Şimdi Ara

Sony'den Kişisel 3D Ekran HMZ-T3W 'Evde, Yolda 750' Ekran Keyfi' ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
2.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

göz sağlığı için monitöre 50-60 cm uzak olmak gerekiyor deniyor . sony yapmış ama herhangibi bi sağlık kuruluşundan onay almışmı? insanların sağlığı her türlü teknolojiden önce gelmeli.unutmayalım teknoloji sağlık için olmalı , teknoloji için sağlığımızdan olmayalım.

hocam sonuçta fotoğraf makinasının elektronik vizöründen gözümüzü dayıyoruz yada kapının dürbününde gözümüzü dayıyarak bakıyoruz ve gözümüz bozulmuyor. önemli olan en yakındaki ekranın gözün hangi noktasına ışığı düşürdüğüdür. zaten bir sinema salonu edasıyla olayı göze aktarabiliyorlar ise demek ki merceksel bir teknolojiyi kullanıyorlar. Tebrik etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 12 Ocak 2014; 0:01:49 >
  • bende denemek isterdim süper bir teknolojiye benziyor ama taşınabilirlik ve fiyat bakımından bizlere ne zaman ulaşır soru işareti

• Gözlükleri Erdi niye denemiyor? saçlar bozulmasın diye herhalde :))

• fiyatını açıklasınlar bütçe planlaması yapalım

• 1 metreden 37.5 inch ekrana bakiyor hissi veriyor kisaca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • komutan logar bir sony yaklaşıyor efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: looooon

Sony'den Kişisel 3D Ekran HMZ-T3W 'Evde, Yolda 750' Ekran Keyfi' ön inceleme

• Bu cihaz ile ilgili incelememi Nisan 2012 de yayınlamıştım. Hayal edildiği ve sanıldığı gibi seyir zevki yüksek bir cihaz değil. Çok heyecanlıydım, benim için hayal kırıklığı olmuştu.

Sony Personel 3D Viewer ANKAMALL da teste açık. Acele edin
    http://forum.donanimhaber.com/m_59780743/tm.htm

Fakat, Oculus Rift den umutluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 12 Ocak 2014; 11:44:07 >
  • Oculus Rift'ten tam farkını anlayamadım. Rift 1080p ve 300$ iken Sony'nin ekranı 720p ve 1000$.
    750 ekran keyfi nasıl oluyor ki, görüş açısı mı geniş, uzaktaymış gibi mi gösteriyor? Nedir olay?
  • Mesut Çevik i artık sinema dünyasında görmek istiyoruz.özellikle bilim kurgu filmlerinde ,gözlük çok yakışmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Bu cihaz ile ilgili incelememi Nisan 2012 de yayınlamıştım. Hayal edildiği ve sanıldığı gibi seyir zevki yüksek bir cihaz değil. Çok heyecanlıydım, benim için hayal kırıklığı olmuştu.

Sony Personel 3D Viewer ANKAMALL da teste açık. Acele edin
    http://forum.donanimhaber.com/m_59780743/tm.htm

Fakat, Oculus Rift den umutluyum.

Hocam bu cihaz diyorsun da bu cihaz o cihaz mı bakalım, özellikleri, görüş kalibiliyetleri, ağırlığı, hafifliği vs aynımı ?

Nisan 2012'de Samsung'un amiral gemisi S2 idi. Nisan 2012 nireee, Ocak 2014 niree?

• oculus rift le bu cihazı karıştırmayın, oculus rift sanal gerçeklik, sizi olayın içine taşıyor , yazılımsal olarak destek sunan oyunlar ve programlarla kullanılabilecek. bu cihaz ise bildiğiniz ekran, her şeyle kullanılabilir olacak.

• quote:Orijinalden alıntı: Speed-Step
    Sony'nin cep telefonlarına da bağlanabilen taşınabilir kişisel 3D ekranı HMZ-T3W, 20 metre uzaktan 750" ekrana bakıyormuş hissi uyandırarak yolda, evde fark etmeksizin sinema keyfi sunuyor.

Bu ön incelememizde Las Vegas'ta düzenlenen CES 2014 etkinliğinde deneme fırsatı bulduğumuz HMZ-T3W'u sizler için değerlendirdik. 

Not: Videoda 60 Metreden diye söylenmektedir ama Amerika ölçü birimlerini değiştirme hatası vardır. Cihaz 20 Metreden 750" ekrana bakıyor hissi uyandırmaktadır.

Mesut çeviki dizilerde görüyoruz fakat neden sinema filmlerinde göremiyoruz diye soruyorlar.

• Bunu Apple yapsaydı millet kuyruğa girerdi 3 gün öncesinden ilk ben alacam diye. Sony yavaş yavaş eski şahşahalı günlerine dönüyor, umarım yakın zamanda Samsung'u geçer de Apple ile kapışmaya başlar. Yoksa Samsung'un birşey yapacağı yok kafayı ram ve çekirdek sayısı ile bozmuş başka birşey yaptığı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: looooon

Sony'den Kişisel 3D Ekran HMZ-T3W 'Evde, Yolda 750' Ekran Keyfi' ön inceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Bunda BF4 oynadığımı hayal bile edemedim

İşin en güzel yanı 720P.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel birşeye benziyor. Fakat yolda kullanmak (bireysel anlamda) biraz sakat iş

Ayrıca eklemeden edemeyeceğim, video'nun 02:00 den sonraki kısımı iyi izleyin
    Mesut beyin arkasında bu aleti deneyen bir genç var. Ağzına bakın ve ilk tepkisini görün
  • performansını bilemem ama özellikle yolculukta harika olurdu
  • Mükemmel keşke ucuz olsaydı da bizde kullanabilseydik
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.