Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.855
Cevap
240
Favori
796.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kullanıyorum... kayıt ederken kanal değiştirebilmeniz için, 2 uydu anten girişinin de bağlı olması lazım... yani tv nize, main ve sub girişlerine 2 tane ayrı uydu girişi sağlamanız lazım... anten ayarlarından çift tunerin bağlı olduğunu kontrol edin...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sharp61 S kullanıcısına yanıt
    Sinyal gücünüzle veya uydu kablosunun yeteri kadar sıkı bağlanmamış olması gibi nedenlerden oluyordur büyük ihtimalle...

• bykuss kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tv nizin usb lerinde hdd bağlı mı...?

• hakisalapaki H kullanıcısına yanıt
    Tv nin usb lerinin stabil olmayan enerji çıkışından kaynaklanıyor büyük bir ihtimalle... hdd nizi harici güç (5v 2a) le bağlama imkanınız varsa öyle deneyin birde...

• aberdi kullanıcısına yanıt

ben usb yi dün çıkarttım,bakalım değişiklik olacakmı..

• hakisalapaki H kullanıcısına yanıt

ısınmadan dolayı olduğuna ben katılmıyorum . bu sorun bende olduğunda oda buzhane gibiydi klima 18 derecede çalışıyordu. son ara güncelleme sonrası yazılımsal bir durum .

hatırlarsanız 5-6 ay kadar önce de ekranda paralele ince çizgiler çıkanlar olmuştu ben dahil ve giderildi güncelleme ile .

Bence de ısınma ile alakası yok. Güncellemeden önce ısınmayan güncellemeden sonra niye ısınsın ki hem? USB cihazlarla alakalı olabilir belki reddit'te de wifi'dan şüphe edenler vardı ama ben wifi kullanmıyorum lakin usb ethernet adaptörü bağlı.

Tek uydu kullanıyorum, daha önceki yazılımda kayıt esnasında farklı kanalları seyredebiliyordum, yazılım güncelledim, şimdi izin vermiyor. Yazılım harici bağlantılarla vs değişiklik yapmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

evet dediğinize göre teorim çöktü.ben sıcak havalara vermiştim ama sizin oda soğukmuş.

• Furbey40 kullanıcısına yanıt
    Seyredememeniz lazım... çift tunerin amacı bu... biriyle kayıt yaparken diğerinle de başka kanallarda gezebiliyorsunuz... zaten tv nin özelliklerinde de bu belirtilmiş...

Abi aradım iki kere arayınca da işte fabrika ayarlarına döndürmemiz gerekiyor bikaç işlem yapmamız gerekiyor birlikte falan dedi. Ben de istemiyorum güncellemeyle gelen bu sorunları sony tekrar bi güncellemeyle duzeltebilir dedim ama müşteri temsilcisi ısrarla böyle güncelleme sonrası sorunların gayet normal olduğunu ancak fabrika ayarlarına döndürerek çözülebildiğini söylüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • criminal039 C kullanıcısına yanıt

reddit'te vs. kullanıcılar mevcut fabrikaya dönüşle düzelmiyor.

lütfen müşteri hizmetleri ile konuşurken size telefondan düzeltebilmek için söyledikleri her şeyi denediğinizi söyleyin. "fabrika ayarlarına dönmeniz gerekiyor" "daha şimdi yaptım ve tekrar oldu. onun üzerine sizi aradım" "amuda kalkıp televizyona yaklaşın ve ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyleyin" "evet ben de tam onu denedim ama çare olmadı"

aksi hâlde çözüldü olarak işaretleyip geçiyorlar. ama çözemezlerse üstlerine aktarırlar.

• Merhaba arkadaşlar. Ben bu modeli almak istiyorum. 75inch olanını. 25-30 k bütçe ile sizce değer mi. Yada boşver şunu al dediğiniz bir model varmı.

Tek uydudan gelen kabloya çoğaltıcı splitter takıp 2 kablo çıkışı ile tv'ye çift tuner olarak bağlasam işe yarar mı hocam?

• Furbey40 kullanıcısına yanıt
    Yaramaz, ancak aynı frekanstaki paketleri aynı anda kaydedebilir ve seyredebilirsiniz... örnek : kanal d yi kaydeterken cnn türk ü izlersiniz...

• uzun süredir konuya uzağım arkadaşlar. son güncellemeyi yapmadım. yapmamı tavsiye eden var mı?

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt

rastgele çökme sorunu var, bence şu an için yapmayın

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Ben tvyi aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım hala geldiği gibi android 9 duruyor.Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.