Şimdi Ara

Sony 55XE9005 vs Samsung 55MU9000 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
9.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Androidin ne kadar sorunlu olduğunu herkes bilir bunun aksini iddia ederek komik duruma düşme.

Tabi tabi cok sorunlu o bahsettigin sorunlar android 5.1 zamanlarindaydi. Simdi android 7 oldu. Artik boyle bi sıkintı yok.

Tabi siz denemediginiz icin sacmalamaniz ben cok normal karsiliyorum. Androide karsi insanlara son yorumum iyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

ya hiçbişey bildiğiniz yok bide burda millete sallıyorsunuz açta oku sony philips konuları kumanda görmeme takılma resetleme kendi kendine açılma ne ararsan var kullanmaya bilmiyormuş sanki uçak kullanıyoruz can sıkmaya başladınız artık..

Sen bence foruma bulasma. Git lg veya samsung al keyfine bak 🤣🤣🤣🤣

• tamam
  • Bence de sen başka yorum yapma.👍

• Altı üstü televizyon izliyceksiniz dostlar,muhabbetlere bak
  • işletim sistemi ve kasa kalitesini hesaba katmazsak xe9005 her yönden bi tık daha iyi bi model tabi sorunsuz iade olmayan kapalı kutusunu denk getirebilirseniz bu son günlerde alanlarda hep bi sorun çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

işletim sistemi ve kasa kalitesini hesaba katmazsak xe9005 her yönden bi tık daha iyi bi model tabi sorunsuz iade olmayan kapalı kutusunu denk getirebilirseniz bu son günlerde alanlarda hep bi sorun çıktı

Sizinde öneriniz ile 9005 aldım, bendeki sorunsuz,şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, kumanda olayı da gayet iyi.Benimki yeni giriş yapanlardan (Kasım 2017) direk 7.0 geldi, belki de ondandır.
  • de-ka D kullanıcısına yanıt
    hocam biraz da şans bu işler :)
  • iki modelde cok kararsız kaldım şuan. fiyat farkından dolayı 55mu9000 alıcam sanırım arasında 1600 lira fark var
  • gurkan3407 G kullanıcısına yanıt
    fiyat farkı 800-1000tl arasında değişiyor 1600tl fark yok siz nerden baktınız
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Vatan da 5300 aynı şekilde Media Markt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende ikisi arasında kaldım ama fiyat farkından dolayı mu9000 alacağım. acaba fiyatlar daha düşermi 30-31 aralık gibi?
  • en ucuz MU9000 şuan 5300 buldum ulusal teknoloji marketlerinde XE9005 ise 6000 TL.
    sanki üstüne 700 tl veririm gibime geliyor ama bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.