Şimdi Ara

sony 55w805c mi samsung 55k6000 mi? saat 12 ye kadar alam lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4k tv ye suan ayrıcak param malesef yok. 4k nın şuan için bana hitap etmeyeceğini düşğnüyorum.full hd tv benim için yeterli.
    şuan 2 seçenegim var ve saat 00.00 a kadar gg %5 indirimi ile almak istiyorum.
    Şuan tayin sebebiyle vandayım ve sony i göremedim. samsungu gordum ve tasarımı gerçekten etkileyiciydi. gayet ince ve şık.
    sony 55w805c 2706 tl
    samsung 55k6000 2950 tl
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-55k6000-55-140-ekran-full-hd-uydu-alicili-smart-tizen-led-tv-246857456
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sony-kdl55w805c-dvb-s-fhd-android-800-hz-3d-slim-kasa-uydulu-led-tv-274983196

aslında samsung 2 ay once k6500 curved olan 2900e satılmış ama curved kararsızım. duvara asacagım guzel durmayacagı kanısındayım.

Siz bu 2 televizyondan hangisini alırdınız neden?
    Tasarım ve smart ozellıgı onemlı benım için.
    tavsiyeleriniz için teşekkürler.

• ??
  • 805c tabikde hocam., bende alicam hatta vatanda 50 inc 2799 acaba bende gittigidiyordsn mi alsam güvenlimidir ki
  • Sony i alin.

Native 100hz panel.

Va dizilim ledler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Sony i alin.

Native 100hz panel.

Va dizilim ledler.

Sony smart nasildir. Sıksık you tube dan video izliyoruz. Ayrıca hangi tarayiciyi kullaniyor. Tarayicidan film izleniyormu?
  • sony 2015 model bir TV. Umarım teşhir, iade vb bir ürün değildir. ayrıca smart için alacaksanız, sony pek tercih edilmez. her hddyi okumaz, her formatı desteklemediği durumar olur. android kullanır. ben her ne kadar androidde sorun yaşamasam da yaşayanlar çok oldu. ben sadece youtube ve kodi kullanmıştım. browserdan hiç flm izlemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 5 Nisan 2017; 22:11:59 >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vatandan alicaktim 50 inc 2799 fiyati gittigidiyorda 55 inc ayni fiyat garanti işleri nasil guvenilirmidir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Sony i alin.

Native 100hz panel.

Va dizilim ledler.

Sony smart nasildir. Sıksık you tube dan video izliyoruz. Ayrıca hangi tarayiciyi kullaniyor. Tarayicidan film izleniyormu?

Bende philips designline var .Daha hic guncellemedim.Benim icin onemli olan goruntu ve telden direkt goruntuyu tv ye aktarma var.

Bu arada sony 8505 den daha iyi goruntu var ki siyahlar dise dokunur sekilde daha iyi.
  • CüktenAdaM kullanıcısına yanıt
    GGden hiç ürün almadım hocam. ben sadece 2015 model bir tv nin bu zamana kadar, hiç kullanılmamış, kapalı kutusunda kalmış bir şekilde olmasınıa pek aklım ermedi. illa ki öyledir demiyorum ama 2016 model bir tvye göre olmasıdna göre ihtimali yüksek ki 2016da bile artık eskidi. mağazalar iade edilen, teşhire giren mallarını güzelce silip temizleyip ambalajlayıp 0 diye satıyorlar.

bu arada sony için 2015 model dedim ama,samsung hangi yılın, onu bilmiyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 5 Nisan 2017; 22:19:8 >
  • Kafam iyice karıstı
  • Sony icin 2013 diyolar. Samsung 2016
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    sony 2015..

https://forum.donanimhaber.com/2015-sony-android-tv--101312082

2013 ten bu zamana 0 kutu kalır mı hocam....
  • Youtube da incekemede 2013 diyor bende sasirmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Youtube da incekemede 2013 diyor bende sasirmistim

link atar mısınız?
  • Youtube da teknoseyirin 10 dk lik olan sony w805 serisi incelemesinin 48. Sn si hocam. W805 derken bu tv yi kastetmiyorsa o ayri tabi. Cunku 43 47 ve 55 inci var diyor.
    https://m.youtube.com/watch?v=9xEWcil8UMw
  • Merhaba ben de muhtemelen 55w805c alacağım birazdan. w805a serisi 2013 üretimi bu arada c serisi 2015.
    Ancak 50ku7000 de 2785 lira arada kaldım ,, mağazada izlediğimde sony daha akıcı gibi geldi bana altyazılı reklamlarda samsungda titreme vardı sony de herhangi bir problem yoktu
  • Ben de baska bir sitede yorumda okudum
    Şubat 2017 üretimi gelmiş sony modeli.
    Yani rağbet gördüğü için üretimi devam ediyor olabilir.
    TV nin arkasında üretim tarihi yazıyordur

GG daki 2700 TL fiyat cok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 5 Nisan 2017; 23:30:31 >
  • Aldım ben hayırlısı olur inşallah
  • Fiyat 2700 den sepete atinca 2849 oldumu disstortion55 ?
  • YOK hocam 2700 den aldım ben ,, sepete atınca ödeme kısmına gelince sağ alt tarafta indirim kuponu kısmı var orada %5 seçili olmalı ona dikkat ederseniz halledersiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.