Şimdi Ara

SONY 55inç FHD mi 55inç LG,PHİLİPS,SAMSUNG 4K tv mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Ben de uzun zamandır TV arayışındayım. Forumdaki kullanıcı yorumlarına bakarsanız Sony ve Philips'in TV'leri android işletim sistemleri ve Smart özellikleri yönünden tavsiye edilmiyor. Ancak Smart özelliklerinden çok görüntü kalitesine önem veriyorsanız Sony TV'ler tavsiye ediliyor. Sony'nin yukarıda bahsettiğim özelliklerde 4K TV'leri ise 9 ile başlayan serilerinde mevcut ve oldukça pahalı. Ben 4K TV için 1-2 sene bekleme taraftarıyım.

Hocam 9000serisine iyi diyorsunda o fiyatlar biraz iyimiş yani :D

Yani siz diyorsunuz ki tv alma bekle 4k yaygınlaşıp ucuzlasın öyle al doğru mu anladım.

1 sene beklemek nedir yahu ev değil araba değil, Tv alıcaksınz bütçenizde iyiymiş güzel Tv ler mevcut.55 7500 ju alabilirsinz mesela gayet başarılı bir cihaz 4k da..

hocam bütçem maksimum 3200tl bahsettiğiniz cihaz en ucuz 4600tl malesef onu alabilecek bütçem yok.başka ne önerirsiniz.

48 i var 3.300 e nakit 10 numara bi tv.vadelisi 3.600 en düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Ben de uzun zamandır TV arayışındayım. Forumdaki kullanıcı yorumlarına bakarsanız Sony ve Philips'in TV'leri android işletim sistemleri ve Smart özellikleri yönünden tavsiye edilmiyor. Ancak Smart özelliklerinden çok görüntü kalitesine önem veriyorsanız Sony TV'ler tavsiye ediliyor. Sony'nin yukarıda bahsettiğim özelliklerde 4K TV'leri ise 9 ile başlayan serilerinde mevcut ve oldukça pahalı. Ben 4K TV için 1-2 sene bekleme taraftarıyım.

Hocam 9000serisine iyi diyorsunda o fiyatlar biraz iyimiş yani :D

Yani siz diyorsunuz ki tv alma bekle 4k yaygınlaşıp ucuzlasın öyle al doğru mu anladım.

1 sene beklemek nedir yahu ev değil araba değil, Tv alıcaksınz bütçenizde iyiymiş güzel Tv ler mevcut.55 7500 ju alabilirsinz mesela gayet başarılı bir cihaz 4k da..

hocam bütçem maksimum 3200tl bahsettiğiniz cihaz en ucuz 4600tl malesef onu alabilecek bütçem yok.başka ne önerirsiniz.

48 i var 3.300 e nakit 10 numara bi tv.vadelisi 3.600 en düşük

Tamam bir bakayım hocam bilgilendirme için teşekkürler ama 55inç in aşağısına inmek istemiyorum pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.