Şimdi Ara

Sony 40EX520 2011 Bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 100hz dediler ama 50 olduğunu daha şimdi öğrendim. 1899'a teknosadan aldık. 2500küsürden düşmüştü. Ben mi yanlış tv ye bakıyorum heryerde bu tv şu an bizim aldığımızdan ucuz ama teknosa mağazasında 2500 den düşmüş gözüküyodu. Ne dersiniz samsung 40d5500 içinde 1900 felan demişlerdi smart tv lisi indirimdeydi sanırım. İade edip samsung'mu almak lazım. Sony her daim tercih edilir ama yanlış bilgi olmuş bu siz ne dersiniz.

• Hz olayını fazla takma kafana, TV nin orjinal Hz ını mı yazılımsal Hz ını mı yazdıkları belli bile olmuyor zaten özelliklerine. Aynı modelin bile 50-100 Hz olarak değişebildiklerini biliyorum. EX520 3D kullanmayacaksan iyi bir TV özellikle motion bakımından iyidir, D5500 den daha iyidir. Ama başka bir TV istiyorsan ve sana mağazada yanlış bilgilendirdilerse başka bir TV alabilirsin tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Hz olayını fazla takma kafana, TV nin orjinal Hz ını mı yazılımsal Hz ını mı yazdıkları belli bile olmuyor zaten özelliklerine. Aynı modelin bile 50-100 Hz olarak değişebildiklerini biliyorum. EX520 3D kullanmayacaksan iyi bir TV özellikle motion bakımından iyidir, D5500 den daha iyidir. Ama başka bir TV istiyorsan ve sana mağazada yanlış bilgilendirdilerse başka bir TV alabilirsin tabii.

3d hic gerekli degil. Dsmart hd.ile yeterli performans versin kafi. bide laptoptan hd film izlerim pes atarim felan. benim takildigim cift cekirdekli islemcisi ile yazilimda 200hz e vurdugu donanimda 100 oldugunun soylenmesi. forumu biraz okudum teknosa ayni isi baskalarinada yapmis. Ayrica 2500 den indirim yaziyodu akakceye bi baktim zaten heryerde 1900den daha ucuz. ben tv yi izledim magazada gayet guzel geldi samsunguda pek sevmem ama iade edip samsung u alip gelsem mi diye ciddi dusunuyorum. 40d5500 smart tv ayni fiyat ti. Yorum icin tesekkurler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sombre06 -- 2 Şubat 2012; 14:43:07 >
  • Up. İade etmiyim mi simdi. Millet 100 hz daha kotu diyo bazi yerlerde cok karistim.
  • TV senin elinde, sen memnun musun ona göre karar ver. Forumdan okumaya kalksan alınabilecek TV yok bir iki 5000TL üzeri fiyatlı panel dışında.
    D5500 de Smart TV vs vardır ama 2D motion kalitesi EX serisi gibi olmayacaktır bunu unutma.
  • iade etme bence. ürün gayet güzel. fiyat olarakda fena değil. bunun bir üst modelini öneririm ama 600 tl pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

TV senin elinde, sen memnun musun ona göre karar ver. Forumdan okumaya kalksan alınabilecek TV yok bir iki 5000TL üzeri fiyatlı panel dışında.
    D5500 de Smart TV vs vardır ama 2D motion kalitesi EX serisi gibi olmayacaktır bunu unutma.

E yani bakalim biraz gecsin iade suremiz var nede olsa daha. İlk sik misali ilk begendigimi alayim gitsin. Sagolun, tek cevap veren arkadas ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

iade etme bence. ürün gayet güzel. fiyat olarakda fena değil. bunun bir üst modelini öneririm ama 600 tl pahalı.

O cok olur ama sagolun oneri icin. 100 yada 50 takilmamaya calisiyim artik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

iade etme bence. ürün gayet güzel. fiyat olarakda fena değil. bunun bir üst modelini öneririm ama 600 tl pahalı.

O cok olur ama sagolun oneri icin. 100 yada 50 takilmamaya calisiyim artik :)

100 hz olayı sadece sonyde var neticede. diğer markalar karaltı bırakıyor. o karaltıyı görmekten kat kat iyidir.
  • bence alınabilecek orta seviye panellerin basında geliyor ,, performansı gayet güzel

ama fiyat olarak indirim kampanyaları beklenebilirdi 1700 ler gibi
  • aynı televizyonu bende aldım haftasonu içerenköy teknosa dan 1599 tl ye 12 taksit bundan once 46x3500 sony kullanıyordum hd kalitesi haraketli sahneler dışında hiçde aratmıyor bence gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oset34

aynı televizyonu bende aldım haftasonu içerenköy teknosa dan 1599 tl ye 12 taksit bundan once 46x3500 sony kullanıyordum hd kalitesi haraketli sahneler dışında hiçde aratmıyor bence gayet iyi

E bende ankamall teknosadan aldim. Bu sacma fiyat farkina hic anlam veremedim. Bide bu takildi kafama. Nette hep daha ucuz ama guvenemiyorum. Sizde teknosadan almissiniz. Ayni tv demi 40ex 520. internet fiyatida 1900
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

bence alınabilecek orta seviye panellerin basında geliyor ,, performansı gayet güzel

ama fiyat olarak indirim kampanyaları beklenebilirdi 1700 ler gibi

Hocam zaten etikette 2500den indirim yaziyodu garip ama :)
  • evet aynı tv hatta sony center da 40ex525 dahili uydu olan modeli 1850 tl idi ama dsmart desteği yokmuş o yüzden bunu aldım internet fiyatlarına bakmayın rekabet şartları gereği ofiyatları nete yazamazlar sony hemen müdahale eder bu bütün markalar için geçerlidir
  • Birde bu seriler bitiyor o yüzden bütün teknoloji marketler ellerinde kalanların fiyatlarını düşürmeye başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: oset34

Birde bu seriler bitiyor o yüzden bütün teknoloji marketler ellerinde kalanların fiyatlarını düşürmeye başlar

Eger teshir urunu almadiysaniz ben fena kazik yedim. Bi bakmadan aliyim dedim hersey yanlis oldu of be.
  • Hizlialda %30 indirim var 2100e 3d samsung. vatandada su sira indirim var. Bunu verip 200 daha koyup 3d almaya karar verdim. İlgilenenler hizlial a bakin hafta bitmeden. ;)
  • Arkadaslar eger bu ex530 yi 1900e aldiysaniz hemen iade edin. arkadasin soyledigi gibi tv 1550 ye inmis durumda. Uygun fiyata iyi bi tv arayanlarada bilgilendirme olsun yeni konu Acmadan sony ex520 teknosada 1500 ;)
  • 20 Adet ürün olarak stok ile sınırlıydı ama. Bildiğim kadarı ile aynı gün tükendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excaser -- 6 Şubat 2012; 13:17:36 >
  • 2 saat önce media markt Bursa dan 1499 tl ye aldım (:
    üstünde 100 hz yazıyo benimkinde de acaba 50 midir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.