Şimdi Ara

Sony 2.Dalga ICS güncellemeleri yolda geldi gibi :D (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
8.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SEUS' tan Güncelleme Yapmadan Önce SD Kartı Biçimlendirmeye Gerek Var mı _? Yoksa Onu da mı Sıfırlıyor Program ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

SEUS' tan Güncelleme Yapmadan Önce SD Kartı Biçimlendirmeye Gerek Var mı _? Yoksa Onu da mı Sıfırlıyor Program ??

SEUS sd karta dokunmaz elle biçimlendirmeniz lazım
  • ben güncellemeyi pc companion dan yaptım sorunsuz şekilde ICS ye geçiş yaptım hafıza kartınıda biçimlendirdim bu biçimlendirme işini kesin yapın çünkü eski programların kalıntıları olacak onları tam olarak silmek lazım ve telefon un performansınida etkiliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemede batarya performansı nasıl arkadaşlar test eden oldu mu? Bide bu mesajda ki gönder butonu düzeltildi mi acaba? R harfi aşağıya kayıyordu önceki sürümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineBlog -- 1 Haziran 2012; 16:41:53 >
  • Haydi Bismillah SEUS tan Güncelliyorum Bu Sefer.. Eğer Yine WİFİ Sorunu Cıkarsa Telefonu Kırıp Bırakacağımm Artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

quote:

SEUS' tan Güncelleme Yapmadan Önce SD Kartı Biçimlendirmeye Gerek Var mı _? Yoksa Onu da mı Sıfırlıyor Program ??

SEUS sd karta dokunmaz elle biçimlendirmeniz lazım

Teşekkürler Kardeşim. Bismillah Diyip Güncellemeye Başlayabiliriz O Halde
  • sabah güncelledim pc compainden akşama kadar onla durdum akşam da seus dan güncelledim ikisindede wifi sorunu var bağlanmıyor bi türlü napabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

sabah güncelledim pc compainden akşama kadar onla durdum akşam da seus dan güncelledim ikisindede wifi sorunu var bağlanmıyor bi türlü napabilirim

Ben Telefonun Altını Üstüne Getirdim Daha Ona Çözüm Bulamadım
  • Neo`ya ne zaman gelecek yahu?

• arkadaşlar mobil şebeke açıkken telefon çok kötü ısınıyor ya... GB de bu kadar fazla ısınmıyordu ICS de çok ısınıyor dikkatinize... :)

• quote:

quote:

sabah güncelledim pc compainden akşama kadar onla durdum akşam da seus dan güncelledim ikisindede wifi sorunu var bağlanmıyor bi türlü napabilirim

bu yasadıgınız sorunları bende yasıcam biliyorum. üstelik wifi ile içe içe olan birisiyim. şuan bile acık her neyse sakata gelcegimi bile bile ICS ye gecicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Haziran 2012; 14:12:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

quote:

bu yasadıgınız sorunları bende yasıcam biliyorum. üstelik wifi ile içe içe olan birisiyim. şuna bil acık her neyse sakata gelcegimi bile bile ICS ye gecicem

wifi sorunu neden oluyor anlaması güç bende sorun çıkmadı çalışıyor wifi sorunu olanlar 2.3.4 geçsin... başka çare yok ki...

• quote:

quote:

quote:

bu yasadıgınız sorunları bende yasıcam biliyorum. üstelik wifi ile içe içe olan birisiyim. şuna bil acık her neyse sakata gelcegimi bile bile ICS ye gecicem

Bende Senin Gibi Düşünerek Geçtim ICS ye . . Ne Kadar Pişman Olsam da ;

You RocK !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKopru -- 2 Haziran 2012; 13:59:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selami023

quote:

quote:

quote:

wifi sorunu neden oluyor anlaması güç bende sorun çıkmadı çalışıyor wifi sorunu olanlar 2.3.4 geçsin... başka çare yok ki...

senin cihaz arc s di sanırım. baska arc s kullanıcılarında da varmı pek bu sorun? belki sadece neo v lerde uyumsuzluk vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Haziran 2012; 14:46:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

quote:

Orijinalden alıntı: farfara

quote:

Orijinalden alıntı: ramboizci

linkte ics 4.0.4 romun rootlanması anlatılmış fakat translate ile tam anlaşılmıyor.
    ingilizcesi iyi olan biri tercümesini yazabilirmi?
    http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=26791540&postcount=29

Bu yöntemde cwm yüklü olması gerek biraz zor bir yöntem.

SADECE XPERİA PRO MK16İ İÇİNDİR...

-Ilk önce 4.0.4 u flashtool ile flashla
    -Daha sonra linkteki kerneli yükle
    -Recovery modda aç. Linkteki zıp dosyasını hafıza kartına at ve yükle.
    -Tekrar flashtool u aç. 4.0.4 tft romunu yükle.Ancak yuklerken ''wipe user data'' seçeneğinin tikini kaldır ve ''exclude baseband '' ve ''exclude system'' seçeneklerinin karşısına tık koy sec. Flaşla.
    -Yükleme bitince yeniden başlat....

arkadaşlar pro sahipleri burda anlatılanları yaparak,telefonlarını rootlayabilirler.
    ben yaptım oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selami023

quote:

quote:

quote:

senin cihaz arc s di sanırım. baska arc s kullanıcılarında da varmı pek bu sorun? belki sadece neo v lerde uyumsuzluk vardır.

evet arc s kullanan 2 arkadaşım var onlarıda ics ye geçirdim herhangi bir sorun ile karşılaşmadılar. belkide dediğn gibi neo v lerde uyumsuzluk söz konusudur ama sony de böyle bi sorunu görmezden gelemez update ile fixler diye düşünüyorum...

• artık Xperia Mini Pro içinde yayınlasınlar şu güncellemeyi yahu yeter bizim başımız kel mi
  • Ana ekran ve menüdeki kasmalar devam edenler Apex Launcher kullanabilirler, hem çok akıcı hem de çok şık
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Ana ekran ve menüdeki kasmalar devam edenler Apex Launcher kullanabilirler, hem çok akıcı hem de çok şık

Bu Launcher leri Nasıl Kullanıyoruz ve Ne İşe Yarıyor ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Ana ekran ve menüdeki kasmalar devam edenler Apex Launcher kullanabilirler, hem çok akıcı hem de çok şık

Bu Launcher leri Nasıl Kullanıyoruz ve Ne İşe Yarıyor ?

Ana ekran uygulamasının yerine geçiyorlar, çoğunlukla özelleştirme seçenekleri daha fazla oluyor. Genelde daha çok ram tüketip cihazı yavaşlatsalar da bu gibi durumlarda varsayılan ana ekran uygulaması ağırsa onun yerine iyi işler çıkartabiliyorlar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.