Şimdi Ara

SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
71
Favori
121.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chashort ile düzenleyip, kaydettigim kanal listesinde, abuk subuk sıralamalar yapıyordu. Sony nin kendi kanal duzenleyicisini kullanıyorum artık. Bende bir problem olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 3 Temmuz 2021; 11:59:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Arkadaşlar gönderdiğim liste belki benim gibi sorun yaşayanlar için çözüm olur.

Listeyi hazırlamak baya uğraştırdı beni. TRT4K ekledim test ettim. X7055 tvmde çalıştırdım. İki dosya var düzenli-orjinal diye klasörlere ayırdım.

https://dosya.co/bx40zlk34n7a/sonunda_calisan_liste.rar.html

Ayar vs de yapmama rağmen diğer hazır listeler ile bir türlü sonuç alamazken, sizin liste sorunsuz çalıştı bende. Elinize, emeğinize sağlık. Teşekkürler :)

• noveche N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam iyi seyirler :)

• 50w805c için ham liste varmı tüm kanalların olduğu?

• Sony Editör ile düzenlediğim listeyi tvye "Teknik ayar - Program Listesi Aktarımı-Al" yapıyorum. Programlistesi USB'ye aktarıldı yazıyor. Halbuki ben al diyorum neden böyle bir uyarı veriyor anlamadım. Televizyon baştan başlıyor fakat sıralama yaptığım listeyi bir türlü tv'ye aktarmıyor.

USB ile aktarma yaparkken "sdb.xml" isimli dosyayı usb flash diskin rootuna koymama rağmen aktarma yapmıyor.

Televizyon flash disk seçiyor olabilir mi?

Teşekkrüler.

• hozkara H kullanıcısına yanıt
    Daha çok TV yazılımı ile alakalı görünüyor. Al dediğiniz halde. USB cihaza kanalları Veriyorsa. TV yazılımında bir sıkıntı vardır. TV yaziliminiz eski ise guncellemeneizi, eski değilse fabrika ayarlarına dönmeniz tavsiye ederim.

• Çok teşekkürler hocam. emeğine sağlık. favorilere alıyordum bazı kanalları, otomatik olarak tüm kanallar geliyordu kendi kendine. meğer güncelleme açıkmış senin sayende hallettim. listeyide seninkini yükleyeceğim. @hakan2200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esevetnov -- 25 Temmuz 2021; 20:53:8 >
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    İyi seyirler dostum.

• Bazı kanalların kaybolması yüzünden şu televizyonu satacağım. Uzuzn zamandır gitmiyordu güncellemeleri açınca kanallar gene uçtu .

• arkadaşlar sony tv kurulumu için nereyi arayacam bulamadım

• abboww kullanıcısına yanıt
    Ben kimseyi aramamıştım.
    Aldığım yer yonlendirmisti.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    evet kurdular kanalla ilgili bir zorluğu varmış ama ben zaten anten uydu karasal falan izlemiyorum takmadım bile netflix YouTube yetiyor

İnat TV box yüklemeni de tavsiye ederim.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    hm yükleyim hocam eyv

• hocam play store harici yerden uyg kuruluyor mu YouTube vanced istiyorum mesela yemek yaparken araya zebellah gibi reklam giriyor reklamı atla demesem sürekli reklam izliyorum yağlı yemekli elimle tilt oluyorum kumandadan reklamı geç yapmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 8 Ağustos 2021; 12:12:17 >
    YouTube vanced , inat box TV, Google Play'de yok. Google play de File Explorer diye basit bir, APK yükleme uygulaması var.

İnternetten indirdiğiniz inat box TV apk, uygulaması ve YouTube vanced APK uygulamalarını USB belleginize alıp USB nizi tv nize takarak. File Explorer uygulaması üzerinden yükleyebilirsiniz.
    SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ

• trtspor yıldız kanalını nasıl eklerim.

• hocam bu listede olmayan bir kanalı manuel olarak yüklemek mümkün mü?...tabi bu listeyi silmeden..bir de bu listeler nasıl hazırlanıyor?özel bir program mı var?bir türlü bulamadım..

• zoru998 Z kullanıcısına yanıt

hocam bu liste nasıl hazırlanıyor?ben onu anlamadım...özel bir program mı var?bendeki sony editör ile transpoder filan girerek kanal eklenmiyor?...yani ben listede olmayan bir kanalı nasıl ekleyebilirim?listeyi silmeden tabi...cevap verirsen çok sevinirim..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.