Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SONY DRC DVD106 Fiyat Tekliflerine açığım + 1 Gb Hafıza kartı --150TL-- SON FIYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
1
Favori
691
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Fotoğraf Makinaları ve Kameralar >> Dijital Kamera ve Video Kamera >> SONY DRC DVD106 Fiyat Tekliflerine açığım + 1 Gb Hafıza kartı --150TL-- SON FIYAT
Giriş
    76 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2007

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SONY DRC DVD106 Fiyat Tekliflerine açığım + 1 Gb Hafıza kartı --150TL-- SON FIYAT
    Sadece 1 Kere Dügün için video çekmiştik ondan sonra kullanılmadı malesef elimde dvd olmadıgı için video kayıt yapıyormu diye bakamadım. Ama çalışıyordur yüksek ihtimalle diye tahmin ediyorum. Onun dışında ufak tefek çizikleri mevcut. + 1 Gb Hafıza kartı.
    Elektronikçiler için kaçırılmayacak fırsat tvye bağla smd devrelerin tamirinde çok işe yarar yakınlaştırınca.
    Daha kaliteli tripotla süper işler yapılır. Siteye yazarak markasını özelliklerine bakabilirsiniz. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    SON FIYAT

Özellikleri.
    Carl Zeiss® objektifli, kompakt tasarımlı, güçlü 40x optik , 2000xDijital zoom
    2,5 inç dokunmatik panelli LCD ekrana sahip, kullanımı kolay DVD Handycam®.
    Hem video hem fotoğraf çekimi

Fiyat : 150 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,335
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.