Şimdi Ara

Sony A mount Lensler -e mount 18-55 lens

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sony A mount Lensler -e mount 18-55 lens
    E mount sony 18-55 lens satılıktır.
    Gri renk,kasa kozmetiği 10 üzerinden 9 alır. Toplam 100 fotoğraf çekildi.
    Fiyat 350 TL,kargo vs ALICIYA aittir.

Aynı aralıkta elimde çok lens biriktiği için,minolta 35-105 lens satılıktır.
    Elimden toplam 4 adet 35-105 geçti. Bu sonuncusu,A mounttan çıktığım için satılık.
    Satış sebebim;

1-Elimde aynı lensten 3 tane vardı. 1'i elden çıkarıldı,1'i 10 gündür sürekli yanımda. Bunu Samsun içinde bir fotoğrafçıda "uyurken" buldum,"fazla mal göz çıkarmaz" diyerek aldım.

2-Aynı aralıkta çok lens biriktirdim.

3-A mount'a yatırım yapmaktan vazgeçtim. Yavaşça eldeki ekipmanı "minimum" seviyeye indirip,e mount'a geçeceğim.

f8 civarında verdiği "net" görüntü inanılmaz. f5.6 altındaoldukça karakteristik fotoğraflar çekiyor. İnternette araştırıp "bu lens şahane" denilen versiyondur,özelliklerini "aynen" koruyor.
    Fiyat 200 TL kargo ALICIYA aittir. SON fiyattır,aldığım fiyatın çok altınasatıyorum.
    Bir önceki ilanıma göre biraz daha pahalı. Fakat bu temizlikte,daha uyguna almanız çok güç. Kapakları mevcut değil. İyice paketleyip,havalı poşet içine koydurup göndereceğim.

a) Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz
    b) dyxum'da yorumlarına baktıktan sonra soru sormanızı rica ediyorum
    c) overall minimum 4.29 almış bir lens bu. Old modeli "bu fiyata" bulamayacağınızı unutmayın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-minolta-35-105n-a-mount-lens-609449176/detay/
    ,

BÜTÜN ilanlarım için "komisyon alıcıya ait olmak kaydıyla" GET ilanı açarım.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.