Şimdi Ara

Sony 40X3500 4185 ytl nasıl fiyat ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
5.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ölü piksel i bilmiyorum fakat garantinin 2+3 olduğunu teyit ettirdim kaldıki estore grey market cep tel felanda satmıyor zaten sony eurosia garantili bu lcd tv ler hala siparişiniz alınmştır diyor umarım bugün kargoya verirler
  • bende 40w3000 almayı düşünüyordum... 2600 fiyat süpermiş hakakten 2+3 şeklindeyse ... Ölü pixel durumu benide meraklandırdır açıkçası. nekadar sürecek bakalım kampanya. mobilyalar geldikten sonra alıcam da TV yi ... şu an kuracak biyer yok. Ve Havaleye de veriyorlar mı aynı paraya acep
  • haveleye yok müşteri hizmetleri 31 mayıs akadar devam edecek dedi...Piyasalarda kriz beklentisi iyice artttı belkide bu yüzden bankalar nakit toplamaya çalışıyor bu indirimleri yaparak...

çünkü bence 4185 ytl x3500 ü satmaları imkansız ayakın şuan için
  • aptal site bankadan onay gelmedi diyo bankayı arıyoz böyle bir onay agerek yok biz böyle bi ronay veremeyizki diyo zaten kredi kartından çekilmiş para bugünde hallolmadı yarını bekleyecez bakalım
  • arkadaşım, bence hergün arayın siz bunları. bazı internet siteleri laf olsun diye fiyat yazıp ondan sonra, yok stokta kalmamış filan diye kök söktürüyor.

quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

aptal site bankadan onay gelmedi diyo bankayı arıyoz böyle bir onay agerek yok biz böyle bi ronay veremeyizki diyo zaten kredi kartından çekilmiş para bugünde hallolmadı yarını bekleyecez bakalım
  • Bende 40W3000 sipariş verdim dun 2600 YTL ve yanında da PS3 820 Ytl falan, ve çok hızlılar bugün hemen kargoya vermişler , hiç beklemiyordum bu hızı. Aynı TV yi Sony bayine sordum dün 3.400 YTL 12 taksit dediler biraz daha düşerdi ama 2600 YTL iyi fiyat , kaçırmayın bence
  • ya site yamuk yapmazda kredi kartından dolayı ilk defa alışveriş yapılıyor banka güvenlik onayı vermesi gerekiyo onda bi sorun çıkmış yarın bakacaz işte bende cumartesiye yetişir ümidi taşıyordum ama neyse sağlık olsun haftaya pazartesi salı artık bekleyecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigmaster077

arkadaşım, bence hergün arayın siz bunları. bazı internet siteleri laf olsun diye fiyat yazıp ondan sonra, yok stokta kalmamış filan diye kök söktürüyor.

quote:

aptal site bankadan onay gelmedi diyo bankayı arıyoz böyle bir onay agerek yok biz böyle bi ronay veremeyizki diyo zaten kredi kartından çekilmiş para bugünde hallolmadı yarını bekleyecez bakalım

* Estore sizin bahsettiğiniz "bazı internet siteleri" nden değildir.www.sikayetvar.com dan takip edebilirsiniz.

• estore de stok sorunu yok çünkü stok tutmuyoryorlar. sipariş geldimi 4 gün içinde ana dağıtıcıdan temin ediyorlar.sikayetim vardan baktım tedarik sorunları neydüğü belirsiz bazı ürünlerde o da ana dağıtıcıdan dolaylı sorunlar. sağlam siteye benziyor bakalım hayırlısı...
  • site sağlamda işte şu güvenlik saçmalığı olmasa bankaya tel açıyoz diyolar bizim böyle birşey yapmamıza gerek yok zaten kredi kartından çekilmiş tutar estore diyo bankadan güvenlik onay ı gelmedi pazartesiye kaldı artık bakalım ne yapcaz
  • arkadaşım, bir kredi kartının güvenlik onayı kaç gün alır ki? bankanıza sordunuz mu? benim bildiğim kredi kartı hesabınızdan bugün çekilen para , ertesi gün firmanın hesabına geçer. Bilmediğimiz bir husus varsa aydınlanmış oluruz.

quote:

site sağlamda işte şu güvenlik saçmalığı olmasa bankaya tel açıyoz diyolar bizim böyle birşey yapmamıza gerek yok zaten kredi kartından çekilmiş tutar estore diyo bankadan güvenlik onay ı gelmedi pazartesiye kaldı artık bakalım ne yapcaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jukiee

Hayırlı olsun güzel TV , bende çok uygun oldugu için 40W3000 sipariş verdim. 2.600 YTL ye

Arkadaşım hayırlı olsun... Merak ettim sipariş verdin mi ? Bende verecektim ama ev durumu yüzüdnen biraz daha beklemem gerekiyordu. Bugün bir de baktım fiyat süper bi şekilde çıkmış 3100 küsürlere ... Bu nasıl iş anlamadım. Eğer 2600 e alabildiysen şanslısın. Neden fiyat zamlandı anlamadım ...

link aşağıdadır. Bende görmüştüm gözümle 2600 liraya geldiğini :(

http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=Elektronik&productid=EK01551(43000000)

• şimdi siteden ilk alışverişimiz olduğu için estore bankayı bize yönlendiriyor böyle bir alışveriş yapılmış diye...Bankada bize ulaşıyor böyle bir alışveriş yapmışsınız sizmi yaptınız gibisinden sonra onayı alınca estore ye bildiriyor vede işlemler başlıyor....

Şimdi bu iki mal firma birbirleriyle nasıl bir iletişim içindeyse bir türlü çözemedik pazartsi bakacaz artık nasıl olacaksa oalcak bir şekilde
  • garantinin 5 yıl oldugunu belirtiyorlar artık sonylerde. hafta sonu 2 yıl yazıyordu şimdi söyle bir ibareye dönüşmüş
    ''Estore’ da satılan SONY LCD TV’ler, SONY resmi distribütörü olan SONY EUROSIA’dan temin edilmekte olup, 5yıl garantili olarak satılmaktadır.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duolckrad -- 12 Mayıs 2008; 9:36:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfur
    link aşağıdadır. Bende görmüştüm gözümle 2600 liraya geldiğini :(

http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=Elektronik&productid=EK01551(43000000)

Genel bir kampanya tanımlıyorlar. Sonra bir bakıyorlar zarardalar. Haşırt diye fiyatları patlatıyorlar. Terbiyesizlikten başka bir şey değil.
  • Weblebi'dede benzer bir kampanya vardı bitti. World Card yok bende. Bu fiyata benzer bir kampanya yapan bir site bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyberfrs

Weblebi'dede benzer bir kampanya vardı bitti. World Card yok bende. Bu fiyata benzer bir kampanya yapan bir site bilen var mı?

* Halen yok benim bildiğim. Olursa paylaşırız tabiki. Avrupa şampiyonasına iyice yaklaşınca tc lere yönelik özel kampanyalar artar diye düşünüyorum.
  • * bu arada estore 4.225 yapmış x3500 ü :) Samsung 40M87 çok ilginç fiyatta; 2.300 ytl :D
  • beyler bende almayı planlıorum, peki 5 yıl sony eurosa garantisinde mi yoksa 2+3=5 kendilerimi böyle garanti veriyor?? birde site güvenilir mi kargo gelirken sorun falan çıkarmı? tvde falan..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.