Şimdi Ara

Sony açıkladı: Hangi Xperia telefonlar ne zaman Android 11 güncellemesi alacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (3 mesaj) ahmet. (2 mesaj) nikony (2 mesaj) Esxici (2 mesaj) macromedia21 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) (9 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Sony açıkladı: Hangi Xperia telefonlar ne zaman Android 11 güncellemesi alacak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5257 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sony, Android 11 güncellemesiyle ilgili yol haritasını resmen açıkladı. Japon teknoloji devinin resmi web sitesinde paylaşılan bilgilere göre beş Xperia modeli işletim sisteminin en son sürümüne yükseltilecek.

Ayrıca Bkz.ZTE Blade 20 Pro 5G tanıtıldı: AMOLED ekran, Snapdragon 765G işlemci ve 64 MP kamera

Yeşil robotun yeni versiyonunu ilk alan cihaz amiral gemisi Xperia 1 II olacak. Android 11'e yükseltilecek modelleri ve güncelleme tarihlerini aşağıdaki liste aracılığıyla öğrenebilirsiniz:

• Sony Xperia 1 II : Aralık 2020

• Sony Xperia 5 II : 2021 Ocak Sonu

• Sony Xperia 10 II : 2021 Ocak Sonu

• Sony Xperia 1 : Şubat 2021 

• Sony Xperia 5 : Şubat 2021

Diğer modellerin akıbeti belli değil

Yazılım güncellemesi ile birlikte yukarıda listelenen cihazlar Android 11'in tüm yeni özelliklerine sahip olacaklar. Xperia 10, Xperia 10 Plus ve diğer eski modellerin akıbeti konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:https://presscentre.sony.de/pressreleases/android-11-xperia-smartphones-erhalten-das-neueste-google-betriebssystem-3055070

|
    |

• Yarbay
    2552 Mesaj
    Bakalım yakında Xperia 1 II'ye geçeceğim
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Xperia 3 5 2 olarak sahaya cikmasi lazim.
    |
    |
  • Yarbay
    5123 Mesaj

Sony ülkemizde telefon satmıyor galiba, yanlış mıyım?

|
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    Youtuberler ve teknoloji sitelerinin çerçeve muhabbeti yüzünden adamlar çekildi tüm piyasalardan. Taş gibi telefon yapardı sony. Belki pahalıydı belki diğer modellere göre şık bir tasarımı yoktu ama kalite akardı telefondan.
  • Yarbay
    5782 Mesaj

bir önceki telefonum z5 compact'tı.ekranı,kamerası amiral gemisi için biraz zayıftı.ama güncelleme konusunda çok iyiydi.sony güncellemelerde her zaman iyidir

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Harbi..
    |
    |
    DH Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Misafir Üyelik
    68743 Mesaj
    Uzun zamandır xz1 kullanırım şeytanın kulağına kurşun problemsiz güncelleme gelirse iyi olur tabikide sony den şaşmam japon ürününden hiç vaz geçmem
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    68743 Mesaj
    Sony xperia xz premium kullanıyorum bu cihaz bu cihaz 10 numara acaba diğerleri gibi nasıldır kimbilir, pubg kare hızı Aşırı yüksekten aşırıya alıyorum böyle bir akıcılık yok.
    |
    |
  • Yarbay
    6944 Mesaj

yabancı sitelerden çeviri haber dediğiniz.
    |
    |
    Carlsén kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Esxici

Youtuberler ve teknoloji sitelerinin çerçeve muhabbeti yüzünden adamlar çekildi tüm piyasalardan. Taş gibi telefon yapardı sony. Belki pahalıydı belki diğer modellere göre şık bir tasarımı yoktu ama kalite akardı telefondan.

Sony telefonlarını çok kullandım çok ta severim ama taş gibi telefon falan değildi en azından z2 ve z3 için yazayım.İki telefonun da ekranında ufak çizik olduğu için çöp oldu.Ekran değişimi için komple kasanın değişmesi gerekiyormuş.

Z3’e kadar kullandım hiç sıkıntı yaşamadım. Sadece kamera yazılımını pek sevememiştim. Geniş açı alırken sıkıntı yaşıyordum.
    |
    |
    raunk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.