Şimdi Ara

Silinecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rütük defolup gitmeli bıktık onların bağnazlıklarından ne seviyorsak eli üstünde.
  • sony channel logosu iyiydi planet pembe olmadı itici duruyor üstüne birde evlilik programı kapatın gitsin o zaman uğraşmayın.
  • Ne oluyor bu kanala, anlamadım gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: lPaTRoNl

sony channel logosu iyiydi planet pembe olmadı itici duruyor üstüne birde evlilik programı kapatın gitsin o zaman uğraşmayın.

Sosyal medya sayfasının açıklamasına göre yeni yılda Sony logosu ve HD yayın ile dönülecekmiş. O zamana kadar kanal Planet Pembe olarak devam edecek. Kanalın görüntü kalitesi pek iyi değildi Planet Pembe logosu da sizinde dediğiniz gibi yakışmadı.

HD olursa ilk 5 sıralamaya girer kanal listesinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uydunet'te çıkıyor muydu bu kanal. hiç görmedim
  • Birkaç gündür Hande Ataizinden kalan cezalarından dolayı Hz.Mevlana yı gösteriyorlardı. Bugünse ceza bitmiş olmalı ki kanal iyicene sapıttı.

Saat 16.30'da/17 de yanlış hatırlamıyorsam, eskiden Fox tv de çıkan Kara Göl adlı dizi filmini dakikalarca gösterdiler ve saat 20 küsürde eski modlarına geri dönüp sinema filmine geçtiler.

Her pzt akşama doğru yeni bir şeyle karşımıza çıkıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Birkaç gündür Hande Ataizinden kalan cezalarından dolayı Hz.Mevlana yı gösteriyorlardı. Bugünse ceza bitmiş olmalı ki kanal iyicene sapıttı.

Saat 16.30'da/17 de yanlış hatırlamıyorsam, eskiden Fox tv de çıkan Kara Göl adlı dizi filmini dakikalarca gösterdiler ve saat 20 küsürde eski modlarına geri dönüp sinema filmine geçtiler.

Yeni yılla birlikte Sony Channel ve Sony Çocuk kanallarını HD yayınla tekrar yayına sokmayı düşündükleri için Planet Pembe ile fazla ilgilenmiyor olabilirler.

Gerçekten de HD yayına geçeceklerini düşünüyormusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdem ArA

quote:

quote:

Birkaç gündür Hande Ataizinden kalan cezalarından dolayı Hz.Mevlana yı gösteriyorlardı. Bugünse ceza bitmiş olmalı ki kanal iyicene sapıttı.

Yeni yılla birlikte Sony Channel ve Sony Çocuk kanallarını HD yayınla tekrar yayına sokmayı düşündükleri için Planet Pembe ile fazla ilgilenmiyor olabilirler.

Benim düşüncemin fazla bir önemi yok kanal grubu sürekli bu şekilde açıklama yaptığı için geçeceğini düşünüyorum. Tabi bu insanları oyalama taktiği de olabilir.

Sony Channel ülkemize geldiğinde büyük bir istek ve yatırımla giriş yaptı ancak istediğini alamadığı için ve Rtük ile arasında yaşadığı lisans - logo sıkıntısı sebebiyle büyük bir prestij kaybetti. Sony Channel tekrar planet pembe oldu, Sony Çocuk tekrar planet çocuk oldu ve Planet Mutfak kanalı Sony Mutfak olacaktı ama hiç olamadı.

Ardından kanalda evlilik programı yayınlamaya başladılar ve iyice prestij kaybettiler. Bu kadar prestij kaybından sonra ya kanallar HD yayınla ve yeni isimleri ile tekrar yayına başlar ya da Sony Türkiye'den çekilir. Sony için bu işin bir ortası kalmadığını düşünüyorum.

HD yayında başlamazsa Sony'nin Türkiye'de tutunabilmesi çok zor olacak.

Umarım o saçma sapan evlilik ya da bir diğer adıyla "sözde" yarışma programını ve yine saçma sapan adı Türk ama Türk'lükten kentrilyonlarca ışık yılı uzaklıkta olan dizileri yayından kaldırırlar. Şayet o programları kaldırıp kanalı da HD yaptılarmı işte o zaman bekledikleri o evrekaya ulaşacaklardır ancak o saçma sapan insanların beynini uyuşturan insanları aptallaştıran programlarla hiçbir yere varamazlar değil HD ULTRA HD yayın yapsalar bile izlenmez biz Türk'üz hintliler gibi saçma sapan düşük kaliteli içeriklerle oyalanmayız (tabii yaşlılarımız ve ev hanımı teyzelerimiz haricinde beyinleri ancak düşük kaliteli içerikleri kabullenen insanlarımızı ayrı tutuyorum çünkü onlar için hayat bu düşük kaliteli içerikler olmazsa tabiri caizse cehennem olur) eğer Sony channel bu kitleye hitap etmek istiyorsa benim kanal listede yer bulamaz! Tıpkı atv kanal 7 trt 1 ve teve 2 gibi. :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim düşüncemin fazla bir önemi yok kanal grubu sürekli bu şekilde açıklama yaptığı için geçeceğini düşünüyorum. Tabi bu insanları oyalama taktiği de olabilir.

Sony Channel ülkemize geldiğinde büyük bir istek ve yatırımla giriş yaptı ancak istediğini alamadığı için ve Rtük ile arasında yaşadığı lisans - logo sıkıntısı sebebiyle büyük bir prestij kaybetti. Sony Channel tekrar planet pembe oldu, Sony Çocuk tekrar planet çocuk oldu ve Planet Mutfak kanalı Sony Mutfak olacaktı ama hiç olamadı.

Ardından kanalda evlilik programı yayınlamaya başladılar ve iyice prestij kaybettiler. Bu kadar prestij kaybından sonra ya kanallar HD yayınla ve yeni isimleri ile tekrar yayına başlar ya da Sony Türkiye'den çekilir. Sony için bu işin bir ortası kalmadığını düşünüyorum.

HD yayında başlamazsa Sony'nin Türkiye'de tutunabilmesi çok zor olacak.

Umarım o saçma sapan evlilik ya da bir diğer adıyla "sözde" yarışma programını ve yine saçma sapan adı Türk ama Türk'lükten kentrilyonlarca ışık yılı uzaklıkta olan dizileri yayından kaldırırlar. Şayet o programları kaldırıp kanalı da HD yaptılarmı işte o zaman bekledikleri o evrekaya ulaşacaklardır ancak o saçma sapan insanların beynini uyuşturan insanları aptallaştıran programlarla hiçbir yere varamazlar değil HD ULTRA HD yayın yapsalar bile izlenmez biz Türk'üz hintliler gibi saçma sapan düşük kaliteli içeriklerle oyalanmayız (tabii yaşlılarımız ve ev hanımı teyzelerimiz haricinde beyinleri ancak düşük kaliteli içerikleri kabullenen insanlarımızı ayrı tutuyorum çünkü onlar için hayat bu düşük kaliteli içerikler olmazsa tabiri caizse cehennem olur) eğer Sony channel bu kitleye hitap etmek istiyorsa benim kanal listede yer bulamaz! Tıpkı atv kanal 7 trt 1 ve teve 2 gibi. :D

Sony grubunun elinde muazzam bir içerik var. Dünyanın en çok tutan birçok dizisi bu grubun elinde. Sinema filmlerini saymaya bile gerek birçok film Sony imzalı çıkıyor. Müzik içeriği deseniz Columbia Records Sony grubunun dünyanın birçok popüler şarkıcısının müzik arşivi bu firmadan çıkıyor. Sony grubunda ne ararsanız var ve ne ararsanız en iyisi var. Bu içerikleri Türkçeleştirse ve HD yayın kalitesi ile yayınlarsa kanalları zaten izlenecektir.

Zannetmiyorum.Kaliteli içerik bu ülkede hiçbir zaman değer görmedi.Hergün recep ivedik,cumali ceber yayınlasın daha çok izlenir.

• Şimdi tekrardan sony channel olmuş

• Kanal temsilcilerinin %50 olması çok fazla. Dengeleri değiştirebilecek bir oran, bu oranda korunursa milleti değil sermayeyi koruyan bir kuruma dönüşür. Kanal temsilcilerinin oranı maks. %25 30 falan olmalı. Geri kalan, %50 si üniversitelerin iletişim ve medya bölümleri, iibf, ve hukuk bölümünden hocalar olmalı. Kalan kısım ise toplumun farklı kesimlerinden yüksek öğrenim görmüş kimseler olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalın adı yeniden Sony Channel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Kanalın adı yeniden Sony Channel olmuş

Sony bizimle eğleniy valla
  • Yayına EPG eklerlerse iyi olur saat kaçta hangi program var bilmeden nasıl takip edebiliriz ki....

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Yayına EPG eklerlerse iyi olur saat kaçta hangi program var bilmeden nasıl takip edebiliriz ki....

Fil tv'yi 1 dakika kadar izlediğinizde Sony Channel ve TLC'nin epg verileri geliyor
  • Uzun zamandır pembe dizi arayışındaydım dublajlı ya da ingilizce altyazılı bile olsa yeterdi.Youtube o kadar talan ettim ki planet pembe dizilerine rastladım ve full yüklenmiş ayrı ayrı bir kaçı olmasa da youtube konması güzel olmuş.tv yerinde oradan takip etmek daha kolay.Planet pembe dizilerini izlemek isteyenler youtube bakın derim.
  • planet türk kanalı kompile pembe dizi kanalı oldu,ocakta ismide sony pembe olacakmış...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.