Şimdi Ara

SONY BRAVIA 2021 X90J ANA KONU (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.578
Cevap
114
Favori
253.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SONY BRAVIA 2021 X90J ANA KONU

Bu ayarı yapınca düzeldi gibi sanki sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa bilgisine

• herkese merhaba, kablo tv ci+ modül ile kullanıyorum.

6495 güncellemesinden sonra geçmişte yaşanan mozaiklenme sorunu tekrar başladı.

bu sorunu nasıl çözebiliriz? benim gibi yaşayan var mı?

• Melvin34 kullanıcısına yanıt

çözüm bulabildiniz mi hocam

• loiloyse kullanıcısına yanıt

yok hocam ne denediysek olmadı en sonunda kutu verdiler şu an kutudan memnunum bi sorun yok ama modül daha iyi oluyodu en azından tek kumanda rahatlığı oluyodu

ben kutu aldıktan sonra 2 ya da 3 güncelleme daha geldi tv ye acaba modül tekrar denesem mi diye düşünüyodum sizde hala devam ediyo sanırım mozaiklenme

• Melvin34 kullanıcısına yanıt

son update ile birlikte başladı sorun bende, daha önce yoktu.

• Selamün aleyküm arkadaşlar bu bizim tvlere TRT bin tabii uygulamasını nasıl yukleyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Haber global hd kanalının yerini değişince bir süre sonra çekmiyor, orijinal bulunduğu sırada çekiyor sadece 9400' lerde falan. Ön sıralara alıyorum ama çekmiyor. Çözümü bilen var mı?

• 89j ile ps5te oyun oynayan var mı nasıl görüntü kalitesi vs

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt

Aynı sorun var. (89 J modeli). Manuel kanal eklemede uydu seçince ekran geliyor ama elle frekans girilmiyor, sinyal yok görünüyor, ilerlemiyor.

Evde bir de Vestel tv var. Okuma-yazma bilen kanal ekler, siler, taşır. Sony vb. tvlerde bu nasıl iş anlamak mümkün değil. Servis ilk kurulumda USB ile kanal yükledi, güncelleme yaptı...gitti.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt

Kime bildireceğiz sorunu? Servis gelse para alacak, gereksiz olacak.

• Arkadaşlar bendede 55x90j var. Ekranda bulunan ince bir jelatin var onu söken oldumu. Depremden sonra biraz çizik oluştu belki bu jelatin sökülür çizikler ortadan kalkar diye sordum

• rockwar kullanıcısına yanıt
    Ekranda koruyucu film yok hocam. Sökmeye çalışmayın o yüzden herhangi bir şeyi.

https://www.sony.com/electronics/support/articles/00269550

Bu linkte cevaplanmış.

• emreDZ kullanıcısına yanıt

Tamam teşekkür ederim

• X89j kullanıcısıyım. Televizyonun Kanal listesini sıralı olarak TKGS den otomatik yükleme gibi bir özelliği varmı acaba.

• 55x89j var. Bugün güncelleme yaptım, hala manuel kanal ayarlama yapılamıyor. Sorunu çözemediler gitti.

• kado1806 K kullanıcısına yanıt

Üstat link açılmıyor. Tekrar yükleyebilir misiniz?

• iskocya İ kullanıcısına yanıt

Manuel kanal ayarlama bölümüne giriş yapamıyorsa, fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyiniz. Benimde başıma gelmişti. Fabrika ayarlarına dönünce istediğim gibi manuel frekans ayarlama ekranına girip istediğim frekansı taratıp kanalları getirmeyi başarmıştım.

Android zaman zaman böyle sıkıntılar yaratabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.