Şimdi Ara

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α'' (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.938
Cevap
38
Favori
356.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yolgezer80

Hayırlı olsun :-)

bakalım istedğin rahatlığı A77v ile bulabilirsin umarım.

ben buldum mu dersen umarım fw 2.0 çıkınca daha iyi olacak

Sağol Yavuz,
    Sağol Yolgezer (o kadar ekipmanla daha mutluluğa ulaşamadın mı: )
  • Arkadaşlar A35 im var Sony leri yazılım olarak nasıl güncelliyorsunuz? Sony nin sitesine bi bakayım dedim ama güncelleme ile ilgili pek bişey yok gibi bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi bir zahmet.
  • Kullanmış olduğunuz makineniz ile ilgili yeni bir güncelleme yok sanırım. Çıktığı zaman genelde yapmanız gereken kartınızı makinenizde formatlayıp ilgili güncelleme dosyasını kartın kök dizinine atmak ve genelde menu tuşuna basarken makineyi on konumuna getirmek (farklı tuş kombinasyonları olabilir). Tabi tüm bunları makinenizin pili tam dolu vaziyetteyken yapmanız gerekir. SLT serisi oldukça fazla pil tüketiyor malum elektronik bakaç söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Kullanmış olduğunuz makineniz ile ilgili yeni bir güncelleme yok sanırım. Çıktığı zaman genelde yapmanız gereken kartınızı makinenizde formatlayıp ilgili güncelleme dosyasını kartın kök dizinine atmak ve genelde menu tuşuna basarken makineyi on konumuna getirmek (farklı tuş kombinasyonları olabilir). Tabi tüm bunları makinenizin pili tam dolu vaziyetteyken yapmanız gerekir. SLT serisi oldukça fazla pil tüketiyor malum elektronik bakaç söz konusu.

Cevap için çok teşekkür ederim. A35 e güncelleme varmı yokmu bunu öğrenebileceğim ve güncelleme dosyasını indirebileceğim kaynak biliyormusunuz?
  • Güncelleme olduğunda bu linkten:

http://www.sony-asia.com/support/product/slt-a35y

download bölümünden indiriliyor ama yok güncellemesi (zaten a35 güncellenmiş düzeltilmiş firmware ile çıktı)
  • Aekadaşlar merhaba. Sony alpha serisine yeni bir aynalı makine daha ekleyecekmiş.
    Bu konuda bilgisi olan var mı? En son Alpha 580 i çıkarmıştı.
    Belki bu modeli alpha 600 olarak isimlendirebilir.

Ben Sony'e geçmek istiyorum. 550D kullandım sattım. Ama SLT makine istemiyorum aynalı bir makine bakıyorum.
  • Aynalı yeni bir makine duymadım ben. En son haber Slt A38 i hazırlıyormuş sony.
  • @Jamboree

Hocam bir inceleme yayınlasan ya da nasıl buldun cihazı evf nasıl? Ovf ile çok fark var mı? Eksilerini artılarını falan yazsan da benim gibi alacaklar da okusa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

@Jamboree

Hocam bir inceleme yayınlasan ya da nasıl buldun cihazı evf nasıl? Ovf ile çok fark var mı? Eksilerini artılarını falan yazsan da benim gibi alacaklar da okusa.

Cumartesi elime geçecek, haftasonu detayına inerim
  • Kızıl Şahin
     ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''

Yüks.Çözn.>>
  • Evf'nin düşük ışıkta verdiği noise'li izlemeyi merak ediyorum. Açıkcası video'da da böyle bir şey yapacağını merak ediyorum... Neyse bakalım kullananlar arttıkça biz de sorularımıza cevap bulacağız..
  • :-) anlattım ama görmek lazım sanıırm
    Dpreview forumu

fotoğraf ise aşağıda ama dikkat edin 10 saniye obdulatör süresi normal bir ovf de bu görüntü görülemez zaten
     ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''

• Abi çok sağol... Aslında evet normal bir ovf'de bu görüntüyü (eğer ufak bir ışık kaynağı yoksa) görmemiz imkansız kapkaranlık bir şey görürüz. ama burada iso'yu çok yüksek algılayarak bizlere bu görüntüyü gösteriyor. Ve senin de söylediğin gibi çektiğimiz foto iso 100'de oluyor. Hem iyi hem kötü :)
  • Rica ederim
    daha önce de dediğim gibi Dof tuşuna basınca çekilecek hal karşında ve sorun yok.
  • Parayı denkleştirdiğim an satılık bir a700 ve VG-C70AM original battery grip burada olacaktır :D Sony a77 almak için sabırsızlıkla bekliyorum :D
  • sony a serisi kullanan arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var

daha önce canon 600d kullanıyordum fakat maddi sıkışıklık yüzünden sattım. kompakt makina ile idare etmeye çalıştım ama fotoğraf zevkim köreldi. nette sony a serisi dslr makinalara bakarken uygun fiyatlı modeller buldum. 550 tl ye 2. el a200 ve 18-70 kit lens yada 950 liraya sıfır a350 ve 18-70 almak istiyorum. iso performansına ve incelemelere baktığımda sanki a200 daha başarılı gibi geldi bana. a serisi içinde fotoğraf kalitesi iyi olan hangi seriyi tavsiye edersiniz? şu an için 18-70 kit lens yeterli olacaktır. yorumlar için şimdiden tşk ederim...
  • a200 için normal fiyat ama eski bir model, mesela iso performansı 600d den sonra sizi şoka uğratır size söyleyeyim a350 14mp, o yüzden iso başarımı daha düşük olabilir.. bu ccd lerde 10mp sınır gibi bir şey zaten.

ben a230 dan memnunum aslında ama bu devirde yetersiz bir kamera olduğunu söyleyebilirim.
  • 600d'den sonra söylediğini cihazlar kesmez sizi... Benden söylemesi.. İso başarımı, video, focus'u falan... Sonrasında 'keşke' demeyin... Ha ama kompakt makine ile çekmektense dslr kullanmak da ayrı bir tat tabii ki.. Bu noktada karar sizin.
  • 600d nin Sony deki karşılığı slt sistemde a35 slr de sie 580(kişisel fikrim 60d den daha iyidir) yada a390 olur sanırım.
  • varsa durum a55, a35 falan alinabilir...
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.