Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.847
Cevap
240
Favori
796.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konular kirlenmese çok iyi olacak. Ben Sony tv almak için bu başlığa giriyorum kararımı vermişim. Gereksiz yere tartışma yazılarını okumaktan gına geldi, bırakın artık. Samsung isteyen Samsung başlıklarına gitsin. Satıcı olmadığını söyleyen arkadaşlar bu tv ler ile ilgili bilgi fiyat vs. vermeyeceklerse lütfen gereksiz yazmasınlar. İnsanlara bu şekilde faydanız olmuyor. Alacak olan insanların bilgiye ulaşmasını engellemeyin.
  • selamlar,

Philips Ambilight 55PUS7304 almayı düşünüyordumda tavsiye varmı diye formun bu bölümüne bir giytim dedim, insanlar baya heycanlı sony nin yeni modeli için. evet bütçemi çok aşıyor ama almayı düşündüğüm philipsle arasında aradaki farka değecek bir performans farkı olur mu yeni sony tv lerin. bütçeyi 7bine kadar çekebilirim. 55" altınıistemiyorum. düşünmceleriniz ne olur. teşekkürler.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Kardeşim alma benden söylemesi ben iade ettim görüntü leş inan parana yazık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik kullanıcısına yanıt
    ben 50" 7304 kullandım o fiyatlara alınabilecek belki en iyi tvdir,bir dolu özelliği var ama hdr kabiliyeti kötü sadece sdr izlerim diyorsan pişman etmez, amblight felanda bir yere kadar başka bir olayı yok tvnin. bendekinde bazı kusurları vardı,4000'e amazondan almıştım şimdilerde 800tl fln binmiş üzerinde iade ettim sorun çıkmadı neyseki.
    Şimdi gözüm 65"xh90 da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killitbhr -- 22 Haziran 2020; 22:3:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekerburak

Kardeşim alma benden söylemesi ben iade ettim görüntü leş inan parana yazık olur.
    Ne aldınız daha iyi olduğunu düşündüğünüz?

• Xh90 geldi mi hocam?

@numberten_ank
  • system failure kullanıcısına yanıt
    burası mağazamı? forum sitesi insanlar fiyatı heryerden alır biz burda panel performansını konuşuyoruz sanamı soracağım nereye ne yazacağımı işiniz gücünüz boş muhalefet...

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    geçmiş mesajlarımda duruyor işi çevir kazı yanmasına çevirdin sana diyorumki yalan konuşma adam gibi lafının arkasında dur bana tek bir mesaj göster xf90 yerine q60 yada q70 önerdiğim üyeliği kapatıp gideceğim neden iftira atıyorsun insanları kandırıyorsun sen başkalarıyla karıştırıyorsun beni

• Canka1 C kullanıcısına yanıt
    Gelmedi henüz, heralde temmuzun ilk haftasını bulacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

burası mağazamı? forum sitesi insanlar fiyatı heryerden alır biz burda panel performansını konuşuyoruz sanamı soracağım nereye ne yazacağımı işiniz gücünüz boş muhalefet...
    Şuraya yazdıklarının kaçı panel performansı ile ilgili bak bakalım. Yazdıklarının çoğu boş işler olan kim bi daha bak. Nereye ne istersen yazıyorsun zaten. İnsanların Bilgi almasını engelleme.
    Peki hocam 75 xg 9505 tekrar stoklara girermi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    Şu anda teşir de 75xh9505, 85xh9505, 75xh8096, 65a8 oled ve 65x7055 model ürünler mevcut. Diğerlerini de kısa sürede bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: saddooo

Peki hocam 75 xg 9505 tekrar stoklara girermi
    Gelmeyecek üstad artık.

Ok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    https://www.youtube.com/watch?v=uZh6eiezK8o&feature=youtu.be

Sony xf9005

• system failure kullanıcısına yanıt
    konudaki ilk mesajları oku incelene videosu ve tv ile ilgili yorum var ta ki satıcı şahıs bana laf atana kadar..adam laf atsın ama ben bişey söylemiyim öylemi ne güzel dünya bırakın bu işleri sırf konuşmak için konuşuyorsunuz..

• https://www.youtube.com/watch?v=O77W3pTrw4E

Sony Bravia XH90 (2020) 4k TV Unboxing and Testing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killitbhr -- 22 Haziran 2020; 23:59:1 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.