Şimdi Ara

SONY BRAVIA 2021 X90J ANA KONU (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.578
Cevap
114
Favori
253.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, şu ürünü satın aldım ancak 65x90j için uygun mu bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Kafamı karıştıran tek şey vesa aralığı x90 için 300x300 iken bu aparat uygun olur mu? Satın alanlar soru cevap kısmında hb' de uygundur dedikleri modellere bakıyorum vesa aralığı 400x200 model tv lere bile uyar yazmış satıcılar. 65x90j için bilemedim aldım ama duruma göre iade edeceğim artık
    https://www.hepsiburada.com/sonorous-surefix-240-42-82-lcd-led-sabit-aski-aparati-pm-evsonsurefix240

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt

Olur kardeş olur..

• Merhaba en son tüketici mahkeme heyetinden değişim muadil cihaz kararı almıştım ölü pikselden dolayı sölemiştim buradada bugün media market aradı 1.5 yıl önce aldığım 65xg9505 modeli cihazıma sıfır 65x92j modelini teklif etti sizce kabul etmelimiyim güzel bir cihaz mı 65x93j ile 92 arasındaki fark ne tavsiyelerinizi bekliyorum
    İyi günler

• afilimali A kullanıcısına yanıt

90-92-93 arasında kozmetik farklar var diye biliyorum, standi farklı vs.

Sizin televizyonun muadili x95j, o da Tr piyasasında yok.

• Bu tv nin hd yayınlarını 4k ya çevirmesi için bi ayar var mı yoksa otomatik kendisi mi ayarlıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sony xr-55x90j almayı düşünüyorumda herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı

• Stokta ama şuan fiyatı aldığım fiyattan çok yüksek :( o yüzden bekleyeceğim. Kara cuma indirimlerini görmek istiyorum bu kadar beklemişken.

• mst19071 M kullanıcısına yanıt

Hemde ne sıkıntı Aldığım günden beri sıkıntı yaşıyorum.Teknik servise yolladım panel arızası dediler ,değişim talep ettim 1 aydır bekliyorum hala bi ses yok.Ne görüntüsünden ne ps5 performansından memnun değilim Samsung almadıgım için çok pişmanım..

gayet güzel alabilirsin

Kronik bir sorunu yok. Tv den genel olarak memnunum. Oled ya da mini led almayı düşünmüyorsan alabileceğin en iyi led tv 90J.

• Arkadaşlar yaklaşık bir aydır 65x90j yi kullanıyorum normalde pek maç izleyen birisi değilim dün bir yayın çarptı gözüme dikkatli izleyince vertical banding olduğunu gördüm öyle aşırı rahatsız edecek bir şey değil fakat dikkat edince görülebilir durumda sizlerde durum nedir acaba servis çağırmam gerekir mi yoksa hepsinde az da olsa oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKA_33 kullanıcısına yanıt

Siz tv'yi nereden aldınız

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt

Youtubedan testleri yaptıgınız da farkettiniz mi ?

Teknosa mağazasından aldım.

• Geçen hafta x90j servise gitti sabah bi uyandım tv ortasında kocama bir çizgi tependen aşağı doğru kan beynime sıçradı sabah sabah zaten uyanınca ilk 20-30 dk sinirli oluyorum hepten delirdim. Sony den hiç böyle bir arıza beklemezdim ama müşterisine olan desteği bildiğimden kimseyi germeden servisi aradım aynı gün geldi aldı tv yi bugün aradı yeni tv ile değişim sağlamış Sony. Yurtdışından Türkiye’de cihaz giriş yapmış cumartesiye kalmadan gelip teslim ederim dedi. İşte müşteri desteği budur sağolsunlar. Bazen ülkede yolunda giden işlerde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 10 Ağustos 2022; 22:58:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    Evet hocam birkaç video ile test ettim ben görebiliyorum fakat servis gelse ne diyecek bilemedim özellikle buz hokeyi videosunda net bir şekilde görülebiliyor sizin cihazda durum nedir peki hiç yok diyebiliyor musunuz acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

valla hocam ben dun açtım ama pek farkedemedim sanki orta hafif solda birseyler var gibi gibi ama dediğim gibi gozler seçemedi

zamanla azalabilen birşeymiş bu banding olayı siz ne kadardır kullanıyorsunuz cihazı

• AKA_33 kullanıcısına yanıt

siz ne kadara aldınız birde teknosa güvenilir mi

• AlphaKnight kullanıcısına yanıt

Hocam ürünü ne zaman teslim ettiniz ve ne zaman değişim cihazı size geldi bildirirmisiniz? Benim tv 1 aydır servisde ve stok sorunu oldugunu söylüyolar değişim için??Birde hangi servise gönderdiğinizide söylermisiniz?Servisi sizin işleminizi örnek vererek darlayacam da o yüzden soruyorum teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat06 -- 11 Ağustos 2022; 9:43:21 >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.