Şimdi Ara

SONY BRAVIA 2021 X90J ANA KONU (129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.578
Cevap
114
Favori
252.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dirty screen diye bi test denedim bişey goremedim ama bilmiyorum oyun oynarken birşey sezmedim umarım iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • safsansar kullanıcısına yanıt

kuruldu mu tvniz

• Şimdi okurken gördüm bir kaç arkadaş daha yazmış. Benimde amazondan satın aldığım X90J gönderimden önceki teknik bir aksaklıktan dolayı gönderimi iptal edilmiştir diye dönüş yaptılar.

Kutusu açılmamış bir ürün için nasıl teknik bir aksaklık tespit edebiliyorsunuz, stok fazlası sattık sonrada iptal ettik demek yerine bunu söyleyip birde yalan söylüyorsunuz dediğimde kem kümler oldu.

Velhasıl tamda evleneceğim dönemde güzel bir ürün aldık derken büyük hayal kırıklığı oldu ki arkadaşların dediği gibi vatanda 20399 liraya görüp almamıştım amazon daha iyidir diyerek.

Şimdi tv 6-7 bin artmış vaziyette. Beklesem mi alsam mı ne yapsam kararsızım şuan.

• bence bekleyin. kesinlikle amazon stoklarına tekrar girecektir. bu fiyata alamazsınız başka bir ürün.

• Sony Aradı Tv değişimi için stok beklediklerini lakin cok uzun sürücek gelmesi dediği için Media Markete yönlendirdi muadil cihaz vericekler size biz onlara sonra vericeğiz dediler

Tmm dedim media marketle iletişime geçtim size muadil cihaz önericez dedi Bnm modelim 65Xg9505 muadili hangi marka hangisini istiyim beğenmezsem üst modelini vermek zorundalar mı ?

• Öncelikle geçmiş olsun,sizin TV'nin muadili Sony X95J'dir.

Türkiye de bu panelin satışı varmı bilmiyorum ama geriye doğru sıra ile X93J X90J diye devam eder.

• Yeni sony ürünleri gelmeye başladı TR'ye ben hiç sanmıyorum ki Amazona yakın zamanda ürün girişi yapılsın, ama çok aceleniz yoksa 1-2 ay beklenebilir.

• malkockose kullanıcısına yanıt

Yarın yani cumartesi günü Beşiktaş servisi gelecek kuruluma,ben yurtdışında olduğum için eşim ve erkek kardeşi ilgilenir artık Ağustos ta yıllık izinim var ancak o zaman inceleyebilirim TV yi sorun varmı yokmu yetkili servis kurulumda ekran testi yaparlarmi ki ölü piksel vs... bilgisi olan var mı acaba bu konuda.

bekleyeceğim gibi duruyor. nasipse evlilik 17 eylülde bir haftada balayında olacağımız için ayın iki ay daha bekleyeceğim. bakalım inşallah o zamana kadar stoklara gelirde mağduriyetimiz giderilir.

• hayırlı olsun

• Arkadaşlar Bravia Core uygulaması bir kaç gündür bende çalışmıyor. Program açılıyor ancak içerikler yüklenmiyor simsiyah kalıyor herşey. Benzer bir durum yaşayan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım da bende sorunsuz çalışıyor. Düzelmezse tv yi sıfırlayın hocam o zaman çözülür büyük ihtimalle.

• AKA_33 kullanıcısına yanıt
    Şöyle çözüm buldum. Bravia Core uygulamasının güncellemelerini kaldırdım. Giriş yapmak istediğimde tekrar güncelleme yapmaya zorladı. Güncellemeyi tekrar yapınca düzeldi. Şuan için giriş yapabiliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt

Tv yi sıfırlamadan çözmenize sevindim. Tv ile ücretsiz verilen 5 bileti kullandıktan sonra tekrar nasıl bilet alabiliyoruz bilginiz var mı?

Teşekkür ederim, sağ olun :)

• Merhabalar, 1 haftadır uydu yayını ile ilgili bir sorun yaşamaktayım. Televizyonu açtığım zaman sadece kanal ismi görünüyor ve ortadaki daire sürekli dönüyor, herhangi bir ses veya bir görüntü yok. Açma kapama tuşuna uzun basıp televizyonu yeniden başlattığımda yayınlar geliyor fakat her kapatıp açtığımda aynı şey oluyor. Çözüm öneriniz var mı?

• frozenville kullanıcısına yanıt

Hocam uydu kurulumunu baştan yapın çözülüyor.

Aynı sorunu ben öyle çözdüm.

• RedlEyel kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım fakat sorun devam ediyor. Servis çağırdım bakalım ne diyecekler..

• tv kanallarında bende sorun yaşıyorum. hazır kanal listesi attım birkaç kanaldan fazla açmadı. sonra başka bir hazır kanal listesi yükledim. hepsi açıldı. ama başka uygulamalarda gezindikten sonra tv ye geçince yuvarlak dönüyor ama kanallar açılmıyor. direk kendim tarattığımda çok az kanal buluyor. bu sorunu nasıl çözerim. acaba. hazır kanal listesi kullanmak istemiyorum. ama taratıncada önemli kanalların çoğunu bulmuyor.

• Bizim tv nin 2022 modeli 37K dan satışa çıkmış. Ben en iyisi bir tozunu alayım X90J min:)
    https://www.hepsisony.com/xr-65x90k-bravia-xr-full-array-led-4k-ultra-hd-yuksek-dinamik-aralik-hdr-smart-tv-google-tv

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.