Şimdi Ara

Sony 50 W807C 3D Android TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürünü 55"-65" tv'ye geçmek için satıyorum, 2017 yılında almıştım, tertemiz kullandım. 1080p tv'ler içinde bence alabileceğiniz en iyi cihazdır müthiş görüntü kalitesi mevcuttur.

Cihazın çerçevesi fırçalanmış mat metal kasadır, plastikler ile karıştırmayın.

2 usb çıkış , 3 hdmi çıkış, dahili uydu alıcı ve son seri android sistem mevcuttur.

Netflix ve PS4 ile büyük zevk ile kullandım fakat artık evi büyüttük ve 55-65" cihazlara bakıyorum.

Fiyat 3500tl. İstanbul avrupa yakası teslimatı için yardımcı olurum.

Takas 55 ve 65 xf9005 serisi ile olur. Üzerini konuşuruz.

Sony 50 W807C 3D Android TVSony 50 W807C 3D Android TVSony 50 W807C 3D Android TVSony 50 W807C 3D Android TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 31 Aralık 2019; 11:39:12 >

• Takip
  • Full hd cihaz 3500 tl..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8K HiLevel-Axen ya da Vestel verelim hocam

Şaka bir yana tv'de çözünürlük aslında çok geri planda kalan bir durumdur uzun süreli tecrübeli kullanıcılar için görüntü keskinliği, renk paleti genişliği, siyahların derinliği , panel hızı ve parlaklığı gibi durumlar seyir zevkini direkt etkilemektedir, bu konularda piyasada yine tek rakibi Sony'dir bu cihazın zaten satıp 55-65" xf9005 alacağım bende , o da 4k tvlerin sıfırı 2-3bin tl iken xf'lerin 2.eli 5binden başlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.