Şimdi Ara

Sony Bravia KDL-46D3500 Pixelmapping Yapabiliyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürünü aldim da, bişey merak ediom. Bu 1:1 mapping desteklio mu? Vga kablosuyla laptobtaki çıkıştan alıp tv ye taktim ama maksimum çözünürlük 1920x1080 deildi. Çözünürlük ayarlarina baktim laptobtan 1920x1080 yoktu. Bide görüntü tam net deildi. Nasıl çözebilirim acaba? Bide vga deil de dier kabloyu denicem ama emin deilim. Yardımcı olcak war mi acaba

Konu başlığınız açıklayıcı olmadığı için düzenlenmiştir.
    Lütfen başlık seçiminde daha fazla özen gösterelim.
    Bilgi için TIKLAYIN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: Yulie

Bu ürünü aldim da, bişey merak ediom. Bu 1:1 mapping desteklio mu? Vga kablosuyla laptobtaki çıkıştan alıp tv ye taktim ama maksimum çözünürlük 1920x1080 deildi. Çözünürlük ayarlarina baktim laptobtan 1920x1080 yoktu. Bide görüntü tam net deildi. Nasıl çözebilirim acaba? Bide vga deil de dier kabloyu denicem ama emin deilim. Yardımcı olcak war mi acaba

notebook çözünürlüğü 1920x1080 hd çözünürlüğü desteklemiyorsa görüntü kötü çıkar. Görüntüyü netleştirmen için notebook daki çözünürlüğü mecburen düşürmen gerek. HDMI-DVI bağlantıdan görüntü nasıl çıkıyor bunu dene belki 1920x1080 çözünürlük sorunu ortadan kalkabilir. Forumda daha önce okumuştum dijital yayın sinyali aldığı için bunu öneriyor kullananlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 7 Nisan 2008; 15:50:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rider30

quote:

Bu ürünü aldim da, bişey merak ediom. Bu 1:1 mapping desteklio mu? Vga kablosuyla laptobtaki çıkıştan alıp tv ye taktim ama maksimum çözünürlük 1920x1080 deildi. Çözünürlük ayarlarina baktim laptobtan 1920x1080 yoktu. Bide görüntü tam net deildi. Nasıl çözebilirim acaba? Bide vga deil de dier kabloyu denicem ama emin deilim. Yardımcı olcak war mi acaba

notebook çözünürlüğü 1920x1080 hd çözünürlüğü desteklemiyorsa görüntü kötü çıkar. Görüntüyü netleştirmen için notebook daki çözünürlüğü mecburen düşürmen gerek. HDMI-DVI bağlantıdan görüntü nasıl çıkıyor bunu dene belki 1920x1080 çözünürlük sorunu ortadan kalkabilir. Forumda daha önce okumuştum dijital yayın sinyali aldığı için bunu öneriyor kullananlar.

ekran kartı NVIDIA 8600M GT. Zaten vga ile bağladığımda maksimum çözünürlük 1000 li bişi tam hatırlamiom. 800x600 de war ama yazılar yine de net değil. Yani VGA kablodan kesin çözüm alinamiyor mu?

• bir şeyi yanlış yazmışım. S-video çikisiyle denedim olmadi. VGA kablo denicem bakalim. Laptobun HDMI-DVI kablo için bi çıkış yok
  • o bahsettiğiniz tv full hd ise vga dan max 1280*1024 yapar. hdmi girişinden 1920*1080 yapabilrsiniz ancak

diye biliyorum
  • full hd, s-video ile bağlantı yaptığımda 1024x768 max çözünürlük oluyo. Daha diğer kabloyu denemedim ama zaten laptopta HDMI çıkışı yok
  • yeni konu açmadan önce daha önce açılmış topiclere bakarsanız sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz..

hdmi harici olmaz
  • peki neden olmasin? desktop pc yi vga ile lcd ye bağlayınca fıstık gibi oluo, onu mesela bağlasam olmas mi? bu sonuçlada bu kabloyla laptobu lcd tv bağlarsam olmas mi?
  • quote:

peki neden olmasin? desktop pc yi vga ile lcd ye bağlayınca fıstık gibi oluo, onu mesela bağlasam olmas mi? bu sonuçlada bu kabloyla laptobu lcd tv bağlarsam olmas mi?

En doğru cevabı sen kendin verebilirsin. Elinde imkanın var. Hem desktop, hem notebook. İkisinide vga ile bağlayıp bizimlede paylaşırsan seviniriz. Ayrıca tv'nin kitapçığında da yazıyor olmalı vga bağlantıda maximum kaç çözünürlüğü desteklediği...
  • vga denedim,1:1 mapping oluo ama 1360x768 max çözünürlük neyse buda güsel ama ya daha uzun kablo alcam yada dvi-hdim kablo alcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.