Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.984
Cevap
236
Favori
808.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buyuk gelmez.Hafta sonuna alisirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran koruyucu kullanan var mı? Gereksiz mi ? Var mı tavsiye markanız?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, aşağıdaki görüntüler için yorumlarınızı alabilir miyim? Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Çocuk varsa gereksiz değil bir ton para ödüyoruz bi kırılsa kaldır çöpe at. Ama koruyucunun dezavantajları var ekran daha çok yansıma yapıyor.

• ZK_ Z kullanıcısına yanıt
    Çocuk yoksa görüntü kaybı yaşandığı için değmez mi diyorsunuz?

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Çocuk yoksa hiç bir şekilde önermem görüntü kaybı yaşamaya değmez. Çocuk yoksa neyden koruyacaksınız ki? Anlamsız bence.

• acta A kullanıcısına yanıt
    Sorunlu bu tv

• Bugün Vatan Bilgisayar a baktığımda yeni 2021 serisinin geldiğini gördüm ama başlangıç fiyatları tüm ülkelerde olduğu gibi burda da fahiş. Tabi bu ayak bastı fiyatları kısa sürede bir miktar düşecektir ama yıl sonunda anca gerçek fiyatını bulacaktır. Bu fiyatlara kimsenin almasını tavsiye etmiyorum. Ben hala 2020’ nin önde olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırmada sadece konstrat olarak üstün olduğunu onun dışında aman aman pek de bir fark olmadığını söyleyebilirim. Sadece kumandaya gelen YouTube tuşu çok tatlı olmuş.

SONY XR55X90J 55'' 139 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    15.999 TL

SONY XR65X90J 65'' 164 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    20.499 TL

SONY XR75X90J 75'' 189 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    29.999 TL

• Bu TV için duvara asma aparatı içinden mi cikiyor. Çıkmıyorsa nereden temin edilebilir

• Merhaba; soundbar ne tavsiye edersiniz bu tvniz icin ?soundbar kullanan memnun olan veya olmayan varsa fikirlerine ihtiyacim var.

• kerim35 kullanıcısına yanıt
    İcinden cikmior.harici aliniyor.kimi servisin elindekini ucreti mukabilinde taktiriyor.kimi servis baglanti yaptrmadan temin edip onlara taktirtiyor

• muratseeen M kullanıcısına yanıt
    Servis muhtemelen affetmiyordur. Ücreti mukabilinde nereden bulabilirim bu aslıyı

• kerim35 kullanıcısına yanıt
    O konuda bir malumatim yok.eski yazismalarda bir markadan memununiyet yazisi okumustum ama malesef markayi ve tedarigi hatirlayamadim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: bsalih

Bugün Vatan Bilgisayar a baktığımda yeni 2021 serisinin geldiğini gördüm ama başlangıç fiyatları tüm ülkelerde olduğu gibi burda da fahiş. Tabi bu ayak bastı fiyatları kısa sürede bir miktar düşecektir ama yıl sonunda anca gerçek fiyatını bulacaktır. Bu fiyatlara kimsenin almasını tavsiye etmiyorum. Ben hala 2020’ nin önde olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırmada sadece konstrat olarak üstün olduğunu onun dışında aman aman pek de bir fark olmadığını söyleyebilirim. Sadece kumandaya gelen YouTube tuşu çok tatlı olmuş.

SONY XR55X90J 55'' 139 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    15.999 TL

SONY XR65X90J 65'' 164 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    20.499 TL

SONY XR75X90J 75'' 189 CM 4K UHD SMART GOOGLE TV,DAHİLİ UYDU ALICI
    29.999 TL

Hocam merhabalar 2020 modellerde fiyatta düşüş olur mu acaba?

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Kısa süreli veya gecelik indirimler oluyor. Örneğin bayramda 2 gün boyunca 55 inç xh90 MediaMarkt ta 8650 TL’ydi. Düne kadar teknosada 10.999 du şimdi 8999 yani kısaca uzun bir süredir takip ediyorum hatta 3 defa 65 inç 10 bin 500 e kadar düştüğünü de gördüm. Şu tecrübeye vardım. Kesinlikle sabırla bekleyip fırsat geldiğinde almak. Ben başka fırsatların da geleceğine inanıyorum. Çünkü ellerindeki televizyonları bitirmek zorundalar. Bunlar kişisel fikirlerimdir. Haklı ya da haksız çıkabilirim. Herkesin kendi kararını vermesi en iyisidir.

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

DualSense Joy-Con drift adında bir soruna sahip. Yazılım ile çözülebilecek bir sorun da değil. varmış:D

•  DualSense Joy-Con drift adında bir soruna sahip. Yazılım ile çözülebilecek bir sorun da değil. arada diskli versiyonda:D cd okurken ses yapıyormuş:D

• acta A kullanıcısına yanıt

hocam bende cam gibi görüntü var:D kesin sorunlu o tv:D

• bsalih kullanıcısına yanıt

Ben biliyordum böyle olacağını o yüzden xh90 aldım xh90 beyaz dengesi xj90dan daha iyi:D sadece blur işini çözmüşler :D xh90 a da zaten yazılım güncellemesiyle bayagı kaybolmuş kimisinde bile farkedilmeyecek düzeyde oldugunu söylediler yazılımla dahada gider tahminimce:D xj90 için zemin hazırladıkları için hemen vermiyorlar:D xj90 biraz piyasada tutunsun sonra verirler xh90 a:D 7500k xh90 xj90 6500k :D değmez o fiyat farkına:D bekle on yıl sonra yeni sürüm olur onu alırsınız aradaki fiyat farkına:D xh90 en az on yıl gideri var:D he bir de sesi bir tık iyi:D o farkı ev ortamında anlamaz kimse:D ekran kartı ve işlemcileri aynı bir de rami farklı oda :D xh90 3gb xj90 4gb:D ram var:D geri kalan her şeyi aynı birde :D yeni xr var o kadarcık:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battousai07 -- 18 Mayıs 2021; 9:41:30 >
  • battousai07 kullanıcısına yanıt
    IPTV denemesinde böyle görüntü aldım, çözünürlük düşük olduğu için yaptığını düşünüyorum çünkü kaliteli görüntüde pek rastlamadım. Dirty screen effect test yaparken, bulutlu görüntüde çok hafif dalgalanma var.

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.