Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.829
Cevap
239
Favori
794.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gule gule kullanin. 1 senedir bu tv yi kullaniyorum daha bir kerebfiziksel kumandasina dokunmadim. Pili bile yok. Sony nin dijital kumandasi herseyi yapiyor arti yazmak icin telden full klavyeyi kullanabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulama o rica etsem atar mısınız hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu güncelleme bize ne zaman gelecek acaba? 9077'lere geç mi geliyor ne oluyor?

• notsoimportant kullanıcısına yanıt

Video & tv sideview.

Ama netten 6.5 versiyonu bulup yukleyin. Sonraki versiyolar sorunlu. Ekrani kaydiriken diger sayfalar icin uzerinden kaydirdiginiz tusu basmissiniz gibi algiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 9 Ekim 2021; 18:38:20 >
    Hocam play store öyle yazınca bir sürü çıktı hangisi oluyor

Tamamdır hocam indiriyorum teşekkürler

• notsoimportant kullanıcısına yanıt

Cok garip arattim bende bulamadım ama yuklu bende. Belki bitirmistir sony programi. Yuklu halini share yapiyorum. Ama siz apkpure den falan 6.5 apk indirin. Update etmek isterse de etmeyin hic.

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]
    Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]play.google.com
    Video & TV SideView : Remote - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sony.tvsideview.phone

iOS icin de böyle düzgün birsey var mi bilginiz dahilinde. Ben çok uygulama denedim hepsinde bir problem var ve ücretler de ciddi yüksek oyuzden satın alım yapmadım henuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daywalkerr kullanıcısına yanıt

Tam bir ios dusmaniyim hocam bilemiyorum ama bence bu programin aynisi orda da vardir. Remote play bile var artik ios ta.

• Ben de tam bir IOS dostuyum 🤪

Daha iyisi yok ⬇️⬇️⬇️
    https://apps.apple.com/tr/app/bravia-controller-sony-tv/id1557459212?l=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 9 Ekim 2021; 20:43:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Sen ios dostusun da ios senin dostun mu? Yeni iPhone lari iyi tamiri imkansiz yapmislar. Ekran ve arka cami degistirmek 1000 dolar kimbilir burda ne kadar .:)

Ahaha :) hocam telefon 1000 dolar değil ki tamiri o kadar olsun 😂😂😂

Onu apple a sorucan. Youtube dan jerryrigeverything in son videoyu izle fiyatlari tek tek soyluyor. Sas8rmis apple. Telefon ekrani bozulursa yenisini al diyor Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] 

Sordum hocam. Cevabı aşağıda ⬇️ ⬇️ ⬇️

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 9 Ekim 2021; 21:50:40 >

Sen dedigim videoyu da izle ama bi. Adam orada yasayan bu isin icindeki bir adam ki apple boyle bir yanlis bilgi verse aynen sildirirler videoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 10 Ekim 2021; 3:46:9 >

Sormussun ama becerememissin hocam. Ekran ve arka cam dedim. Ekran 329 dolar evet. Arka cam 599 dolar. Size iyi eglenceler iPhone la. Aman dusurmeyin ama. Telefon 1099 dolar. On arka cam degisimi 938 dolar

tr de giris modeli 13 max pro nun 20k civari. Kabaca bi hesapla telefon dusse de cami kirilsa heralde 11k masraf Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 9 Ekim 2021; 22:12:25 >
    Önce üslubumuza dikkat edelim hocam rica edeceğim. Bunu da cevaplayacağım sonrasında aklınıza yatmazsa özelden yazabilirsiniz.

Iphone kullanmadığınız için bilmiyor olabilirsiniz. Apple garanti dışı diye adlandırdığı tamir hizmetleri için belli bir bedel karşılığında yeni telefon verir. Videoyu izledim orada bahsettiği replacement bedeli ve Apple’ın oyununa gelmeyin diye eklediği kısım bir arka cam için 599 USD ödeyip telefonunuzu yenilemeyin demek. Zaten kendisi de ekran ve arka cam kırılırsa şu kadar bir bedel ödersiniz diye bir açıklama da yapmamış.

Yani işin özeti ekran kırılırsa ekran parası öder (329 Usd) tamir ettirirsiniz, arka cam kırılırsa veya ekran ve arka cam aynı anda kırılırsa replacement ücreti (599 usd) öder ama yeni telefon alırsınız demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 9 Ekim 2021; 22:39:41 >

Efsaneymiş sağolun 👍🏻

• accengiz kullanıcısına yanıt
    Siz de sağolun 👍🏻

Uslubumda kiracak birsey oldugunu dusunmedim samimiyetinize guvenerek o sekilde konustum. Cunku sizde apple fiyatlarini gisterirken benzer uslupla cevap vermistiniz. Ben size ukalalik yapmayin rica edicem demedim ornegin. Zira ciddiyetsiz bir sekilde alakasiz bir cevap vermistiniz.Madem son mesaj ben de sizi duzeltiyim. Sadece arka cam kirilirsa cebinizden 600 dolar cikacak ekran şartı yok. Ister tamir olsun ister yeni telefon. Sonucta telefona verdiginiz paranin yarisindan fazlasi. Neyse eyvallah size. İçinize sinmezse özelden beklerim.

Apple's support document also outlines out-of-warranty repair prices for the new iPhone 13 lineup, revealing no change in fees from last year's iPhone 12 series. According to the fee schedule, REPAIR fees are set at $599 for iPhone 13 Pro Max, $549 for iPhone 13 Pro, $449 for iPhone 13 and $399 for iPhone 13 mini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 9 Ekim 2021; 23:54:57 >
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.