Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.853
Cevap
240
Favori
796.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dediğim gibi ben 65XH95 kullandım 30 wat hoparlör vardı, ses olarak fena değildi ama sanırım 55 inc te 20 wat hoparlör var, soundbar a ihtiyaç olur mu bilemiyorum.

Dediğim gibi görüntü ve ses olarak çok iyiydi 65XH95 ölü piksel yüzünden iade etmek zorunda kaldım.
  • Xh95 ile xh90 arasinda ne fark var ve o farka deger mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: owolfo

Hocam dediğim gibi ben 65XH95 kullandım 30 wat hoparlör vardı, ses olarak fena değildi ama sanırım 55 inc te 20 wat hoparlör var, soundbar a ihtiyaç olur mu bilemiyorum.

Dediğim gibi görüntü ve ses olarak çok iyiydi 65XH95 ölü piksel yüzünden iade etmek zorunda kaldım.

Hocam 65" ve 55" de tüm ses özellikleri aynı (10+10+5+5) toplam 30w ses var. Sesin şiddetinden ziyade baslar ve tiz sesler yani sesin kalitesi nasıl? Teşekkür ederim.

• kallus K kullanıcısına yanıt
    Hocam ya ses konusunda ben sizi yanıltmış olurum çünkü çok bilgim yok kullanan arkadaşlar yanıtlarsa daha iyi olur.

Ama görüntü kalitesi 10 numara onu söyleyebilirim.
  • Sony tüm tv lere 4000 tl geçirmiş helal olsun
    65inc 15 bin olmuş

Artık tv yide amazon de den sipariş verecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon TR, 2 gündür TV'yi kargoya vermedi. Bugün de Amazon'un kendi stock'u bitti. Söylediği tarihe göre yarın gün içinde teslim almam gerekiyor. Kargoya hâlâ teslim etmemiş olması ve ürünün tükenmesi, diğer marketlerde de 2 bin TL birden zam yemesi yüzünden inanılmaz gerildim. Sabahtan beri F5 F5, hâlâ göndermediler :/

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 7 Ocak 2021; 0:45:1 >

• Rahat olun. Aynı durumu telefon aldığımda yaşadım. Yarın gelecek amazon kargo konusunda en iyi firma sadece tr de değil. Abd de akrabam var fedex ve ups i amazon ile kıyaslamıyor bile.
  • kallus K kullanıcısına yanıt
    55" modellerin de üst sağ sol kısmında hoparlör yok. 65" ten itibaren başlıyor. Ben 55" modelini kullanıyorum memnunum ama bas seven biri iseniz soundbar gerekebilir. Ama şöyle söyleyeyim maçlarda anonslar artık duyuluyor temiz bir ses veriyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4EB77DE2

Rahat olun. Aynı durumu telefon aldığımda yaşadım. Yarın gelecek amazon kargo konusunda en iyi firma sadece tr de değil. Abd de akrabam var fedex ve ups i amazon ile kıyaslamıyor bile.

Hay ağzına sağlık, sen yazdıktan sonra Amazon güncelledi statüyü... Oh, uyuyabilirim artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 7 Ocak 2021; 2:21:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: owolfo

Evet goruntu kalitesine katiliyorum bencede guzel

Ama cihazda ölü piksel bendede gercekten sonradan olustu . ilk zaman yoktu yada biz kacirdik gozden belkide.

Bloming goreceli mennun edebirde etmeyebilirde, alt yazi ve size bagli . Bu tamamen

Ses icin sunu soyleyebirim bende xh95 icin ses yuksekligi yeterli .

Ama muzik dinlerseniz keyif vermiyor . Cunku bas yok cihazda duz gelecektir .kulaginizi doyurmuyacak

Haber ve tv izlemek icin memnun eder sadece .

Oyle efect vs yok hoparlor yetersiz kulagi saran ses falan aramayin . Sillah patlamasi vs yasayamazsiniz . Silah patlar tak diye normal bir sekilde .heycan yok . Soundbar sart bunu isteyecek olursnaniz . Durum bu.

• Evet arkadaşlar 26 Aralık'ta 8060 TL ye aldığım XH9096 dün akşam servis tarafından kuruldu. Gözümüz aydın bir adet ölü pixel var :) Yeşil renkte tespit ettim. Hem ben hem servis bol bol fotoğrafladı. İade işleri ile uğraşmayacağım çünkü 55" bir tv de 4.5 metre izleme mesafesinde bir ölü pixel hiçbir şey ifade etmiyor :) Işık sızmasına baktık beraber hiçbir şey yok. Çalışma saati menüsüne bakalım dedik çıkmadı 😊 Makineye hayran kaldım. Hele çerçevesindeki krom detay en hoşuma gideni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 7 Ocak 2021; 7:15:6 >

• İşte geeeliyooor,

Özel haaarekaaaat

• rash.87 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. İzlerken sıkıntı çıkarmayacak derecedeyse sorun etmeyin boş yere.
  • Son durum nedir? TV fiyati ne durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

Son durum nedir? TV fiyati ne durumda

Su anda en uygun fiyat Amazon'da hocam. Stock bitmişti dün ama yenilenmiş.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B089QY7NPJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

MediaMarkt ve Vatan'da fiyatlar 2 bin TL daha pahalı. İyi ki varsın Amazon, ne diyebilirim ki...

• Arkadaşlar selam,

Cihazın kayıt özelliği çalışıyor mu?

• rash.87 kullanıcısına yanıt

Gecmis olsun. Sony servisi buna toz tanesi toz zerresi diyor ,

alinip elektronik ortamda bilgisayarlarla incelenecek dediler bana . Saka gibi gercekten .

Olu piksel dedim ne malum toz zerresi olmadigi dedi , ciddiyet bu seviyede .

Aslnda cihazlar guzel gercekten ama , keske su sorunlari ve duyarsiz servisleri olmasa

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten izleme mesafesi 4.5 metre. TV nin dibine girmeden zaten görünmüyor. Başka sorun yok şuan, ışık sızması vs yok ya aman şükür diyelim. Tabi bu da olmasaydı daha iyiydi sonuçta 8 bin TL bu makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 7 Ocak 2021; 14:43:9 >
  • “Hayırlı olsun” mesajları tek tek like’lanacaktır :))))

Amazon TR, 2 günde getirdi TV’yi. Kolay Gelsin firmasından arkadaş rica etti, birlikte çıkardık eve.

Sony servisini de aradım az evvel, yarın kuruluma gelecekler inşallah.

Umarım sorunsuz bir paneldir. 11/2020 üretimli sanırım etiketinden anladığım kadarıyla.

Kutuda hiçbir ezik, yırtık, delik vs. yok. Umarım üretim bandından tertemiz çıkıp güzel bir yolculuk geçirmiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 7 Ocak 2021; 14:46:26 >

• arkadaşlar bir sorum olacak sizlere,bende dsmart var.Sony 65XH9077 ilk açıldığında android çıkıyor.Dsmarta geçmek istediğimde source kısmından girip dsmarta giriyorum.sorum şu dsmart receiverde anten çıkışıda var buraya anten kablosu takıp diğer ucunuda tv deki uydu anteni girişine taksam,sony kumandasından da TV tuşuna bassam dsmarta geçiş yapabilirmiyim?daha doğrusu tv nin kendi uydu alıcısını bu şekilde kullanabilirmiyim?

şu an tabi tv tuşuna basınca sinyal yok diyor.Diğer amacımda tek kumanda kullanmak..

saygılar

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.