Şimdi Ara

sony a6000 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, profosyonel fotoğrafçılığa başlıyacağım ve kursuna gideceğim bütçem fark etmiyor. Bugün Sony A6000 buldum ve ön sipariş verdim, sizce sony severler bu makina alınır mı?

• Çok güzel ve teknolojik bir cihaz. Alınır tabi...
  • A6000 den bahsediyoruz, TR de ne kadar pahalıda olsa alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, aynasız falan diyorlar bu aynasız mevzusu nedir? Ben profosyonele başlayacağım DSLR değil mi yani A 6000.
  • Aynasız Hocam buda, Daha hafiflerdir. Dslr ile aynı fotoğrafı çekebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Aynasız Hocam buda, Daha hafiflerdir. Dslr ile aynı fotoğrafı çekebilirsiniz.

Dostum üye profilin gözükmüyor, mesaj atabilir misin konuşmak istiyorum seninle.
  • Özellikleri açısından oldukça gelişmiş ve güncel bir cihaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeply_

Özellikleri açısından oldukça gelişmiş ve güncel bir cihaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Teşekkür ederim, birde ilk aldığım lens beni tatmin eder mi? Yeni başladımda fotoğrafçılığa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portley

quote:

Orijinalden alıntı: deeply_

Özellikleri açısından oldukça gelişmiş ve güncel bir cihaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Teşekkür ederim, birde ilk aldığım lens beni tatmin eder mi? Yeni başladımda fotoğrafçılığa.

18-55mm lens ile alacaksınız zannederim. Sony'de lenslerle ilgili tam dahili bir bilgim yok ama; 18-55 lens d-slr'lar da kit lens olarak geçer fakat f/p açısından kötü bir lens değildir. İleride ne tür çekim yapmaktan hoşlanıyorsanız oraya doğru lens seçiminiz konusunda yönleneceksiniz. Forum'u, fotoğrafçılık ile ilgili siteleri de bol bol okuyun 1-2 ay gibi kısa bir süre zarfında oldukça fazla bilgi edineceksiz. Şu anda farkındayım bir çok şey yabancı gelmekte ama öğrendikçe ne kadar zevkli bir uğraşın içinde yer aldığınızı göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

A6000 den bahsediyoruz, TR de ne kadar pahalıda olsa alınır.

A77'den üstünlükleri nelerdir acaba bu da benzer fiyattan satılıyor da

• LanetOlasıParaleller L kullanıcısına yanıt
    Biri aynalı biri aynasız, biri e mount diğeri a mount

• Merhaba,

Bende çok fazla araştırmadan sonra (Samsung Nx300, Canon EOS M, Panasonic GX7, bla bla bla..) Sony Nex 7 almaya karar verdim, tamda bütçeme uygun hayyamda 1.800 TL'ye buldum. Fakat o an kartım çekmediği için şans eseri alamadım, akşam Sony a6000'i keşfettim kesinlikle tamda benim ihtiyaçlarıma uygun bir alet olduğu için buna yöneldim. Şimdi USA'den 800$'a getirttireceğim, TR fiyatı beni biraz aşıyor :\ mecbur bekleyeceğim.

Not: Makina 16-50mm'lik lens ile gelmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.East -- 24 Nisan 2014; 14:24:59 >
  • Mr.East kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.East

Merhaba,

Bende çok fazla araştırmadan sonra (Samsung Nx300, Canon EOS M, Panasonic GX7, bla bla bla..) Sony Nex 7 almaya karar verdim, tamda bütçeme uygun hayyamda 1.800 TL'ye buldum. Fakat o an kartım çekmediği için şans eseri alamadım, akşam Sony a6000'i keşfettim kesinlikle tamda benim ihtiyaçlarıma uygun bir alet olduğu için buna yöneldim. Şimdi USA'den 800$'a getirttireceğim, TR fiyatı beni biraz aşıyor :\ mecbur bekleyeceğim.

merhaba. 16-50 ile 800$'a nerede buldunuz ? amazonda gövde 800$...

• yurt dışından sony a6000 siparişi vermeye
    karar vermiş bulunuyorum :)

ancak lens konusunda kararsız kaldım.

ağırlıklı olarak 2 yaşımdaki kızımın fotoğraflarını çekicem.

direk 50mm mi almalı, yoksa genel çekimleri de düşünerek
    35 mm'yi mi tercih etmeli?
  • kamera türkiyede ne zaman satışa çıkar bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxiabit

kamera türkiyede ne zaman satışa çıkar bilginiz varmı?

ön sipariş alıyor sanırım şurasıhttp://fotografium.com/sony-alpha-a6000-16-50mm-aynasiz-dijital-fotograf-makinesi?fee=7&fep=5575&gclid=CNetvvP0q74CFdLHtAodazoArg#.U3OkXyh9Imc

garantiyi kendileri veriyorlardır sanrıım

• A6000 almak isteyen arkadaşlar, Sony Eurasia Türkiye yetkili bayisi olarak sizlere yardımcı olmak isterim.

Şuan henüz stoklara girmedi ama ay sonuna doğru satışa başlayacaz.

Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler Sony Eurasia Türkiye tarafından 2 yıl garantili, adınıza faturalı ve garantili belgelidir. DH den bir çok arkadaşa Sony ürünlerinde yardımcı oldum, sizlere de bu arkadaşlarımın referansı ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

http://www.sanalpazar.com/Sony-Alpha-A6000-16-50mm-Aynasiz-Dijital-Fotograf-Makin__isp21371442 buradan ön sipariş verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizhoca -- 15 Mayıs 2014; 11:50:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: edish

yurt dışından sony a6000 siparişi vermeye
    karar vermiş bulunuyorum :)

ancak lens konusunda kararsız kaldım.

ağırlıklı olarak 2 yaşımdaki kızımın fotoğraflarını çekicem.

direk 50mm mi almalı, yoksa genel çekimleri de düşünerek
    35 mm'yi mi tercih etmeli?

35mm tavsiye ederim, düşük diyafram sayesinde daha az flaş kullanarak kızınızın fotoğraflarını çekebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.East

Merhaba,

merhaba. 16-50 ile 800$'a nerede buldunuz ? amazonda gövde 800$...

Valla arkadaş buldu bana newyork sony storedan sanırım vergi dahil 871$

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.