Şimdi Ara

Sony'den yeni nesil MP3 Walkman'ler ; NW-A3000 ve NW-A1000 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
26.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım aletim ipod ile uzaktan yakından alakası yok desteksiz konuşmayalım lütfen! sadece ekranı ve pil ömrü bile bu aleti tam bir ipod killer yapıyor!
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_rion80

arkadaşım aletim ipod ile uzaktan yakından alakası yok desteksiz konuşmayalım lütfen! sadece ekranı ve pil ömrü bile bu aleti tam bir ipod killer yapıyor!

+1

Yemişim en kral i-pod'u
  • yakında almak bize de nasip olur inşallah
  • Gerçek bir müzik tutkunu i-pod ve sony walkman arasındaki kalite ve ses farkını bilir zaten bu alet 1 numara olur bence. Creative bile ses kalitesi olarak i-pod a beş basarken, sony tasarım olarak da aşmış artık. Olsada yesek
  • Özellikler harika ama HD-5 e tipsiz derken bu daha tipsiz çıktı... HD-5 bunun yanında manken gibi kalıtor... Ben bi sitede Japon kızların elinde gördüm alet biraz büyükce idi... Alet Kızların Elinde Yeni Gelinin Elindeki Şey gibi duruyordu... Ekranı gömmek için aleti büyütmüşler... Ben HD-5 De karar kıldım gelsin Memlekete Alacam... Hd-3 en güzelleri ama yannışı cok altetin...
  • arkadaşlar bu ürünlerin doğubank fiyatlarını biliyor musunuz? daha oraya gelmemiş olabilir tabii de gelirse veya gelmişse gidince öğrenirseniz buraya da yazın. saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: phoebus

arkadaşlar bu ürünlerin doğubank fiyatlarını biliyor musunuz? daha oraya gelmemiş olabilir tabii de gelirse veya gelmişse gidince öğrenirseniz buraya da yazın. saygılar

Arkadaşa katılıyorum, doğubank fiyatlarını bilen varsa bilgisini bizimle paylaşsın.
  • biraz geç kaldın speed-step ;)
    sanırım tüm forumun bunlardan çoktan haberleri var....

ama beni bunda üzen fiyatı, sonicstage ve galiba fm radyo yok...
  • kim ne derse desin sony yine yaptı yapacağını.tasarımı harika.
  • Cok güzel bi alet Cin'de nekadardır acaba sormak lazım Ben almayı düsünüyorum...
  • Bunlar bu memlekete kolay kolay gelmez... Bence siz bidahaki baharı bekleyin derim... NW-HD5 lerin modası geçti daha gelmedi (tabiki garantili olarak)... Türkiye temsilcisi EU-SONY' e NW-HD5 hakkında mail attın bi cevap gelmedi... Bu modellerin dünyada modası geçsin ellerinde kalanları Türkiyeye gelir... Sebebi ise çok basit ; EU-SONY modası geçmiş ürünleri SONY den daha uygun fiyata alıyor ve yeni gibi fiyata satıyor... ve böylece daha çok kar ediyor... Bu memleketin milletinin eli mahkum... Herhangi bi aleti kişisel olarak yurtdışından getirtsen vergisi, kargosu, vs... si ile baya pahalıya patlıyor hemde yurtdışı garantisi ise işe yaramıyor... Bunun için Doğubank iş yapıyor..
  • NW-A1000 arkadaşlar bu cihazın türkiye fiyatı nedir?yukarda verilen fiyat büyük ihtimal yurtdışı fiyatı!!
  • ses kalitesi mükemmelmiş yabancı review larda okudum ve ipoduntahtı nı zaten sallıyordu bence şimdi devirdi. hd3 ün ses kalitesini duyduktan sora zaten bunları almamak için hiçbir sebep yok zen touch ımı satmayı düşünüyorum. bunlar çok daha kullanışlı ya.
  • sony nin bu mp3 player ı çok güçük bir hardisk kullandığı için mekanik var pil tüketimi fazla olacaktır
    ipod nano yu tercih ederim 4gb flash memory kullanıyor
  • Hakketen harika bişey çok karizma duruyo
  • Herkes bişiler atıp tutmuş anlamıyorm, kimisi gelmez, kimisi pil süresi kısa vs..,

önce bi bakın derim neymiş neyin nesiymiş alet...

Öncelikle alet şu an tüm teknosalarda satışta, ve de sony bayilerinde tabii ki... Fiyatı ise 400 YTL civarı...

Pil tüketimine gelince NW-HD5 gibi bu sınıfın lideri, 35 saat veriyor ATrac serisi için..Mp3 ile tüketimi 20 saat olabilir tabi kaliteye bağlı olarak...

Yurtdışından getirecekler için çok bi fiyat farkı olmadığını sölemeliyim, özellikle ABDde satışa sunulmadı. Ha ben japonyadan getircem derseniz o ayrı...
  • İnternet üzerinden satışa sunuldu türk sitelerinde. 3 gün içinde kargodaymış... Yabancı siteleri de araştırıp kullanımı ile ilgili bilgi bulan biri versa paylaşsın lütfen
  • arkadaşlar mavi 20 gb lik war mı?
    bi de bişey dicem ben ekran büyük olsun diye 20 lik istiyorum sizce hangisi 20 lik mi6 lık mı? ekran bakımından yani mavisi olsa iyi olur ama oda 6lık ekran küçük!!!!
  • birkaç soru cevapsız kalmış az önce araştırıyodum bildiklerimi yazıyım 20gblık mavi yok, sadece gümüş ve mor var, ankarada siemens magazalarından birinde fiyat 400 değil 500 ytlye yakındı (286euro yanlış hatırlamıyosam), yıllarca discmanin cefasını (ağırlık ve kooooccaman olması) çektikten sonra boyu ve ağırlığı muhteşem bence Siemenste elimde baktım oldukça küçük ve hafif. Ağırlık tahmini maalesef yapamıyorum. Dubai, singapur ve çin gibi yerlerde ucuz olduğunu duydum, bir tanıdığım bayramda gidecek dubai'ye fiyat araştırması yapacak bilgiyi edindiğimde fiyatı yazarım buraya, sonystyle.com'da 6gbın fiyatı 159 sterlin. ayrıca sonystyle'da güzel bir ürün karşılaştırma seçeneği var. Bunun dışında yine oradan okuduğum kadarıyla yakın zamanda taşıma çantası (telefon kılıfı gibi bişey), uzaktan kumanda, hoparlör gibi aygıtları da satışa sunulacakmış (hatta belki sunulmuştur bile). paketinde rengine uyumlu kulaklık veriliyormuş. şarj aleti, drag-drop seçeneğini kolaylaştıran bir çeşit program da varmış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.