Şimdi Ara

'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey' (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
2
Favori
71.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla fotograf budur ilave sadece cerceve ve imza

'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey'

Fotokritik linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 18 Kasım 2006; 13:47:17 >
  • Fark budur ya

Playboys Farkı Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 18 Kasım 2006; 14:31:26 >
  • Teknik hatalar bilerek yapıldı gercegi yansıtması için

•  'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 18 Kasım 2006; 17:24:12 >
  • Slm, bir kaç ay süren kafa karışıklıklarından sonra Sony H5 aldım. Bu karara varmamda burada yazılanlar belirleyici oldu diyebilirim. Şimdi ilk yardıma ihtiyacım var. Sony H5'in Türkçe kullanma kılavuzuna nasıl ulaşabilirim.

Peşinden bir de soru: Hangi kartı tavsiye ediyorsunuz. 2 GB ve kaliteli video görüntü de çekebilen kartlardan... Pro duo ile pro arasında bu konuda bir fark var galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şavşatlı -- 27 Kasım 2006; 16:14:03 >
  • global_playboys,

anladığım kadarıyla fotoğraflarının birçoğu PS'de oynanmış fotolar. PS bilgin çok iyi seviyede gözüküyor. Sormak istediğim programı kullanmayı nereden öğrendiğin? Kitap, internet vb. mi yoksa kursa falanmı gittin?
  • Bende arkadaşın sorduğu soruların cevabını merak ediyorum? 3 aydır h5 sahibiyim ben de yeni 2 gblık kart almayı düşünüyorum. gittigidiyorda 80 ytl civarında 2 gb lık msproduo kartlar var. Bu kartlar nasıl tavsiye edermisiniz?http://urun.gittigidiyor.com/Sony-2gb-MS-Pro-Duo-made-in-japon-adaptor_W0QQidZZ3138090

quote:

Orjinalden alıntı: şavşatlı

Slm, bir kaç ay süren kafa karışıklıklarından sonra Sony H5 aldım. Bu karara varmamda burada yazılanlar belirleyici oldu diyebilirim. Şimdi ilk yardıma ihtiyacım var. Sony H5'in Türkçe kullanma kılavuzuna nasıl ulaşabilirim.

Peşinden bir de soru: Hangi kartı tavsiye ediyorsunuz. 2 GB ve kaliteli video görüntü de çekebilen kartlardan... Pro duo ile pro arasında bu konuda bir fark var galiba...

• Arkadaşlar bugün bende H ailesine katıldım çok şükür. Artık bir adet H2 sahibiyim. PSP'mde 1 adet 1GB MS Pro duo var ve sanırım bunu kullanacağım. Güzel fotoğraflarda buluşmak üzere, ışığınız bol olsun..
  • arkadaşlar, bizim topic artık zor ayakta kalacak sanki..:(
    global şu an yok. ''o şimdi asker''

kart alacak arkadaşlar, kesinlikle memory stick pro duo alın, makine 2 gb destekliyor. aldığınız kart sony marka olsun buna dikkat edin. ben başka marka almıştım, benim h2 de çalışmamıştı. gittighidiyordan güvenilir bir satıcıdan alın 3 kat para ödemeyin. adaptöre ihtiyaç yok.

ve buraya fotoğraf yükleyi,n:)
  • Bugün hafıza kartı aldım cihazıma. 55 lira / 12 taksit. Sony MSP.
    Ve ilk denemelerim..

• yakarış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß.m.Ø -- 8 Aralık 2006; 0:20:58 >
  • güzel fotoğraflar.
  • maşallah...

• arkadaşlar 12 x optik zoomla çekilmiş ps de müdahale edilmemiş bir fotograf koymanız mümkün mü?
  • merhabalar bende sony h2 makineye sahibim ve sorularım var sizlere...

Cevaplarsanız sevinirim.

sony h2 modeli için hangi lens objektif veya filtreler kullanılabilir...

hangileriyle verim alırım ve nerden almalıyım.

deneyimli olanlarınız.. hangi markalar..

ucuz ve pahalı olanlar...

bilgi verirseniz sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tawara

arkadaşlar 12 x optik zoomla çekilmiş ps de müdahale edilmemiş bir fotograf koymanız mümkün mü?

koyduğum nazar boncuğu fotosu 12x optik zoomla iç mekanda florasan ışığı altında çekilmiş ve imza-çerçeve dışında herhangi bir PS müdahalesi yapılmamıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darknell

merhabalar bende sony h2 makineye sahibim ve sorularım var sizlere...

Cevaplarsanız sevinirim.

sony h2 modeli için hangi lens objektif veya filtreler kullanılabilir...

hangileriyle verim alırım ve nerden almalıyım.

deneyimli olanlarınız.. hangi markalar..

ucuz ve pahalı olanlar...

bilgi verirseniz sevinirim...

merhaba.
    sony h2 ile 58mm çapa sahip teleconverter, geniş açı ve makro filtreleri kullanabilirsiniz.
    bence hiçbirinden verim alamazsınız. teleconverter yerine smart zoom kullanın, görüntüyü çok bozar teleconverter.
    geniş açı lens de pek bir fayda sağlamıyor.
    close-up denen makro lensler var, ben kullanıyorum ve çok gerekli bir şey olmadığını söyleyebilirim.

filtre ise kullanabilirsiniz. yine 58 mm çapa sahip polarize, ND filtre, UV filtre işinize yarayabilir. özellikle polarize filtrenin manzara fotoğrafçılığında çok katkısını görürsünüz. tabi alacağınız polarize filtrenin circular olması lazım.

• Sayın Sony H5 kullanıcıları...
    Aranızda bi usta yok mu?
    Canon S3'çüler, eşek arısının gözünü çıkarmışlar!!! Müthiş makro çekimler yapmışlar. Ben daha eşek arısına denk gelemedim!!! Gelirsem deniyeceğim. Ama başarabileceğimden şüpheliyim.
    Bi usta şu işi halletsin. Yoksa, makinemde aşağılık kompleksi oluşacak.
  • şavşatlı, makinenden dolayı aşağılık komleksi duyma. eşşek arısı bulabilirsem çekerim. ama bu mevismde zor

bizim topic hareketsiz, kimse uğramıyor o nedenle zaten az fotoğraf var.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.