Şimdi Ara

Sony 49XF7596 vs Samsung 49NU7500 Her ikisi de Amazon’da 4049TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung 49NU7500 curved tizen 4k 50hz
    Her ikisi de amazon.com.tr sitesinde indirimde 4049tl
    Sony hem marka olarak hem android acısından daha mantıklı görünüyor ancak kulkanıcısı olanlar kıyaslayabilir mi?
    Oled / 100hz modeller 6000tl’den asagı olmadıgı icin bu fiyata 2 ürünü arastırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende sony'nin bu cihazını araştırıyorum. Samsung Cristal Panel kullandığı için renkler çok cırtlak ve gözü yoruyor. Philips pus6503 ile sony xf7596 arasındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

Bende sony'nin bu cihazını araştırıyorum. Samsung Cristal Panel kullandığı için renkler çok cırtlak ve gözü yoruyor. Philips pus6503 ile sony xf7596 arasındayım.
    Sony tavsiyese ederim hocam memun kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraknisa1903

Sony tavsiyese ederim hocam memun kalırsınız.

Alıntıları Göster
    Peki hocam neden sony ? philips pus6503 cihaz da fena değil gibi ? yani sizin tercih etmenizde ki sebep nedir ?
  • quote:

Peki hocam neden sony ? philips pus6503 cihaz da fena değil gibi ? yani sizin tercih etmenizde ki sebep nedir ?

Alıntıları Göster
    Hocam sony tvlerde görüntü işlemcileri sayesinde daha başaırılı renk kalitesi ayrıntı detay fark ettırıyor
    bi mağzada yan yana bakın ne demek ıstediğimi daha iyi anlarsnız
  • quote:

Hocam sony tvlerde görüntü işlemcileri sayesinde daha başaırılı renk kalitesi ayrıntı detay fark ettırıyor
    bi mağzada yan yana bakın ne demek ıstediğimi daha iyi anlarsnız

Alıntıları Göster
    Hocam, aslında bende Sony'den yanayım. Ancak kimisi philips pus6503 'ün baya iyi olduğunu söylüyor. O yüzden bende arada kaldım.
  • quote:

Hocam, aslında bende Sony'den yanayım. Ancak kimisi philips pus6503 'ün baya iyi olduğunu söylüyor. O yüzden bende arada kaldım.

Alıntıları Göster
    Hocam en mantıklısı herhangi bi büyük marketlerde gözünüzle görün öyle tercihinizi yapın karar sizin .
  • quote:

Hocam en mantıklısı herhangi bi büyük marketlerde gözünüzle görün öyle tercihinizi yapın karar sizin .

Alıntıları Göster
    Hocam sony o fiyata alın birdaha o fyata alma gibi şansınız yok
    4799 cıkıyor dıyor arkdaşlara sordum fıyatı
  • biri va panel biri ips arada performans olarak uçurum var samsungun sony modele göre tek eksisi bir tık daha kötü motion performansı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

biri va panel biri ips arada performans olarak uçurum var samsungun sony modele göre tek eksisi bir tık daha kötü motion performansı
    Hocam merhaba alakasız olucak ama tv alıcam samsung yada lg düşünüyorum aileme hediye olarak öyle aman aman özelliklerine gerek yok evde sadece tv izlimek için 55 yada 49 inç güzel ekran kalitesine sahip bir tv önerir misiniz?
  • kobaol10 K kullanıcısına yanıt
    hocam düzgün bişey olsun derseniz 49nu8000 modeline bakabilirsiniz 4500lere bulunabiliyor daha düşük olarak 49nu7100 modelide olabilir motion (hareket) performansı harici üzmez
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    peki hocam bu nu7400 lerin farkı ney 8000 lere göre ?
    göze gelecek farkları hdr performansı parlaklık ve bir tık daha iyi motion performansı
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Peki hocam eyw bilgiler için. Peki son olarak bir sorum daha olucak siz olsanız ne alırdınız ? PS OYUN NETFLİX FİLAN KULLANMICAK OLSANIZ SADECE TV İZLEMEK İÇİN 49İNC
    ben 49nu8000 altındaki modelleri almazdım hocam bütçe olarak o rakamlara çıkamıyorsamda samsunga lg ye para vermem gider içinde samsung yada lg panel olan herhangi bi vestel modeli alırdım
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ne yaptın aldınmı hocam?? fiyat artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakk1903

Ne yaptın aldınmı hocam?? fiyat artmış

Alıntıları Göster
    Yok be hocam nerde....

1 aydır evde TV yok. Bi türlü denk gelemedik.ilk başta bi tanıdık yer vardı 1 - 1,5K civarında 4K alıcaktık sonra olmayınca teşhir philips düşünüyorduk yeni açılmış dedi sonra sıfıra bakalım drken sorunlar vs sony gördük. Onu araştırıyoruz.
  • quote:

Yok be hocam nerde....

1 aydır evde TV yok. Bi türlü denk gelemedik.ilk başta bi tanıdık yer vardı 1 - 1,5K civarında 4K alıcaktık sonra olmayınca teşhir philips düşünüyorduk yeni açılmış dedi sonra sıfıra bakalım drken sorunlar vs sony gördük. Onu araştırıyoruz.

Alıntıları Göster
    SONY hangi model hocam??
  • quote:

Yok be hocam nerde....

Alıntıları Göster
    Sony 49XF7596 fiyatını arttırmış amazon hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakk1903

Sony 49XF7596 fiyatını arttırmış amazon hocam?

Alıntıları Göster
    NOrmalde XE7005 bakıyordum. ama fşyattan dolayı xf7596 bakıyorum .O fiyatlara hangi cihaz denk gelirse sony de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.