Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.856
Cevap
240
Favori
796.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum, Kodi'yi yükle (Medya oynatıcı) Çok hızlı açılıyor filmler.

Tv'nin kendi media playeri çok yavaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümit.K kullanıcısına yanıt
    Tr altyazi destegi ne durumda hocam karakterlerde sorun oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viserion87

Tr altyazi destegi ne durumda hocam karakterlerde sorun oluyor mu

Ne istersen var, daha önce bu kadar ayrıntılı bir oynatıcı kullanmamıştım.

İlk önce dili Türkçe yaparsın.

• Ümit.K kullanıcısına yanıt
    Kodi de altyazıyi istediğimiz yere konumlandırma yok sanırım. MX player kullanıyorum sırf bu yüzden. Altyazıyi imleçle (ok ile) tutup istediğim yere sabitliyorum. Kodi player de oluyor mu bu ?

Ayrıca Mx playerde online altyazı arama süper çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 5 Mart 2021; 15:20:23 >
  • Kurcalaman gerek, Kodi'nin de online altyazı araması gayet yeterli.

• mose17 kullanıcısına yanıt
    Buna benzer sorun yaşadım. Size yardımcı olabirim. Neredeyse USB ile alakalı tüm sorunları hallettim. Şuan hiçbir şey HDD den film izlememe mani olamıyor
  • rash.87 kullanıcısına yanıt
    Buradan yazınız hocam herkes bilgilensin 😊
  • Arkadaslar selam xh90 serisi kullaniyorum ve iptv ile ilgili sorun yasiyorum. 10 15 snde 1 siyah ekran geliyor 2 3 sn sonra geri geliyor. Hizimi tvden test ettigimde 70 75 mbit. Duplex ve extreme kullandim ayni ikiside .bir tavsiyeniz var mi
  • hakisalapaki H kullanıcısına yanıt

Yeni nesil atmoslu soundbarlar gervekten cok guzel. Bende q70t vat. Atmosda ses ordan burda geliyor ama 5.1 olmadan tamamen her taraftan geliyor gibi hissedemezsiniz. Gerci gecen gün ps5 te modern watfare oynadim sesi biraz acip, baya karman corman heruerden geliyordu ses cok memnun kaldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv gerçekten güzelmiş, yeni kullanmaya başladım. Standart hd uydu yayınları bile çok güzelleşti. İyi ki bozulmuş axen 55” uhd curved çöpü 😂

Başlıktaki tavsiyeler çok dağınık. İlk mesaja eklense iyi olurdu. Günlerce okumak gerekecek.

Netflix’te görüntü kalitesi seçmeyi bulamadım. Bilgisayardan yüksek kalite seçmiştim, o ayar mı geçerli olur acaba? Tv’deki uygulamada ayarlar diye bir yer çıkmadı. Full hd ile 4k arasındaki farkı anlamak zor, yine de düşük kalite izlemeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Play'de klavyeyi çıkartabilen var mı yoksa bana mı özel bu 😂 Birşey arayacağım klavye gelmiyor 😁😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrapper

65xh9096 almayı düşünüyordumda 100 inç projeksiyonda film filan izlemeye alışınca, 65 kesmez diye 75xh9096 da karar kıldım.PS5 olmasa niyetlenmezdim sanırım.11 Yıllık 46x4500 hala taş gibi maşallah.4K Aklımızı çeldi.İnşallah sıkıntısız bir panel denk gelir.

Bir zaman sonra 75 de küçük gelmeye başlayacak :) Ben de 65" kırıldı şu an 75 peşindeyim. Ancak fiyat istediğim fiyatlara düşmüyor bi türlü beklemedeyim.

Sizin bulduğunuz dip fiyat var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

Sharp olmasi kotumudur yada 9096 nin panel hangi markadir acaba

Kötü olur mu hocam 10 numara 5 yıldız Kalite markadır Sharp ben öğrenince

acayip sevindim

• Arkadaşlar dolbyatmos destekli fiyat performans odaklı sound var tavsiye eder misiniz. Fiyat orta karar.
  • Arkadaşlar klavye çalışıyor mu sizde ? Yahu birisi baksın da bi haberdar etsin. Google Play'de klavye çıkmıyor
  • xburak36 X kullanıcısına yanıt
    7055 modeli android değil sanırım. 8196 daha üst bir model
  • Bu televizyonun 120hz olayında sıkıntı var. 4k 120 de değil sadece. 1080p'de de olsa 120 yapınca blur oluyor. 1080p de zaten blur olur diyenler olacaktır ama ne demek istediğimi test etme imkanınız varsa anlayacaksınız. Hdmi 2.1 ekran kartım yolda. O gelince çok daha net test etme imkanım olacak. 1080p de bile sıkıntı varsa, sorunun donanımsal değilde yazılımsal olarak olabileceği ve halledilebileceği umudu oldu bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ümit.K

Dostum, Kodi'yi yükle (Medya oynatıcı) Çok hızlı açılıyor filmler.

Tv'nin kendi media playeri çok yavaş.

kodi de hdr desteği var mı hocam

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.