Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.856
Cevap
240
Favori
796.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok şükür korktuğum gibi olmadı. Kutu teşhir değil ve hatasız çıktı. Ekran süresine de baktırdım; ilk biz açtık.

Herkese iyi seyirler, teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim TV hatasız çıktı. Boşuna evham yapmışım

• demirçelik kullanıcısına yanıt
    Süper, güzel günlerde kullanın 👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ekran süresine nasıl bakılıyor arkadaşlar denildiği gibi bakamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boldrex kullanıcısına yanıt

Hocam bu önerdiğiniz regülatör ps5 ve 65 xh 9096 için uygun mudur ?

• Sarı Yelekli S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaklaşık 3 yıl ps4 pro ve 55inç led tv ile kullandım. Şu anda da 5800x işlemci + rtx 2070 li sistemde zaman zaman kullanıyorum. Muhtemelen size de uyacaktır. Ps5 ve 65 inç tv nin toplam elektrik sarfiyatı daha fazla olduğundan daha kısa süre idare eder. Garanti olsun diye daha yüksek kapasiteli upslere de bakılabilir. Zaten burada amaç ups ile saatlerce oyun oynamak değil, oyunu save edip güvenli şekilde cihazları kapatmak. Çok kesinti yoksa gerek yok bence. Aşağıda konsolların max. güç tüketimleri yazıyor, bunun üzerine tv'yi ekleyin ona göre ups alın. Benim aldığım cihazda fan sesi çok var ama iş görüyor.

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adil2013

Merhabalar burdan verilen bilgilerle bayağı bir araştırma yaptım ve en son 65xh9096 ile aranıza katıldım. Verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim televizyon tam bir fiyat performans ürünü. Bende herkese tavsiye ediyorum artık. Sizlere bir sorum olacakdı bu aralar bayağı elektrik kesintileri oluyor. Önceden bende bulunan ups i televizyon için kullanmak istiyorum acaba gücü yeter mi ?

Schneider Electric BVS 650VA bundan aldım ben PS5 ile kaldırmadı sadece TV ye bağladım almışken yüksek Watt değeri olan bir ürün tercih edin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Merhabalar;

Vrr-allm update’i X900 serilerine gelicek değil mi? Sony’nin 2021 modellere getirip bu seriye getirmeme ihtimali olur mu acaba

Bunun net bir cevabı varmı dır arkadaşlar ? Aklıma takılmıştı sadece :)

Hocam önerebileceğiniz alet var mıdır ? Ben pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim.

• Vodafone tv kullanan var mı? Markette aradım çıkmadı sonuçlarda. Paketimde telefonda ve tablet hakkı var. Tv de izleme hakkı yok ondan mi acaba? Sadece bir hakkım varsa onu da tv de kullanmak isterim. Ya da apk falan mi kovalayacağız? Premier lig icin izlerim belki arada diye

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Vodafone tv uygulaması store’da mevcut ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sarı Yelekli S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kullandığım marka gayet iyi, zaten ben de vatanda gezinirken orada çalışanların tavsiyesi üzerine aldım, pek araştırmadım. Kapasitesi yüksek olursa daha uzun çalışır. 1000va cihaz yeterli olur daha üstü sizin cüzdana kalmış.
    Benim cihazın özellikleri bu
    Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Vodafone tv kullanan var mı? Markette aradım çıkmadı sonuçlarda. Paketimde telefonda ve tablet hakkı var. Tv de izleme hakkı yok ondan mi acaba? Sadece bir hakkım varsa onu da tv de kullanmak isterim. Ya da apk falan mi kovalayacağız? Premier lig icin izlerim belki arada diye

Bu sorun bende de var arkadaşlar, TV güncel, playstore’da Vodofone tv app’i görünmüyor. Sizce neden olabilir bilen var mı ¿

• merhaba

TV ekran yansıtması ile ilgili bir sorunum var

Google üzerinden bağlantı yapıyorum ama wifi direct özeliği üzerinden bağlantı yapamıyorum laptop ile tv birbirini göruyor ama goruntu aktarıma gelince bağlantı kurulamıyor Google chrome uzerınden baska ekran yansıtma yapma sansımız yok mu bu modellerde

benım eskı sony tv de wıfı gıbı cıkıyor ve o şekilde internet bağlantısı olmasa bile direk tv ye bağlanabiliyordum bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı

• Arkadaşlar Sony nin 2 tv si farklı model numaraları olmasına rağmen tüm özellikleri aynı ama fiyatları farklı acaba ben mi birşey kaçırıyorum bu iki tv arasında en ufak bir fark dahi var mı?

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-65xh9096.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-65xh9077-65-164-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-gri-1209698.html?rbtc=gel|con|21||||

• freedom77 F kullanıcısına yanıt

Hocam gerekli ayarları nerden bulabiliriz ps4 pro var bende canlı ve parlak seviyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt

9096 siyah 9077 metalik renk

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt

Biri gümüş diğeri siyah çerçeve… Yakın zamana kadar yaklaşık aynı fiyatlardaymış, satıcı kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khenzur -- 15 Ağustos 2021; 9:27:23 >

Tamam hocam çok sağolun.

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.