Şimdi Ara

Sony 55xf9005 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağidaki linkteki ürünü uzun zamandır araştıryorum
    Bugün baktığımda hepsiburada yukko ve istanbul bilişim kampanya yapmış fiyatı düşürmüşler son kez sizlere sormak istedim acaba bu fiyata bu ürün değer mi?

Yardımlarınızı rica ederim.

https://www.akakce.com/4k-televizyon/en-ucuz-sony-kd-55xf9005-4k-ultra-hd-55-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati,188489723.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bytak2525 B kullanıcısına yanıt
    6.800 e filan da satıldı hocam. Bir de dün Sony XG95 serisini duyurdu. Onu bekleyebilirsiniz. Çıkışla birlikte fiyatlar biraz düşer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 55" alacağım sıralar Sony XE ile Samsung arasında kararsız kalmıştım. neredeyse 1 ay araştırıp düşündüm. Sony in yeni modelleri oldukça başarılı.Renkler özellikle çok doğal. Samsunglarda biraz daha parlak. bir de bu modelde 16gb hafıza vardı sanırım. kumandadaki sesli komut oldukça güzel
    hayırlı olsun kardeşim. aldığında kullanıcı deneyimlerini de paylaşırsın
  • enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Evet bende gördüm ama şuan televizyon fiyatları yükselişe geçti xg nin gelmesi haziran ayını bulabilir diyorlar o zamana kadar da bu fiyata bulamayız diyenler de var dünyada panel sıkıntısı var diyende var
    Kafam karışmış durumda bu son kampanya diyende var ne yapacağımı şaşırdım
    Peki size bir şey soracağım bu tvyi önerirmisimiz yoksa muhadili ne olabilir ?

Hocam OLED lerden sonra görüntü kalitesi en iyi cihaz XF9005. Bence muadili yok Gözü kapalı alınabilir. Dediğiniz gibi XG95 serisinde fiyatlar baya yüksek olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgeolun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tabiki değerlendireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: bytak2525

Evet bende gördüm ama şuan televizyon fiyatları yükselişe geçti xg nin gelmesi haziran ayını bulabilir diyorlar o zamana kadar da bu fiyata bulamayız diyenler de var dünyada panel sıkıntısı var diyende var
    Kafam karışmış durumda bu son kampanya diyende var ne yapacağımı şaşırdım
    Peki size bir şey soracağım bu tvyi önerirmisimiz yoksa muhadili ne olabilir ?
    hocam düşünme al geç...XG ne zaman gelir kaça gelir bekleyene kadar XF kalmayacak piyasada..1 ay oldu alalı bence beklentilerimin çok üstünde, Oled filan uğraşma sakın
  • bende aynı tv ye bakıyorum.beklediğim fiyata düşünce alacağım.
  • Slm yeniden,
    Ürünü dün istanbul bilişimden satın aldım bugün gelecek serviside çağırdım aynı anda gelecekler,
    Yorumlarınız için teşekkür ederim
    Ürün geldiğinde inceleyip izlenimlerimi paylaşacağım çok teşekkürler

Ne kadara aldınız?

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    7151 Tl ye istanbul bilişşmden aldım daha ucuzuda vardı ama 7049 felanda buldum ama güvenemedim alıyorsun yok diyip iptal edeyorlar felan güvenemedim

Hayırlı olsun,tv ile ilgili deneyimlerinizi bekliyoruz.

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    Tabiki bugün gelecek ve kurulum yapılacak gelince her ayrıntıyı inceleyip paylaşacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: bytak2525

Tabiki bugün gelecek ve kurulum yapılacak gelince her ayrıntıyı inceleyip paylaşacağım
    detaylı ve resimli bir inceleme ve deneyim paylaşımı bekliyorum. deneyimleriniz önemli ona göre bende tercih etmeyi düünüyorum.
  • CemyK kullanıcısına yanıt
    Merhaba ürün geldi kutuda duruyor ama servisi bekliyorum sony servisi bugün gelecek akşam 9 gibi adamlar gece gündüz dinlemiyor sony gerçekten süper bi firma 😃

Valla senin yorumlarini ve fotolarini bekliyorum. Hatta videolarini ona gore karar vericem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, tv kuruldu mu? Memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv ye daldı unuttu burayı :)
  • Ben de Yukko'dan aldım 6.975 liraya. Çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.