Şimdi Ara

SONY-55XF7596 nasıldır (bugün alınacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SONY-55XF7596 hakkında bilgisi olan varmı acaba,internet üzerinde de inceleme konusu bulamadım

• merhaba, aldınız mı? nasıl memnun musunuz? ben de almayı düşünüyorum, tavs,ye eder misiniz?
  • Merhaba tv hakkında düşünceleriniz nelerdir,memnun musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Merhaba tv hakkında düşünceleriniz nelerdir,memnun musunuz
    arkadaştan ses yok, ben bugün sipariş verdim hadi hayırlısı izlenimlerimi paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende dün siparişi verdim. hayırlısı :))
    sony kalitesi ve bir kaç incelememe istinaden bizi kötü anlamda şok edecek bir tablo ile karşılacağımızı sanmıyorum.
    aksine siz de indirimli fiyattan verdiyseniz siparişi çok çok çok karlı bir alış veriş olduğunu düşünüyorum.
    televizyonun tek eksi yanı 50hz olması ki o da tartışılır...
  • knight787 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba tv kurulduktan sonra tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.Ben 50 hz ve 100 hz arasında çok fark varmı onu çok merak ediyorum.Örneğin filmlerde hızlı sahnelerde yada futbol maçlarında görüntüde gölgelenme oluyor mu merak ediyorum.Tv kullanıcısı olarak bunları paylaşırsanız sevinirim. Hayırlı olsun televizyonunuz
  • erkanuzum E kullanıcısına yanıt
    Kargo tesliminden itibaren yapabilirsem resimlerle birlikte sizleride bilfilendirmek istiyorum...

• Kargo geldi
    SONY-55XF7596 nasıldır (bugün alınacak)

• knight787 K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, inşallah memnun kalırsınız . . servis 55 inch leri ücretsiz kuruyormuş, askı aparatını 50 ye veriyormuş, ben bir tane isteyip duvara astırmayı planlıyorum . benimki daha bugün yola çıktı horoz lojistik bakalım kaç günde getirecek, yanına da sounbar sipariş ettim o da sony 2.1 bu tv nin yanına yakışır bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 14 Mart 2019; 22:7:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight787

Kargo geldi
    Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın aynı ürün benimde dikkatimi çekti. Sizin gibi 50hz olmasına takıldım çok kafamı karıştırıyor, fiyata göre çok iyi gibi lütfen tecrübelerinizi bizimlede paylaşırmısınız? Almayı düşünüyorum ama acelemde yok bizide haberdar ederseniz seviniriz….

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giugiarro -- 17 Mart 2019; 17:58:44 >

• zeybek1982 kullanıcısına yanıt
    ne kadara aldınız hocam?
  • Arkadaşlar
    Alanlara hayırlı olsun onlara bir sözüm yok ancak
    Konuda bahsi geçen SONY-55XF7596 modelini almayı düşünenler için
    bir uyarım olacak
    SONY-55XF7596 Maalesef vasat ötesi kontrast ve siyahlara sahip İPS paneldir
    Öellikle OYUN ve FİLM için İPS panel alınamaz alınmamalı.
    çünkü VA panellerde kontrast oranı 6000+ ike bu oran bir ips panelde sadece ve sadece
    max 1300 dür.
    siyah performansına gelince,
    hem siyahları siyah hemde özellikle karanlık sahnelerde çok daha önemli olan arka plan detaylarını bir ips panelde göremezsiniz.
    VA panelde ise en karanlık dehlizler bile dolunaylı geceler gibi tüm detaylar gözükür
    bu sayede hem filmlerde detayları kaçırmamış olur
    hemde özellikle oyunlarda tüm düşman unsurları görür onların yemi olmazsınız.
    Bu konuda size aynı ebat ve yakın fiyat kriterine göre VA panelli önerilerim şunlar olur
    1-SONY 55XF9005 (100hz)
    2-SAMSUNG 55NU8000 (100hz)
    3-SONY 55XF7096 (50hz)

• quote:

Orijinalden alıntı: mamifan

ne kadara aldınız hocam?
    4750 ye aldım , ben beğendim tv gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 19 Mart 2019; 0:30:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeybek1982

4750 ye aldım , ben beğendim tv gayet güzel

Alıntıları Göster
    Hocam xf8577 alabilirdiniz bu fiyata. 100 hz hemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamifan -- 19 Mart 2019; 6:15:10 >
  • iste bu yorumlarinizi gormek cok iyi oldu bu kadar detaylica bilgim yoktu, sadece 50hz olmasi biraz cekimser birakmisti tesekkr ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamifan

Hocam xf8577 alabilirdiniz bu fiyata. 100 hz hemde

Alıntıları Göster
    allah allah kim satıyomuş onu aynı fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 19 Mart 2019; 9:39:52 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Çok çok profesyonel bir kullanıcı değilim. Evde netflix ve digitürk kullanıyorum. Orta büyüklükte bir salonum var ve koltukların pozisyonu tv'nin karşısında U şeklinde. Seyrettiği programdaki Karanlık sahnelerde arka plandakilerden feragat etmeyi bilerek seçtim çünkü sürekli oturduğum koltuk tv ye yandan bakıyor. Va panellerdeki yandan bakılınca meydana gelen kayıp,matlığı ve donukluğu sürekli görmek benim şartlarıma uygun değil. O yüzden ips panel olmalıydı mutlaka seçimim. Çok çok profesyonel olmadığım için fiyat performans olarak 100hz'e verilecek fazladan para benim sadece bütçemi etkileyecekti. 50hz olduğu için tedirginliğim vardı ancak yaklaşık bir haftalık kullanımıma istinaden dert edilecek hiç bir şey olmadığını gördüm.
    Renkler gerçekten çok doğal ve cam gibi
    Ses muhteşem, birkaç ayarlamadan sonra vay canına dedirtiyor
    Başka markalar ile karşılaştırmalar var youtube da, modelden modele değişir anca xf serisinden tvler ile başka tvler karşılaştırılıyor. Hemen hemen hiçbirinde sony alt olmuyor hatta Lg'nin bir oled tvsi ile sony karşılaştırılıyor ve bence sony doğal renkleri ve canlılığı ile yinede başarılı oluyor.
    İyi ki almışım zerre kadar soru işareti yada pişmanlık yok aklımda.
    Bu arada bu paraya cüzi birşeyler ekleyerek xf85 serisinden 49" alınabiliyor. 50Hz - 100Hz farkındansa boyutu tercih ettim.
    Umarım benim kafamdaki soruları yaşayan arkadaşlara aydınlatıcı olabilmişimdir.
    Son olarak kurulum 50" üstü olduğu için ücretsiz 😁

• mamifan M kullanıcısına yanıt
    4.750 tl 3 taksit.
    Daha önce söylesiğim gibi sony de 50" üstü tv kurulumu ücretsiz. Kuruluma ne kadar aldıklarını bilmiyorum ama seçim yaparken belki kuruluma verilecek fark üste eklenerek bir büyük ekran ücretsiz kurulum alternatifi akılda olmalı 🧐🤓

• zeybek1982 kullanıcısına yanıt
    Biraz geç cevap yazabiliyorum, Eminim Sound bar çok güzel olmuştur. Askı aparatı gelirmi diye bende merak etmiştim.
    Güle güle, güzel günlerde kullanın 👍

• Kıyaslama yapacak olursak hangisi dersiniz farkları nelerdir hangi tercih edilmeli?

SONY 55XF7096
    SONY 55XF7596
    SONY 55XF8505

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giugiarro -- 24 Mart 2019; 4:20:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.