Şimdi Ara

Sony: 'Bu Seneki Birinci Parti Oyun Listemiz Pek de Güçlü Değildi' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

PS4 Kasım ayında tarihi bir rekor kırmış 2015'in en çok satan platformu oldu. Xbox'ı hiçbir oyun kurtaramadı. Uncharted Collection konsol sattırıyor 4. sıraya girmiş. Tomb raider ise tam bir facia 26. sıraya düşmüş. Multiplatform satışlarında da PS4 bariz üstün. 2016'da fatality yaparsa şaşırmam...

En iyi exc oyun: Bloodborne .
    En iyi grafik: Until dawn ve The Order 1886

biz ne diyoooooz sen ne diyooooon. biz diyoz ki adamlar konsolu sattı artık yatıyor adamların kafa rahat kullanıcıyı dinlemiyor diyoz sen gelmiş hala oyun satışlarından konsol satışlarından bahsediyorsun. siz bu kafayla gidin sony'nin bu rahatlığı ile ilerde çok ağlarsınız ben size söyleyeyim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Siz laf sallamaya devam edin onlar satmaya devam etsin. Siz beğenmiyorsunuz diye insanlar da beğenmiyor anlamına gelmiyor zaten satışlardan belli. Kaldıki mikrosoftta da elle tutulur bişey yoktu. Yani isteyen istediği tarafı seçti oynadı oynayacağını. İnşallah daha güzel oyunlar gelir herkes istediğini oynar. Ayrıca multiplatform olması benim için önemli değil ben konsolda oyun oynamayı seviyorum oraya alıyorum. Başkası PC seviyordur onda oynuyordur. Veya XO.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiki999

Ps4 konsoluna çıkacak tüm özel oyunları buraya yazıyorum.Oyunların xbox a özel olan oyunlardan çok fazla olduğu kesin ps vr exclucive oyunlarını yazmıyorum çünki çok fazlalar.Rime, Wild, The Last Guardian, Horizon Zero Dawn, Uncharted 4, Detroit Become Human, Until Dawn Blood Rush, Nier Automata, Gran Turismo Sport,Robinson The Journey, Gravity Rush 2, Racher Clank, Shenmue 3, No man Sky, Hellblade, Final fantasy 7 remake, The witness, Matterfall,Yakuza 6, Deep down,Resintent evil, Dreams.Bağımsız oyunları yazmadım ve unuttuğum tabiikide oldu.

PS4'e "ÖZEL" oyunlar derken Witness, Shenmue 3, No Man's Sky, Hellblade, Robinson yazman gerçekten epic fail. Multiplatform hepsi bunların.

• Uncharted 4 çıksın gerisi mühim değil. Zaten seneye uncharted 4e goty olmada rakip olabilecek bir oyun yok. Ne pcde nede xboxta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ü birtek ben mi yeni Digimon oyunu çıkacağı için alıyorum acaba Türkiye'de...

• Sony rekor kırmasına rağmen alçak gönüllü davranmış 2016'da daha da iyi olacağız demiş. Street Fighter tarzı oyunlarda PS1'den beri Playstation'da oynanıyor. PC'de Cod, SF Battlefront bile satmadı dövüş oyunu nasıl satsın.. 2016'da exc ve multiplatform avantajı olarak PS4 uzak ara önde görünüyor.
  • Uncharted 4 bomba olacak ama

• 1 yıldır ps4 sahibiyim, yakında alacağım nfs dışında hiçbir oyun beni heyecanlandırmadı. Birde bloodborne vardı harikaydı. Gravity Rush 2 yi beklemedeyim. Gran tursimo ise bildiğin proluge gibi geliyor kahretsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ps 4 sahibi olarak hala ps4 aldıgım ın farkını yasatacak oyunlar gelmedi ps3 zamanındaki exler malesef yok xbox kotu cıkınca cok havalandık ama ıkı konsol arası ucurum oldugunda malesef rahat takılıyorlar Insallah xbox ileriki nesilde daha ıyı yada yakın donanım ıle cikarsa daha kaliteli yapımlara zorlanırlar yenı cıkacak oyunlar da pek İÇ açıcı degıl uncharted dısında tabı.ama bı Last of us bı god of wars ya da yenı bı IP cikarması lazım bna ps yı sevdiren ex oyunlarında acıkcaaı

• gorkem414 kullanıcısına yanıt
    Bundan sonraki nesil XB hayvan gibi bir konsol çıkartacak ağzı burnu her yanı yandı Bunlar önemli şeyler değil gerçi Miko için ama asıl önemlisi kullanıcısını kaydırdı . PS4 alan kişiler komple PS3 sahipleri değil XO dan ve PC den alanda çok fazla kişi var . PC sahipleri neymiş bu alet bir bakayım diye alıyor ki bende bu yüzden alacağım şimdiye kadar bir tek BloodBorne ve The Last of Us ilgimi çekiyor . XB da ise millet kızdı lanet olsun bu kadar saçmalık olmaz dediler PS4 e yöneldiler ki biliyorsunuz ilk başta internet yoksa konsol yok , ikinci el yok vs vs gibi saçma sapan şeylerden yürüdüler . TV TV TV kısmına hiç girmiyorum

• Artık yaratıcılık köreldi yeni fikir ve projeler çok zor oluşturuluyor hep aynı oyunların güncel makyajlanmış versiyonları var maalesef herkes paraya odaklanmış ve büyük yalanlar dönüyor.

• ps3 zamanlarından eser yok
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Kelimelerin sözlük anlamları yerine insanların ne demek istediğini anlayıp öyle haber yapsan keşke :)
  • Hadi canım şaka yapıyorsun inanmam...Şu saydığı oyunlarda tek ilgi çeken Uncharted 4 oda konsol duyurulduğunda duyurulmuştu ha çıktı ha çıkacak şimdi çıkıyor derken 2 yıl ertelediler resmen uyuttular milleti ayakta.

• quote:

Orjinalden alıntı: soniczeki

Ps4 ü birtek ben mi yeni Digimon oyunu çıkacağı için alıyorum acaba Türkiye'de...

evet.

• 2 yıl oldu daha çok oyun bekliyoruz.. 2. Yeni nesil gelecek hala oyun yok..

• Tam bi hayal kirikligi ps4 benim icin. Satsanda para etmiyor artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 15 Aralık 2015; 0:14:35 >
  • Bloodborne HD'yi duyursunlar. Remasteredın remasteredını çıkartsınlar. Özgün geliştiricilerin oyununa 59 dolar fiyat biçip exclusive diye insanları kandırsınlar. Konsol ilk çıkarıldığı zaman bu herifler değil miydi bu konsola oyun yapmak çok kolay diye? Eee ne oldu şimdi? Indie'den başka oyun görmez olduk.

• Bu kadar oyunu bir arada sunan başka platform yok. PS4 gelecek yıllarda da 1 numara olur. Adamlar her zevke çeşit çeşit oyun yapıyor. Sırf Naughty dog bile nesil kazandırıyor...

Uncharted 4,
    Detroit become human,
    The Last Guardian,
    GT Sport,
    Horizon Zero Dawn,
    Ace Combat 7,
    Ni no kuni 2,
    Ratchet Clank,
    Gravity Rush 2,
    Nier Automata,
    Tekken 7,
    Street Fighter 5,
    Shenmue 3,
    Persona 5,
    Ni Oh,
    No Man's Sky,
    Deep Down,
    MLB 2016,
    The Witness
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

quote:

Orijinalden alıntı: mösyö liquid

Mübarek, Adam orda bu oyunlarda özel anlaşmalar, exclusive içerikler var demek istiyor, neyini anlamıyorsun?

Anlamayan sizsiniz yalnız. Birinci parti ne demek bir araştırın :)

Boşa uğraşma bu fantroller babalarına laf ettirmezler, sonuçta okul harçlıklarınla zor alıyorlar konsolu

Bizde 20 Bin TL PC kullanıyoruz daha ne alabiliriz acaba diye düşünüyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.