Şimdi Ara

Sony Aux girişini bağlayamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşadığım yerde bu işten anlayan yaparım diyen birini bulamadım maalesef.
    Sony servisi de ilgilenmedi.

Kabloyu kendim temin ettim ama bağlantıyı yapamadım. Fişleri direk taktığım zaman ses gelmedi.

Sarı ve siyah kabloları nereye bağlamam gerek? Onları bağlamadığım için ses alamadım galiba.

• teyp hangi model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

teyp hangi model?

Kusura bakmayın bildirimi görmedim sanırım yeni dikkatimi çekti mesaj.

Sony CDX-616U
  • Dostum ben aynı cihazı bir ara kullandım arkasında var Aux çıkışı niye o tarz kablolarla uğraşıyorsun anlamış değilim...bence greksiz usb varken Aux ne yapicaksin oraside meçhul elbette...????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden_09

Dostum ben aynı cihazı bir ara kullandım arkasında var Aux çıkışı niye o tarz kablolarla uğraşıyorsun anlamış değilim...bence greksiz usb varken Aux ne yapicaksin oraside meçhul elbette...????

Sen o arkadaki bölümü kullanmadın galiba. O kulaklık girişi gibi olan kısmı ben denedim kablo ile ama orası aleti kontrol etmeye yarıyormuş. Hani bu araçlardaki ekranlar konsollar falan var ya oraya bağlamak için. :)

Aux neden lazım; telefondaki müzikler olsun, youtube olsun arabada dinlemek için. USB'ye her defasında müzik indirmek yüklemek çok iyi olmuyor. Yanında arkadaşın oluyor o telefonundan bir müzik açmak istiyor sen açmak istiyorsun falan. :)
  • Ben bu cihazı yurt dışından getirdim ingiltereden 1 ay kullanmadım bile... senin elindekinde yoktur belki bilemiyorum ama benim cihazimda vardı Aux çıkışı...mesela pioneer lerin bazı modelleride aynı ama bazı bikac farklılıklar olabiliyor mesela 8600 vs 8650 modeli gibi anlatabildim mi kardesim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Quake42

Yaşadığım yerde bu işten anlayan yaparım diyen birini bulamadım maalesef.

Kabloyu kendim temin ettim ama bağlantıyı yapamadım. Fişleri direk taktığım zaman ses gelmedi.

Sarı ve siyah kabloları nereye bağlamam gerek? Onları bağlamadığım için ses alamadım galiba.

hocam teybin arkasının ss ini atar mısın bi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Bu benim teyp değil ama aynısı şuan yanımda olmadığı için resmini çekemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quake42 -- 25 Temmuz 2016; 12:40:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Bu benim teyp değil ama aynısı şuan yanımda olmadığı için resmini çekemedim.

attığınız resimdeki teybin sağ alt kosesinde bi giriş var. fotoda net cikmamis o giriş. net bi foto atarsaniz tekrardan yardımcı olabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.