Şimdi Ara

Sony Channel Türkiye Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Channel Türkiye Lütfen Şu Sorularımı Cevaplar mısınız ?

1- Web siteniz ne zaman açılacak ?

2- Epg bilgisi ne zaman kanalınıza eklenecek ?

3- Orjinal dil, altyazı ve tabi mümkünse işaret dili ikinci seçenek olarak yani zorunlu olmadan seçilebilir bir şekilde ne zaman eklenecek veya eklemeyi düşünüyor musunuz ?

4- Yeni dizi, film ve talk show programları eklemeyi düşünüyor musunuz ?

5- Kanalınız ne zaman HD yayına geçecek ?

6- ve en önemliside kanalınızın ismi turksat uydusunda tarama yaptığımız zaman ne zaman Sony Channel olarak değiştirilecek ?

Teşekkürler

Esen Kalın,

• Burda Sony ne arasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Arkadaş burayı kanal sahiplerinin takıldığı bar falan zannetti herhalde" heey dostum burada elinde bir tepside tekila, bloody mery, beach brandy, mastika veya viski dağıtan bir garson görebiliyormusun ? Hayır eğer görebiliyorsan lütfen ona söylermisin bende bir martini istiyorum 3 zeytinli olsun ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kanala hd yayın yakışır
  • arkadaşlar...sony channel türkiye acilen yüksek çözünürlüklü versiyona geçiş yapmalı ve yayın akışında daha yeni yapımları ekrana sürmeli kanalın ülkemizde telefon numarasını bulmak gerek zira mutlaka olmalı...
  • evet hd olsun
  • 6.soruyu bende merak ediyorum.sanki kanal korsan kanal gibi

• Turksat uydusunda Hd yayının maliyeti kaç milyar dolar haberiniz varmı daha tlc , life time hd ye geçemedi

• arkadaşlar...sony channel ülkemize geldiği için müteşekkirim gerçekten kaliteli yayın akışına sahip televizyon kanalın patenti japonya diye bilirim yanılıyomuyum...
  • hd olsa ne yazar.Bütün filmleri ve dizileri dublaj ile berbat hale getiriyorlar,izlenecek seviyede değil.

Ayrıca dizilerin hababam aynı bölümleri dönüyor neyin ne zaman başlayacağı belli değil.Kesinlikle dizi takip edilebilecek bir kanal değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hd olsa ne yazar.Bütün filmleri ve dizileri dublaj ile berbat hale getiriyorlar,izlenecek seviyede değil.

Ayrıca dizilerin hababam aynı bölümleri dönüyor neyin ne zaman başlayacağı belli değil.Kesinlikle dizi takip edilebilecek bir kanal değil

Bende aynı şeyi altyazılı haliyle düşünüyorum yani şöyle size dublaj kötü geliyor bana da altyazı kötü geliyor daha da açayım siz dublajlı yayınları sevmiyorsunuz bende altyazılı yayınları sevmiyorum şimdi dublaj konusunda benim istediğim gibi bir yayın yaptıkları için Sony Channel'ı her gün izliyorum ama sizi ve sizin gbi altyazılı yayın sevenleride ekranlarına çekebilmeleri için altyazı olayını bir seçenek olarak sunmaları gerekir eğer TLC Channel gibi zorla izleyeceksiniz dercesine hiçbir seçenek olmamaksıın altyazıyı video'ya gömerek yayınlarlarsa işte o zaman bende tıpkı sizin yazdıklarınızı yazarım.

"hd olsa ne yazar.Bütün filmleri ve dizileri altyazı ile berbat hale getiriyorlar,izlenecek seviyede değil.

"

bu arada kanallarda yayın yok sinyal var ama yayın yok kanalların hepsi siyah ekranda planetler sitesine girdim ordan izliyim dedim ama orda da hiç bir kanalı yayın yapmıyor Sony Channel orda da siyah ekran ve diğerlerinin de yayını donmuş bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...sony channel ülkemize geldiği için müteşekkirim gerçekten kaliteli yayın akışına sahip televizyon kanalın patenti japonya diye bilirim yanılıyomuyum...

Sayın @kartilkisi hocam sony zaten japon markası ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.