Şimdi Ara

SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
71
Favori
121.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önceden çalışıyorsa. Şimdi çalışmıyorsa, Fabrika ayarlarina dön, ya da uydu anteni bağlantını kontrol et. Bende sıkıntı yok. Şu an izliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu da yaptım ama sinyal hiç gelmiyor nedense kanal da bulamıyor kanalların çoğunda sinyal yok diyor

• tksharmely kullanıcısına yanıt
    Evde uydu alıcılı tv var ise bir dene kabloyu. (sinyal geliyormu diye kontrol et)
    büyük ihtimal LNB bozulmuş olabilir.
  • YLMZKSL kullanıcısına yanıt
    Kanalların otomatik güncelleme ile bozulmaması icin. Kanal Ayarı> Digital Kurulum> Teknik Ayarlar> Oto. Servis Güncelle> KAPALI yapiniz.

• Merhaba
    Tv'yi yeni aldım.Ne yaptıysam trt kanalları çıkmıyor.
    başlıktaki kanal listesini yükledim, yine olmadı.
    sorun ne olabilir.
  • Kanal aktarımı pasif görünüyor bende nedenini ve çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sean2645

Kanal aktarımı pasif görünüyor bende nedenini ve çözümünü bilen var mı?
    Aynı sorunu alanlar için çözüm eğer tv ye takılı kablosuz klavye mouse usb varsa çıkarmanız yeterli olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamerx

Merhaba
    sorun ne olabilir.
    Benim televizyonum 55w807c.Digitürk kullanıyordum kapatıp tv nin kendi uydusuna geçtim.Kurulum yapıp kanal listesini atıyorum.İlk açılışta trt hd ler çıkıyor ama star hd üstüne geldiğimde hem starhd siliniyor hemde trt hd ler açılmıyor..Bir sıkıntı var ama çözemedim neden olduğunu.

• Bazı kanallar kendiliğinden listeden siliniyor güncellemeler kapalı olmasına rağmen üstelik sinyal almayan kanal değiller tekrardan listeyi yüklüyorum sağlam çalışıyor ama bir süre sonra uçuyor kanal nasıl düzeltebilirim bunu?

• Liste 1 kullanıyorum, güncel halini paylasiyorum bende Sorun yok. Fakat sizin bahsettiğiniz, liste 2 tüm kanallar ise. Artık guncellemiyorum.

• güç bela kanal listesini yükledim ama trt 4k, TRT Belgesel hd ve trt çocuk hd başta olmak üzere bazı kanallar çıkmıyor sinyal yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 27 Haziran 2020; 13:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamerx

Merhaba
    sorun ne olabilir.
    Aynı durum bende var xf90 apartmanı merkezi uydu daha önce trt Kanalları vardı listeyi yükleyip belirtilen ayarları yapınca gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 27 Haziran 2020; 21:7:19 >
  • LNB değiştirdim kanal sorunum çözüldü 👍

• Eline koluna sağlık üstadım. Acayip işe yararlı ve zor ulaşılan bir bilgi. Çok Soğol, varol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercan Eren -- 5 Ağustos 2020; 13:22:59 >
  • Merhaba, mevcut listeyi silmenin bir yolu var mıdır? Bu listeyi yükleyince liste sonrası eski kanallar devam ediyor

• m siz yapamamışsınız sanırım.Ben de 2 gün önce yaptım. televizyon önceki kanal listesi silinecek diye uyarı veriyor ve onaylamadan ilerlemiyor
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    biraz kanalları gezdikten sonra yeni liste oturmuş oluyor.
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackq -- 21 Ağustos 2020; 11:49:1 >
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Bu kanallara hotbird kanalları eklenebiliyor mu? Program listesini ekledikten sonra hotbird uydusunu ekleyemedim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.