Şimdi Ara

Sony a6000 - Canon 700D?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Propranolol

Arkadaşlar amatörüm. Sony a6000 aldım

ancak lensler hakkında hiçbir fikrim yok.

bu konuda beni bilgilendirecek bir link olan paylaşabilir mi?

arama yaptım fakat çok fazla bilgi yığını ve teknik kelimeler var. giriş olarak ne önerirsiniz.

iyi forumlar

Güle güle kullanın.

https://www.alfakulup.com/2016/07/08/sony-lensleri-hakkinda-temel-bilgi/ burada yazdığım yazı işinize yarayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: taho26

Cevabınız içim teşekkür ederim. Sony a6000 almaya çok yakınım bu dedikleriniz sebebiyle bende.

A6000 kit lens ile makro yakın çekim fotoğraflar çevrilir miyim?

Manuel lens kullanıyorum dediniz. Biraz açıklar mısınız?

A6000 ile gelen 16-50 Kit lens ile makro çekmek pek mümkün değil o yüzden makro lensler edinmeniz gerekli.
    Bu lensler Sony marka da olabilir yada dönüştürücü ile farklı markalar da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taho26

Arkadaşlar makinayı alırken yedek bataryada almayı düşünüyorum. Duracellin bataryasını kullanan var mı? Muhtemelen orijinal Sony bataryası en iyi sonucu verecektir ama fiyatıda biraz yüksek.

Makine içinden şarj cihazı çıkmıyor, mecburen gövde üzerinden şarj etmeniz gerekli. Bunu bir kenara koyalım.

Duracell bataryalar şuan piyasadaki en iyi muadil batarya diyebilirim. Belki 1000 taneden fazla sattım sadece 2 tane sorunlu olarak geri geldi ve onları da bire bir değiştirdim.

http://www.studyosony.com/default.asp?git=9&urun=412

Buradaki şarj cihazı ile isterseniz adaptör isterseniz powerbank ile pillerinizi şarj edebilirsiniz. Ürün stoklarımızda mevcut ve aynı gün kargolayabilirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.