Şimdi Ara

SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount) (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
54
Favori
131.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün konuyu baştan sona gözden geçirdim işsiz gibi harika fotoğraflar var. ellerinize sağlık.

şu manzaraya hayatımda bir kez daha rastlarmıyım bilmem ama ozaman slr makinem yoktu lumia 1020 41mp telefonum vardı. neyseki o bile şanstı
     SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount)
    Derinoba Yaylası by serdar günaydın, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

bütün konuyu baştan sona gözden geçirdim işsiz gibi harika fotoğraflar var. ellerinize sağlık.

şu manzaraya hayatımda bir kez daha rastlarmıyım bilmem ama ozaman slr makinem yoktu lumia 1020 41mp telefonum vardı. neyseki o bile şanstı
    Derinoba Yaylası by serdar günaydın, on Flickr
    Kesinlikle bu sebepten hep makine ile dışarı çıkıyorum. Ne zaman ne denk gelir belli olmaz. Harika fotoğraf bu arada.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çok güzel, Lumia 1020 kamera konusunda gerçekten devrim yaratan bir modeldi destek verilseydi uzunca zaman kullanırdım bende ama maalesef işte, Bende sanırım olympus'a geçeceğim istediğim fiyat aralığında güzel bir tak gez lens yok maalesef bu tarafta
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    ben hala aynı sensörle telefon bekliyorum. f2.2 ydi lumia 1020, onu 1,8 e çekebilseler. 41 mp yeterli ve fazla bile.
  • Karaköyde A7iii ve 55mm 1.8 ile çektiğim 4k video:

• jubahakan kullanıcısına yanıt
    Kainatın en iyi makinesi...verdiği his bu:) Bu arkadaşı bir izle derim...gece için baya test deney vs yapmış adam gündüz slog gece asla slog diyor gece için kendi profili var örnekli...bir göz at aklında kenarda bulunsun...

https://www.youtube.com/watch?v=Hjyu2s0JawQ
  • Arkadaşlar ankara'da olanlar var mı aramızda acaba? Ankara'da olanlar toplanıp ekipmanlarımıza bakarız sohbet ederiz. Böyle bir buluşma ayarlayabilirz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Kainatın en iyi makinesi...verdiği his bu:) Bu arkadaşı bir izle derim...gece için baya test deney vs yapmış adam gündüz slog gece asla slog diyor gece için kendi profili var örnekli...bir göz at aklında kenarda bulunsun...

https://www.youtube.com/watch?v=Hjyu2s0JawQ
    bu kişiyi takip ediyorum o ayarıda videoyu yayınladığı gün cihazıma ekledim :) fakat ben hem gunduz hem gece hlg2 kullanıyorum, slog hiç kullanmıyorum.
  • jubahakan kullanıcısına yanıt
    Neden hlog diye sorabilirmiyim?gece nasildir?slog gibi fazla noise uretmeyen, bu arkadasin yaptigi ayar gibi temiz midir?ve kisa bi baktim genelde hlog3 ? Esneklik her konuda farkli tabi ama gece ozellikle diyorsanız hlog deneyeyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A6000 + 18-105F4 LR ile düzenleme yaptım bu kadar fazla yapmazdım normalde ama hoşuma gitti bazı fotoğraflara yakışıyor.
    Sel 18-105/4 - 77 by Tayfn, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Neden hlog diye sorabilirmiyim?gece nasildir?slog gibi fazla noise uretmeyen, bu arkadasin yaptigi ayar gibi temiz midir?ve kisa bi baktim genelde hlog3 ? Esneklik her konuda farkli tabi ama gece ozellikle diyorsanız hlog deneyeyim...
    gece için bu videodaki ayarlar çok guzel evet ama hlg2 dende memnunum, hlg ler slog gibi iso 800den değil iso 100 ile çekim yapabiliyorsunuz dolayısıyle noise azalıyor.
  • Sony A7Riii ve A7iii icin V3.0 firmware cikmis.
    Onemli iyilestirmeler var, Hayirli olsun.

Not: @Arranger. baska bir baslik altinda daha once bilgisini vermis. Farketmemisim.
    Bilgi icin tesekkurler @Arranger.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi555 -- 14 Nisan 2019; 10:35:27 >
  • A6000'den A7 M2 modeline geçmek gibi bir niyet oluşuyor içimde bazen değermi sizce arkadaşlar, Başlangıç olarak şuan kullandığım 18-105 lens ile kullanabilirim bir süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

A6000'den A7 M2 modeline geçmek gibi bir niyet oluşuyor içimde bazen değermi sizce arkadaşlar, Başlangıç olarak şuan kullandığım 18-105 lens ile kullanabilirim bir süre.
    O lensi de satıp FF uyumlu 28-70 alıp kullan bence.
  • 16-35 F4 ün testlerine bakıyorum 35mm f4 de keskinlik orta dahil iyi değil. kullananlar ne diyor 35mm için?
  • https://flic.kr/p/2g7sMJv

trabzon tonya melikşah köyü panaromik çekim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Çok güzel çıkmış elinize sağlık.

•  SONY AYNASIZLAR Fotoğraf Paylaşım Alanı (E-Mount)
    Sel 18-105/4 - 88 by Tayfn, on Flickr
    Sel 18-105/4 - 87 by Tayfn, on Flickr

• Genelde video çekmek ve kısa filmde kullanmak üzere başlangıç olarak 2. el A6000 düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

(Mikrofon çıkışının olmaması beni düşündürüyor, harici ses kayıt cihazı ve mikrofon alıp eksiği tamamlamayı planlıyorum).
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    planlama pahallı. olympus omd 10 m2 bak videoda daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.