Şimdi Ara

Sony Bravia - Teledünya Kanal sıralama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony Bravia KDL-40EX501 marka televizyonumu Conax modül ile kullanıyorum, tv'de kanalları otomatik olarak arattığım zaman Teledünya'nın sıralamasından çok daha farkl; karmakarışık bir sıra halinde buluyor tüm kanalları ve tekrar tek tek sıralamak da büyük eziyet oluyor.

Kullandığım modül Neotion ve orjinal. Benzer bir problem yaşayan ya da çözümü bilen var mıdır acaba?

• Sony 46 EX720 kullanıyorum conax biberli modül ile 4 yıl oldu hiç sorun yok istediğim kanalları kendim sıralıya biliyorum.Çok memnunum..
  • Ben aynı modülü bir önceki Samsung televizyonumda sorunsuz kullanıyordum, Sony'e geçince bu sorun başladı, problemin tv'den kaynaklandığını düşünüyordum...
  • olay modülden değil tvden... kanalları silip aratınca ne oluyor?...
  • Tv'yi fabrika ayarlarına geri getirip resetliyorum, ülkeyi Türkiye de seçsem, Almanya da seçsem Teledünya'nın kendi sırası yerine başka karışık bir sırada tüm kanalları buluyor.
  • biloumba kullanıcısına yanıt
    televizyonun yazılımı güncel mi? garip durum...
  • evet televizyonun yazılımı güncel, conax modül de eski samsung tv'de sorunsuz çalişiyordu, bir türlü bulamadım neden olduğunu...
  • selam arkadaşlar,
    ben de sony 40ex500 modelinde coax modul ile teledunya izlemek için kurulumları bugün yaptım.
    ama sony kendi kafasına göre dizdi kanalları.
    alıstıgım teledunya sıralamasına getirmek istiyorum. ama bir turlu basaramadım. bir yolu var mıdır?
    teşekkürler şimdiden.
  • ertilave E kullanıcısına yanıt
    kanal sıralama ile ilgili menüde bir seçenek var mı? normalde TELEDUNYA sıralamasında sıralar...
  • Sony televizyonlar Teledünya'dan sıralamayı almıyor, frekansları baştan aratıp o sırayla diziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.