Şimdi Ara

Sony CMT-BX20I Hakkında - Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • E30a Biner Yan Yan Gider (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> Sony CMT-BX20I Hakkında - Silinebilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    317 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konuyu nereye açsam bilemedim umarım doğru yere açmışımdır. Başlıktada belirttiğim gibi evde boşta duran bir Sony CMT-BX20I var ve ben bunu PC'ye bağlamak istiyorum ama üzerinde herhangi bir çıkış yok sadece iPod için dock var. 2010 yılında alındı ama maksimum 5-10 kere kullanıldı. Bu iPod Dock'u 3.5"mm jak çıkışına çevirebilecek ve PC'den ses vermeme olanak sağlayacak herhangi bir çözüm yolu var mıdır kablo-çevirici vs. ? Cevaplarınız ve çözümleriniz için şimdiden teşekkürler.

Edit : Arkadaşlar hiç dikkat etmedim Audio In girişi varmış konu silinebilir fail olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E30a Biner Yan Yan Gider -- 14 Eylül 2014; 0:43:58 >

|
    |
    Samsung 860 EVO 250 GB | WD Blue 1 TB 7200rpm | CORSAIR Carbide SPEC-06 | Cooler Master MWE 650W 80+

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.