yi üstüste koyar, birlikte ezer..

Buna katılmamak elde değil.
  • merhaba
    sony h2 makinamı satıp Fujifilm Finepix S1700 almayı düşünüyorum. bu konuda ne düşünüyorsunuz. makinamı kaça satabilirm bilgisi olan var mı?
  • yerinde olsam satmam
    ben sony h1 aldım geçen hafta önceki mesajıma baktımda neredeyse h1i 1.5 yıldır arıyormuşum
  • h2 var bende. uzun zamandır da kullanıyorum ama son zamanlarda flaşı geç dolmaya başladı. bunun nedeni ne olabilir ?
  • Yıllar sonra başlığı hortlatıyorum ama buradaki insanların değerli bilgilerine ihtiyacım var :)

6 yıl önce aldığım H1'i kullanıyorum da yeni makinalar vs soğuttu beni fotoğraf çekmekten, renkleri olsun isosu olsun çok geride kaldı bu alet ama yeni alete para ayıramıyorum malesef. Tekrar bi gaza geldim, geniş açı çekimler yapmak istiyorum manzara vs tipinde şeyler. Alette conversation lens olayı vardı diye hatırlıyorum, 36mm az geliyor 15 20 mm civarında çekim yapabileceğim converter var mıdır bu alet için?
  • ben daha önce almıştım bahsettiğiniz geniş açı çeviriciyi fakat 3-5 çekim sonrası geri sattım hatta 1.7 çarpanlı telesini de almıştım ve makro kabiliyetini genişleten lensini de... 3ünü birlikte koydum ilana hemen satılmıştı 2-3 yıl önce... tak çıkar işleri biraz gıcık oluyordu hatırladığım kadarı ile... yerinde olsam bir nikon d40 alırım ters bağlama aparatı ile makro çekim yapabilirsin fotoğraf kalitesi harikadır... kit lensi de çok iyi zaten...
  • Ben de almak isterim dlsr makina da üniversite hayatı boyunca bu pek mümkün gözükmüyor :) Müzikle uğraşıyorum ve o taraftan almak istediğim ekipmanlar fotoğraftan daha öncelikli benim için, kendi paramı kazanana kadar da dslr tarafına girmem, iş görür bir kit nereden baksan 2000 liraya mal olur ikinci el vs şeklinde.

Ayrıca ben makro çekim yapmayacağım, balıkgözü kadar abartı olmasa da geniş açı çekimler yapma planım var, manzara falan filan. 0.4 0.5 falan çarpanlı bir dönüştürücü istiyorum, 0.5 olsa 18mm ye denkgelir gayet de hoş olur :)

Sizdeki dönüştürücünün ne olduğunu ve bulabilirseniz biri iki örnek fotosunu linkleyebilirseniz mutlu olurum :)
  • Merhabalar ben de sony DSC H5 kullanıyorum kendi şarjlı pilleri öldü bende gittim GP pil aldım 2700 mAmper.

Ama bir türlü verim alamadım saatlerce doldurmama rağmen 5 fotoğraf çekiyorum pil bitiyor. Nasıl iş anlamadım. Ne yapmalıyım?

Bir çözüm bulamadım bulamadıkça da sinirleniyorum.
  • buffalo kullanıcısına yanıt
    merhaba abi yada abla sana 2 sey soracaktım da sony h2 lerin icinden sd kart dısında nasıl fotoları alabılırım bıde yandakı usb
    gırısı ne ıse yarıo

@buffalo
  • quote:

Orijinalden alıntı: tskrem

merhaba abi yada abla sana 2 sey soracaktım da sony h2 lerin icinden sd kart dısında nasıl fotoları alabılırım bıde yandakı usb
    gırısı ne ıse yarıo

@buffalo
    o usb girişiyle bilgisayara bağlayıp fotoları alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashflowx -- 14 Ağustos 2018; 13:53:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelikuputis

Merhabalar ben de sony DSC H5 kullanıyorum kendi şarjlı pilleri öldü bende gittim GP pil aldım 2700 mAmper.

Ama bir türlü verim alamadım saatlerce doldurmama rağmen 5 fotoğraf çekiyorum pil bitiyor. Nasıl iş anlamadım. Ne yapmalıyım?

Bir çözüm bulamadım bulamadıkça da sinirleniyorum.
    pil yuvasında + ve - uçların temas ettiği yerler oksitlenmiştir. 0 zımpara yada uygun birşeyle kapaktaki ve iç taraftaki pilin temas ettiği noktaları temizleyiniz. sorununuz çözülecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.