Şimdi Ara

Sony 50W807CSAEP ( 2564 tl ), 55W807CSAEP ( 2754 tl ) + 100 maxipuan yanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor mediamarkt mağzasına özel %5 indirim tanımlamış bu televizyonlar için bence sıcak fırsat. 4K olmayan ugun bütçeli kaliteli televizyon isteyenler değerlendirebilir.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sony-kdl55w807csaep-55-inc-139-cm-ekran-full-hd-233291193

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sony-kdl50w807csaep-237468618

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4k olmayan tv almamalı diye düşünüyorum geleceğe yatırım için
  • 4K olup 100hz panele sahip bi tvyi bu fiyata almak imkansız. En az 4-5 sene götürür

• Televizyonumuz yok rahatız

• Yaklaşık 1 ay önce 2300 e almıştım aynı tvyi gecekuşundaydı yanlış hatırlamıyorsam 100 lirada puan verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

4K olup 100hz panele sahip bi tvyi bu fiyata almak imkansız. En az 4-5 sene götürür

televizyon evladiyelik alınmalı 4-5 sene götürsün diye değil
  • ihtiyacı ve durumu olan kaçırmasın dip fiyatlar bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

4K olup 100hz panele sahip bi tvyi bu fiyata almak imkansız. En az 4-5 sene götürür

televizyon evladiyelik alınmalı 4-5 sene götürsün diye değil

Bence de öyle fakat eskidendi malesef bu geçerlilik. Full hdnin en kalitelisini alın 4k çıktı 3-4 sene geçti 4k yaygınlaşıp yayınlar yaygın olucak iyice hop 3-4 senede maksimum televizyonunuz eski teknoloji oldu bile. 4k da aynı şekilde. Eskiden 4 kyi 65-80" mağazalarda 20 bin tlye 30 bin tlye görürdük aynı o hesap 5k tvler piyasalanıcak. Malesef tv f/p alınıp değiştirilmesi gereken bir ürün oldu 5 seneye.

• Ben düne kadar 1024x768 çözünürlüğü olan Panasonic plazma kullanıyordum ve görüntü kalitesinden 1080p filmlerde bile şikayetim yoktu.
    Tek derdim 1 tane hdmi portu olmasıydı.
    Gittigidiyor üzerinde 55w807 c yi %10 indirim ve 100 tl chip para ile yakalayınca aldım.
    Be tv nin de beni en az 10 sene götüreceğini düşünüyorum.
    Her türlü içerik 4k olsa bile full hd kalitesi ev için yeterli bence
    Kaldı ki her türlü içeriğin 4k olması çok uzun zaman alır ülkemizde
    Öncelikler kotası olmayan ve stabil bir yüksek hız veren internet bağlantısı standartının oturması bile en az 10 yıl alır.
    Benim gibi tv kanalı değil de online içerik izleyenler için internet hızları daha önemli tv kanallarından
  • Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum

• 3000 civarına Samsung 55ku7000 alacaktım, bunu mu alsam çok kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Ben düne kadar 1024x768 çözünürlüğü olan Panasonic plazma kullanıyordum ve görüntü kalitesinden 1080p filmlerde bile şikayetim yoktu.
    Tek derdim 1 tane hdmi portu olmasıydı.
    Gittigidiyor üzerinde 55w807 c yi %10 indirim ve 100 tl chip para ile yakalayınca aldım.
    Be tv nin de beni en az 10 sene götüreceğini düşünüyorum.
    Her türlü içerik 4k olsa bile full hd kalitesi ev için yeterli bence
    Kaldı ki her türlü içeriğin 4k olması çok uzun zaman alır ülkemizde
    Öncelikler kotası olmayan ve stabil bir yüksek hız veren internet bağlantısı standartının oturması bile en az 10 yıl alır.
    Benim gibi tv kanalı değil de online içerik izleyenler için internet hızları daha önemli tv kanallarından

kadara almıştınız tv yi
    teşkkürler

• EPICA kullanıcısına yanıt
    50 hz samsung panelle bunu karıştırmayın hocam, görüntü olarak aynı kefeye koymayın derim ikisinide gördüm inceledim.Hele hele önceliğiniz tv izlemekse pek düşünülecek birşey yok philipsteki smart hızı bunda olsa sanırım pek düşünmezdim.2015-2016 Samsung ve lg modelleri dökülüyor lg olarak LG 49UH 770V modeli kağıt üzerinde favorilerim arasında idi görüp inceleyince ondanda soğudum.

Ben 50W807CSAEP ile philips 7101 arasında gidip gelmekteyim .Tv mi sattım acelem olmadığı için çekle vb şeylerle sadece daha uygun almaya çalışıyorum ha denk gelirmi bilemiyorum.

Ama şu bir gerçek eylül sonuna kadar bir şeyler almam lazım.Benimki naçizane bir tavsiye
  • KDL55W807'yi aldım, hem daha da uyguna oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

KDL55W807'yi aldım, hem daha da uyguna oldu.

Hayırlı olsun bir kullanıcı olarak yorumlarını bekliyorum
  • FULL HD tv ye bu paralara yazık.4k 50 inc android philips tv teknosa da 2097 tl den satılıyor...panel kaliteleri tartışılmaz ama çokta afaki bir fark yoktur diye düşünüyorum.tercih meselesi alan arkadaşlar güle güle kullansınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

FULL HD tv ye bu paralara yazık.4k 50 inc android philips tv teknosa da 2097 tl den satılıyor...panel kaliteleri tartışılmaz ama çokta afaki bir fark yoktur diye düşünüyorum.tercih meselesi alan arkadaşlar güle güle kullansınlar.

Hocam bu markada gorutu kalitesinden cok sikayet eden var.hizli sahnelerde goruntude sıkıntı oluyormus.yoksa bende philips almayi cok istedim ama bundan dolayi vazgectim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

FULL HD tv ye bu paralara yazık.4k 50 inc android philips tv teknosa da 2097 tl den satılıyor...panel kaliteleri tartışılmaz ama çokta afaki bir fark yoktur diye düşünüyorum.tercih meselesi alan arkadaşlar güle güle kullansınlar.

Hocam bu markada gorutu kalitesinden cok sikayet eden var.hizli sahnelerde goruntude sıkıntı oluyormus.yoksa bende philips almayi cok istedim ama bundan dolayi vazgectim

hocam bilemiyorum kim ne için kullanıyor ama tv de normal televizyon izlerken sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum şahsım adına.2011 den beri türkiye'nin ilk iptv projesinde çalışıyorum ve burda 2009 dan kalma lcd samsunglar var onlar bile her içeriği akıcı çatır çatır gösteriyor.yeni nesil tv lerinde 2009 daki lcd lerden iyi olacağını sanıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

hocam bilemiyorum kim ne için kullanıyor ama tv de normal televizyon izlerken sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum şahsım adına.2011 den beri türkiye'nin ilk iptv projesinde çalışıyorum ve burda 2009 dan kalma lcd samsunglar var onlar bile her içeriği akıcı çatır çatır gösteriyor.yeni nesil tv lerinde 2009 daki lcd lerden iyi olacağını sanıyorum.

Futbol maclarinda goruntude bozulma, konsol oyunlarinda dalgalanma vs demek istedigim benim.Yoksa diger yayinlarda kalite gercekten iyi olabilir ama benim gibi konsol kullanicilari bu markaya yanasmiyor

• Konsol oyuncuları direkt yapıştırsın 55 inç

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.