Şimdi Ara

Sony 40X3500 4185 ytl nasıl fiyat ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
5.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: zohahahaha

quote:

Orjinalden alıntı: cemele

Merhaba

menüllerde dolastim ama bu kullanilan süreyi gösteren kisimi bir türlü bulamadim. Nerden cikiyor tarif edersen sevinirim.

quote:

Orjinalden alıntı: zohahahaha

estore den aldığım tv geldi. tv nin servis menüsüne girdim. malesef teşhir ürünü çıktı. 1059 saat kullanılmış.

eğer ürün sony ise cihaz bekleme konumunda iken:

i+ , 5 , ses artır , power ve menü tuşlarına sırası ile basıyorsun. allta working time diye yazar.
    bazı arkadaşlar sormuş tabiki iade alıp sıfırını yollayacaklar yolladım zaten. ama bu ayıplarını örtmez. 1000 kişiden biri bile oturup cihazın servis menüsüne bakmıyordur. resmen 1 yıllık tv yi satacaklardı bana. bir hafta teslimatı beklediğim sürede cabası. en az 10 gün dahada bekletirler eminim.

bende de olmadı ya nasıl bakcaz buna gerçi ürün çok temiz ama geende bakmak istiyom eve yeni geldi heyecanl aaçtım hemen

• şimdi açıldı ama zamanla ilgili bir ibare göremedim...Digital asuca tv be yazılı yanalrında program boot felan yazıyo ama zaman yok
  • şuan laptop u hdmi ile lcd ye bağladım 1920*1080 çözünürlükte süper bişi ya off ya okul var öğleden sonra akşama kadar sabhaalrım bunun başında
  • Sizin tv x3500 mü w3000 mü? benimki w3000 ve bende de aynen sizin tv de cikan degerler var zaman ibaresi yok

quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

şimdi açıldı ama zamanla ilgili bir ibare göremedim...Digital asuca tv be yazılı yanalrında program boot felan yazıyo ama zaman yok
  • Google'da şöyle birşeyler buldum sizin tv için...(Fazla kurcalamamanızı tavsiye ederim.)

SERVICE MENU
    press the following sequence with less then 1 second between buttons (I.E. fast).

* [PWR OFF], [DISPLAY], [5], [VOL+], [PWR ON]

The TV will turn on in service mode and the screen will look like an old green CRT superimposed on top of the picture..

The ENTER key referred to in the directions below is the ENT key to the right of the "0" on the remote.

Screwing around in this mode is almost impossible without some reference manual, and you can really do irreversible damage to you TV if you start randomly changing values "to see what it does" .. so there I warned you, so don't come suing me if it gotten all screwy..

NAVIGATE IN SERVICE MODE

*
    o [1] = Moves to Previous Menu Item
    [4] = Moves to Next Menu Item
    [3] = Adjusts Value Up
    [6] = Adjusts Value Down
    [MTS] = Toggles Stereo/Mono Audio
    SAVE NEW SETTING
    o [MUTE] followed by [ENTER] = stores NEW service mode settings to NVRAM
    RESTORE USER SETTINGS
    o [8] followed by [ENTER] = Restores All *USER* settings to factory defaults
    RESET VALUES
    o [0] followed by [ENTER] = Read Default service mode value from stored settings. (service mode reset)
    LEAVE SERVICE MODE
    o [PWR OFF] = Leave Service Mode any settings not written will be in effect until TV is unplugged or a Reset is performed.
    RETURN TO DEFAULT SETTINGS:
    o BEFORE storing NEW settings - unplug TV from wall, wait a few seconds, then plug back in, turn TV set on - All settings not written will have been lost.
    o AFTER storing NEW settings - restore original value from list you made of original values before adjustments and store in NVRAM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 16 Mayıs 2008; 15:02:21 >

• quote:

Sizin tv x3500 mü w3000 mü? benimki w3000 ve bende de aynen sizin tv de cikan degerler var zaman ibaresi yok

quote:

şimdi açıldı ama zamanla ilgili bir ibare göremedim...Digital asuca tv be yazılı yanalrında program boot felan yazıyo ama zaman yok

benim ki x3500 ama benimkinin kullanılmamış olduğuna eminim üst taraftantan içi gözüküyor eğer o alet 2 gün bile dursa dışarda kesin tozlanır
  • haci ben sony bayinden aldim kutu burda acildi kenarlardaki plastik bantlar halen duruyor bende sifir oldugundan hic suphem yok ama ogrenmekte istiyorum
    quote:

quote:

Sizin tv x3500 mü w3000 mü? benimki w3000 ve bende de aynen sizin tv de cikan degerler var zaman ibaresi yok

quote:

benim ki x3500 ama benimkinin kullanılmamış olduğuna eminim üst taraftantan içi gözüküyor eğer o alet 2 gün bile dursa dışarda kesin tozlanır

• Sony Doğubank fiyatları :

40x3500 : 4.300YTL
    40w3000 : 2.400YTL
    Tabiki ithalatcı (sony eurosia değil) garantili.

Bilginize..
  • Bende dün capacity de gördüm sony bayisi 4400 ytl civarı bir fiyatı vardı 40x3500 genede 4185 ytl uygun ama sanırırm çok avantajlıda almamışız sanki ama genede 4185 ytl den aşağıda bulunmaz herhalde Tabi bu bahaneyle almamızda iyi oldu
  • quote:

Bende dün capacity de gördüm sony bayisi 4400 ytl civarı bir fiyatı vardı 40x3500 genede 4185 ytl uygun ama sanırırm çok avantajlıda almamışız sanki ama genede 4185 ytl den aşağıda bulunmaz herhalde Tabi bu bahaneyle almamızda iyi oldu

Arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum ama içime kurt düşmedi değil bu fiyatı görünce, artık kuşkuyla bakmaya başladım acaba teşhir ürünü olma ihtimali varmı acaba diye, sonuçta cihazın yazılımında belirtilen kullanım süresini yeni bir yazılım atarak kullanıcıya göstertmemek mümkün.

• arkadaşlar servis menüyü ben de açtım ama çalışma süresi ile ilgili bilgi yok. x3500 de bilen varsa tam olarak nasıl görüntülendiğini anlatabilir mi?
  • Bu tvyi sanırım x4000 çıktığında uygun fiyatlardan alabilicez, bence 3000 ytllere gelmesi gerekiyor. Bu seviyelere gelmesini beklicem gerekirse 1 sene beklerim, geçen sene bu zamanlar 4400ytlye almış bir arkadaş 40m87bdyi şimdi 2400 seviyesinde... bekle bekle bekle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.