Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55xe9005 i taksitli olarak en ucuz nerden alabiliriz.
  • Merhaba arkadaşlar bende tv alacağım 2 aydır araştırıyorum. Diğer alternatif markalar olarak araştırmalarım sonucunca sony alamaya karara verdim

Fakat Paranla rezil olmak böyle bişey olsa gerek yüksek performanslı olarak sony'in 49 inc televizyonları türkiyede yok

İstanbulbilisim.com helal olsun adamlar kendileri bişeyler yapamaya çalışıyorlar .sony'in getiremediğini getiriyorlar
    Bu ürünü yakında getireceklermiş

Sony KD-49XE9005 123 cm (49") [4K UHD, Smart TV, DVB-S2,] LED TV
    https://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-kd-49xe9005-123-cm-49-4k-uhd-smart-tv-dvb-s2-led-tv-fiyati,235850.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ürünü 49 inc güzel bir model olmadığı için alırdım ama tek eksiği

Enerji Tüketim Sınıfı B

o kadar para verip B sınfı olması insana biraz incitir.

FAVORİ ÜRÜN:
    **** Sony XBR49X900E 49-Inch 4K Ultra HD Smart LED TV (2017 Model) 120Hz yenileme hızı bu ürün süper

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Boyutlar (G x Y x D): Standız TV: 43.1 "x 24.9" x 2.5 ", Standlı TV: 43.1" x 27 "x 9.4"

Akıllı işlevsellik, Sony'nin Android TV'sini kullanarak en sevdiğiniz uygulamalara ve içeriğe erişmenizi sağlar.
    Çiftler 4K Ultra HD resim netliği, en canlı resim için Yüksek Dinamik Aralığın (HDR) kontrastı, rengi ve ayrıntısı.
    Tam dizi lokal karartma teknolojisi, şaşırtıcı derecede ince bir tasarımda gelişmiş kontrollü kontrast ve inanılmaz parlaklık elde edin.
    120Hz yerli yenileme hızı artı Motionflow XR, neredeyse hiç hareket bulanıklığı olmaksızın hızlı hareket eden aksiyon sahneleri verir
    Girişler: 4 - HDMI, 2 - USB2.0, 1 - USB3.0, 1 Bileşen / Kompozit Hibrid, 1 - Kompozit

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

*** Sony X900E 2017 TV Review https://www.youtube.com/watch?v=Xz3KtzKPx70

*** Sony XBR49X900E 49-Inch 4K Ultra HD Smart LED TV (2017 Model)
    https://www.amazon.com/Sony-XBR49X900E-49-Inch-Ultra-Smart/dp/B01N284JCN/ref=sr_1_3?s=tv&ie=UTF8&qid=1506067143&sr=1-3&keywords=sony%2Btv&refinements=p_n_size_browse-bin%3A1232882011%2Cp_n_feature_keywords_three_browse-bin%3A7688788011%2Cp_n_feature_nine_browse-bin%3A16591230011&th=1

Black Levels and Contrast
    Excellent Processing of standard definition content
    Great Fast motion playback from 120Hz Panel
    Color Accuracy and Realistic Rendition
    Local Dimming works well
    HDR performance
    Brightness
    Appearance
    Dark Shadow Detail
    Good Selection of Preset Picture Mode
    Android Smart TV operation is fast, quality, and voice search works well
    353/5000
    Siyah Seviyeleri ve Kontrastı
    Standart tanım içeriğinin mükemmel işlenmesi
    120Hz Panel'den mükemmel Hızlı hareket çalma
    Renk Doğruluğu ve Gerçekçi Döndürme
    Yerel Karartma iyi çalışır
    HDR performansı
    Parlaklık
    Görünüm
    Koyu Renkli Ayrıntı
    Önceden Ayarlanmış Resim Modunun İyi Seçimi
    Android Smart TV işlemi hızlı, kaliteli ve sesli arama iyi çalışıyor
    İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi Çevirmeni
    Google Çeviri HakkındaToplulukMobil
    Google HakkındaGizlilik ve ŞartlarYardımGeri bildirim gönder
    120Hz Panel'den mükemmel Hızlı hareket çalma
    120Hz Masası'ndan Büyük Hızlı hareket oynatma

Sony ürün modellierinin türkiyeye gelmesine kim karar veriyor çok merak veriyorum. sanki işten anlamayanlar karar veriyormuş gibi geliyor :)

TÜRKİYE 49 inc sony model tv yok olan modellerde iyi değil . En çok satılacak inc model tv yok .

samsung - Lg markada modelerin : 43 ,47, 49,50 55, 65, alternatif modelliri var satılıyor .

Sony 43 getirsin demiyoruz ki getirse sony'e biraz hakaret olur en azından 49 inc ve üzeri modeller olsun
    performanslı tabi

Sony şu yorumları biraz incelerse bence nerden kaybettiğini satışların neden düşük olduğu farkeder sanki yada farkındalar kapatmayı düşündüklerinden

Böyle güzel model bir modeli getirmiyorlar.
    Sony XBR49X900E 49-Inch 4K Ultra HD Smart LED TV (2017 Model)
    https://forum.donanimhaber.com/sony-55xe9005-full-array-led-sony-center-cepa-avm-nakit-5500-tl-taksitli-5600-tl--126192739#126192739

ARKADAŞLAR
    https://www.sikayetvar.com/

Yazalım biraz ses getirelim. Belki koltuğunda oturanlar görürde beklki bakar diye.

Ben yazacağım siteye girip sizde yazmak istersiniz belki

şimdiden yorum atacak arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delux066 -- 22 Eylül 2017; 13:8:56 >

• Brandium teknosa mağazasından bugün ve yarın olmak üzere. Son 20 stok olarak

55XE9005 - 5399

65XE9005 - 9269

Almak isteyenlere duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xe 9005 için % 10 fiyat indiriminin internetten alışverişte geçerli olmaması + İstanbul'la sınırlı bir kaç Teknosa Mağazasında geçerli olması düşündürücü !!!
  • eroled kullanıcısına yanıt
    Hocam teknosa.com %10 indirim yaptı az önce. Vatan da. AL netten. Herhangi bir sorun çıkarsa 14 gün içinde iade edip paranı da geri alırsın.
  • Beyler hazır indirim gelmişken alayım diyorum..iki şeye karar veremedim..Agirlikli tv için istiyorum..Dsmartla kullanıcam..Karar veremediklerim:

1- 65 mı 55 inç mı..Bu fiyat farkını verdiğime değer mi..Ekran büyüdükçe görüntü iyilesmeyecek sonuçta

2-Samsung mu9000 mı sony xe9005 mı?

• M_Scofield M kullanıcısına yanıt
    65xe9005 bnce.

• arkadaşlar, bu haftasonu için xe9005 en uygun fiyat nerede acaba istanbul içi yada netten?
  • bu cihazı takipteyim. n11'den 5000tl üstü için 500tl kupon bulduk mu olur bu iş

https://urun.n11.com/led-tv/sony-kd-55xe9005-139-ekran-4k-hdr-x1-full-led-tv-P30462110

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

bu cihazı takipteyim. n11'den 5000tl üstü için 500tl kupon bulduk mu olur bu iş

https://urun.n11.com/led-tv/sony-kd-55xe9005-139-ekran-4k-hdr-x1-full-led-tv-P30462110

Hocam mağaza puanı düşük satıcı risk olur.Ben bunu takipteyim
    https://urun.n11.com/led-tv/sony-kd-55xe9005-4k-hdr-processor-x1-islemci-android-tv-eurasia-P170829485

• eakaya kullanıcısına yanıt
    sonradan fark ettim. evet bu daha düzgün bir satıcıymış.

• yarın panora'daki bu mekanı arayıp sorucam. taksitli 5500'e inerse alırım. fiyat yükseldiyse n11'de 5000tl üstü yüksek kupon beklerim artık

• Arkadaşlar güncel, en uygun fiyat nerede? Eurasia garantili olmak kaydıyla?

• boombip kullanıcısına yanıt
    hocam herhangibir sonuç var mı ?
  • beyler n11 de kupon muhabbeti nasil oluyor? bizde pederle bekliyoruz 55xe9005i hatta teknosaya teklif verdik 5500 tl duserlerse atlicaz direk:)
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    n11, 11 kasımda satış şenliği düzenliyor. Mobil uygulamasını indir, her akşam saat 8de oyun var oradan kupon geliyor. Ayrıca gün içinde de bildirimle kupon gelebiliyor, takip etmen lazım.

teknosa o fiyata düşerse, buraya da yazsana :)
    ben haftasonu teklif alayım dedim teknosa vermedi. Vatan ise 5900e düştü.

n11de, 11.11'de doguhan (%100) mağazasında indirim olabilir. adamlara şimdiden sordum, stok var.

Merhaba Sony kd55xe9005 için garanti sağlayıcı kimdir? Sony Eurasia mu yolsa başka bir yer mi?
    C: Merhaba,Ürün 2 yıl Sony Türkiye garantili olup kapalı sıfır kutu olarak sevk edilir.İlk kutu açılımı ve ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz yapılır,Ürün teslim alındıktan sonra 444 76 69 nolu sony çagrı merkezini arayıp randevu alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryikar07

n11, 11 kasımda satış şenliği düzenliyor. Mobil uygulamasını indir, her akşam saat 8de oyun var oradan kupon geliyor. Ayrıca gün içinde de bildirimle kupon gelebiliyor, takip etmen lazım.

teknosa o fiyata düşerse, buraya da yazsana :)
    ben haftasonu teklif alayım dedim teknosa vermedi. Vatan ise 5900e düştü.

n11de, 11.11'de doguhan (%100) mağazasında indirim olabilir. adamlara şimdiden sordum, stok var.

Merhaba Sony kd55xe9005 için garanti sağlayıcı kimdir? Sony Eurasia mu yolsa başka bir yer mi?
    C: Merhaba,Ürün 2 yıl Sony Türkiye garantili olup kapalı sıfır kutu olarak sevk edilir.İlk kutu açılımı ve ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz yapılır,Ürün teslim alındıktan sonra 444 76 69 nolu sony çagrı merkezini arayıp randevu alabilirsiniz.

Vay be demek vatan da dustu:) sen teknksaya gidip vatan bana 5700 e indi desene hocam zarf at:) bizde vatana gisip teknosa 5700 e dustu diyelim

• bu kuponun 6000tl bandında olanını bekliyorum. bu kupon şu an 522tl indirim yapıyor.

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 31 Ekim 2017; 9:38:27 >
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Yaptım da yemedi. Vatan sözlü söyledi. Teknosa da elinizde yazılı bir şey var mı dedi :)

Yine fiyat indirimi istediler ama merkezden şu minvalde cevap geldi:
    Vatan o fiyata vermez, yalan söylemeyin. Aynı gün beş farklı yerden fiyat indirim talebi geldi, indirmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryikar07

Yaptım da yemedi. Vatan sözlü söyledi. Teknosa da elinizde yazılı bir şey var mı dedi :)

Yine fiyat indirimi istediler ama merkezden şu minvalde cevap geldi:
    Vatan o fiyata vermez, yalan söylemeyin. Aynı gün beş farklı yerden fiyat indirim talebi geldi, indirmiyoruz.

haha adamlar uyanik desene
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.