Şimdi Ara

SONY A-864 İNCELEMESİ S-MASTER MX ÜSTÜN SES KALİTESİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
5
Favori
18.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wingfoot

teşekkür ederim =) aleti bugün teslim aldım.O kadar güzel, o kadar nazik ki,bir de insanın eline cuk diye oturuyor,çok şık. Açmayı denedim ama olmadı hemen bilgisyara taktım şarj oluyo şimdi. Hocam siz kılıf filan aldınız mı ?

hayırlı olsun, memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ses kalitesi gerçekten müthiş.
  • Teşekkürler =).Evet, en sonunda dinledim ve bu güzel sesin ben de keyfine varabildim . Bana sanki ses düzeyi baya bi artmış gibi geldi önceki serilere göre.Önceden 17-18 de hatta bazen 20-21 de dinlerken bunda 14-15 oldukça yeterli geldi.Bu oldukça iyi bir gelişme bence ;)

Evet dediğiniz gibi mp3 o kadar şık ki,insan bu güzelliği gölgelemek istemiyor kılıf ya da herhangi başka bir şeyle.. =) Ama ekranın çizilmesinden ya da düşmesinden korkutuğum için bir kılıf hiç de fena olmayabilir. Sanırım daha yeni olduğu için kıyamıyorum alete
  • quote:

Teşekkürler =).Evet, en sonunda dinledim ve bu güzel sesin ben de keyfine varabildim . Bana sanki ses düzeyi baya bi artmış gibi geldi önceki serilere göre.Önceden 17-18 de hatta bazen 20-21 de dinlerken bunda 14-15 oldukça yeterli geldi.Bu oldukça iyi bir gelişme bence ;)

Evet dediğiniz gibi mp3 o kadar şık ki,insan bu güzelliği gölgelemek istemiyor kılıf ya da herhangi başka bir şeyle.. =) Ama ekranın çizilmesinden ya da düşmesinden korkutuğum için bir kılıf hiç de fena olmayabilir. Sanırım daha yeni olduğu için kıyamıyorum alete

Ekranında farkettiysen bi jelatin var.. ben de sonradan farkettim... mp3 çalarınj yanına anahtar bozuk para vs. koymazsan sorun olmaz.... :)

• Evet. Ben de bu cidden jelatin mi diye açtım kenarından kıvrık kaldı :S Bu arada aletin ses kaydını beğenmedim. Kalite olarak güzel ama mikrofonun kendi distorsiyonuna S Master MX amfi de eklenmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Kayıtlarda ssss sesleri oluyor arka planda. Equaliserden tiz frekansını kısmak zorunda kalıyorum kayıtlarımda.
    Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 15 Ekim 2012; 7:02:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • What is the distırsiyon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemisttr -- 14 Ekim 2012; 23:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemisttr

What is the distırsiyon?

• İmla hatasından kaynaklı distorsiyon dedim. Onu da bilmiyorsanız araştırın bakalım neymiş. Şimdi ben söylersem sen beni rahatsız etmek için en civcikli yerlerine girecen konunun. Valla hiç seninle tartışacak (atışacak) gücüm yok. Gerçekten bilmiyorsan da araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 15 Ekim 2012; 7:00:42 >
  • Önce tavrını, kurduğun cümleleri düzelt. Sonra insanları sağdan soldan duyduğun doğru-yanlış bilgilerle yönlendir. Sadece audio da değil, hayatta daha çoook öğrenecek şeyin var

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Teşekkürler =).Evet, en sonunda dinledim ve bu güzel sesin ben de keyfine varabildim . Bana sanki ses düzeyi baya bi artmış gibi geldi önceki serilere göre.Önceden 17-18 de hatta bazen 20-21 de dinlerken bunda 14-15 oldukça yeterli geldi.Bu oldukça iyi bir gelişme bence ;)

Ekranında farkettiysen bi jelatin var.. ben de sonradan farkettim... mp3 çalarınj yanına anahtar bozuk para vs. koymazsan sorun olmaz.... :)

Evet,şimdi bakınca farkettim. ;)

Albüm fotoğrafının gözükmesini sağlamak da amma meşakatliymiş.Media go dan atmak gerekiyo sanırım albümü. Ve fotoğrafın boyutu küçük olunca,görüntü oldukça kötü gözküyo mp3 ekranında.1200 in falan üzerinde olunca da kabul etmiyo.

Ee bir de Şarkı sözlerinin ekranda gözükmesini nasıl sağlıycaz ?

• Distorsiyon kavramının internette yazanlarla uzaktan yakından alakası yoktur. Varsa da tesadüftür. Abim mesleği gereği audiodan çok iyi-muhtemelen sizden de iyi-anlayan bir insan. Bence benim hakkımda benim bırkaç ay önceki halim gibi fazlaca tahmin yürütmek yerine sağdan solda yazanları söyleseniz daha iyi olurdu. Bu bu meseyle ölgili son yorumumdur. Çünkü hiç atışmaya hevesim yok. Ama istiyorsanız egonuzu tatmin etme adına son yorumu yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 16 Ekim 2012; 16:42:45 >
  • Arkadaşlar müzik kalitesi öncelikli olmak üzere, ekran kalitesini de göz önünde bulunduran birisi iPod Nano 7th Gen mi almalı, yoksa bu cihazı mı almalı?
    Tahmin ediyorum ki fiyatları aynı seviyelerde olacaktır.
  • Nanolar 400 lirayı geçiyor mu artık? Bütün ipod modellerinin stock halinden iyi bir sesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 29 Ekim 2012; 12:51:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.135

Arkadaşlar müzik kalitesi öncelikli olmak üzere, ekran kalitesini de göz önünde bulunduran birisi iPod Nano 7th Gen mi almalı, yoksa bu cihazı mı almalı?

ipodlar da kaliteli ses veriyor ama bu cihaz gerçekten harika ses kalitesi bakımından. Müzik dinlemek için alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.hepsisony.com/?urun-4579-Sony-NWZ-F804-8-GB-Web-ozellikli-WALKMAN%AE-Video-MP3-calar.html

bu da aynı ses kalitesine sahip ipod touch tarzında. yeni nanoların fiyatını bilmiyorum ama eğer F804'ün fiyatına yakınsa bunu almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mudeb

quote:

Arkadaşlar müzik kalitesi öncelikli olmak üzere, ekran kalitesini de göz önünde bulunduran birisi iPod Nano 7th Gen mi almalı, yoksa bu cihazı mı almalı?

ipodlar da kaliteli ses veriyor ama bu cihaz gerçekten harika ses kalitesi bakımından. Müzik dinlemek için alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.hepsisony.com/?urun-4579-Sony-NWZ-F804-8-GB-Web-ozellikli-WALKMAN%AE-Video-MP3-calar.html

bu da aynı ses kalitesine sahip ipod touch tarzında. yeni nanoların fiyatını bilmiyorum ama eğer F804'ün fiyatına yakınsa bunu almanızı tavsiye ederim.

A864 mü iyidir F804 mü?

A864 herhalde 450 TL civarlarında, iPod Nano da aşağı yukarı o fiyat olur.

• quote:

quote:

quote:

A864 mü iyidir F804 mü?

F804 ipod touch tarzında oyun filan da oynayabiliyorsunuz, wifi var vs. A864te yok bunlar. Ama ikisinin de ses kalitesi gerçekten harika.

• quote:

quote:

quote:

quote:

A864 mü iyidir F804 mü?

F804 ipod touch tarzında oyun filan da oynayabiliyorsunuz, wifi var vs. A864te yok bunlar. Ama ikisinin de ses kalitesi gerçekten harika.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Metandan kaça geliyor ie60 lar?

Sennheiser IE 60 iskonto ile yani indirim ile 350 TL ye... IE 80 ise 700 TL ye geliyo :) tam 2 katı

ie 8 ile ie 80 arasındaki fiyat farkı nasıl acaba?
  • IE 8'i kullanılmış olarak 300-350 liraya alabilirsiniz,o da bulabilirseniz

IE 80'nin garantisi devam edenler 550-580 civarında.@DevoN
  • SONY A-864 de ayarları kuracaladıysanız görmüşsünüzdür. Şarkı sözlerini göster gösterme kısmı var... bunu nasıl ayarlayabiliyoruz. Yani şarkı sözlerini takip edebilmek için ne yapmamız lazım bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.