Şimdi Ara

TERS KÖŞE FİLM LİSTEM ( 70 FİLM ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
150
Favori
52.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kein System ist sicher (2014)

Yönetmen: Baran bo Odar
    Ülke: Almanya
    Tür: Gerilim
    IMDB: 7,5
    Süre: 105 Dakika
    Nam-ı Diğer: Who Am I - No System Is Safe

25 yaşında asosyal bir bilgisayar dehası olan Benjamin, çevrimiçi aktiviteleriyle karizmatik hacker Max?in dikkatini çeker ve onun CLAY adlı hacker grubuna katılır. Gizli tuttukları kimlikleriyle CLAY öyle iyi işler ki, Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroslav Klose

Who Am I -

Kein System ist sicher (2014)

Yönetmen: Baran bo Odar
    Ülke: Almanya
    Tür: Gerilim
    IMDB: 7,5
    Süre: 105 Dakika
    Nam-ı Diğer: Who Am I - No System Is Safe

25 yaşında asosyal bir bilgisayar dehası olan Benjamin, çevrimiçi aktiviteleriyle karizmatik hacker Max?in dikkatini çeker ve onun CLAY adlı hacker grubuna katılır. Gizli tuttukları kimlikleriyle CLAY öyle iyi işler ki, Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir.

2. Film olabilmesi umuduyla alternatif bir son bırakmışlar. Eğer öyle olmasa bu listede mutlaka olacaktı, bonus olarak ekleyebilirim fakat orjinal listemde yok maalesef.
  • Konu sahibine çok teşekkürler. The game i şimdiye kadar nasıl izlememişim hayretler içindeyim şuan. Mükemmel ötesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

Konu sahibine çok teşekkürler. The game i şimdiye kadar nasıl izlememişim hayretler içindeyim şuan. Mükemmel ötesi.

Teşekkürler, beğendiğinize sevindim.
  • The Mist filmini izledim. Filmin en can alıcı noktası marketten ilk çıkan kadının kurtulmasıydı(bana göre).

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

The Mist filmini izledim. Filmin en can alıcı noktası marketten ilk çıkan kadının kurtulmasıydı(bana göre).

Bana sorarsanız zaten sırf o duyguyu verebilmesi için bütceden kısmayıp "Melissa McBride" oynatılmış o rol için.
  • İzlemediğim 2 tane çıktı, onları da indiriyorum.

Sıkı bir sinemasever olarak; film listesi gerçekten sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

İzlemediğim 2 tane çıktı, onları da indiriyorum.

Sıkı bir sinemasever olarak; film listesi gerçekten sağlam.

Yorumunuz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basic diye bir film vardı eskiden birkaç defa izlemiştim her izlediğimde de zevk alıyordum listeye ekleyebilirsiniz Johnny travolta, samuel l jackson ve connie nielsen oynuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Basic diye bir film vardı eskiden birkaç defa izlemiştim her izlediğimde de zevk alıyordum listeye ekleyebilirsiniz Johnny travolta, samuel l jackson ve connie nielsen oynuyordu

playlistime ekledim, yakın zamanda izlenecek :). teşekkür öneri için.

• Incendies filmini eklemeni tavsiye ederim merak etme korku değil çok ağır film ama sonu çok şok edici.
  • Takip

• 5 parmakda fena degildi hani

• Gözümden kaçtıysa pardon Lucky Number Slevin eklenebilir.
  • Kusra bakmayın bu listeye kısa bir süre ara vermiştim, yeni çıkan filmlerle güncelledim kafamı :), yarın önerilerinizi izlemeyi planlıyorum...
  • Butterfly Effect'in Director Cut versiyonunu tavsiye ederim. Filmin 4 farklı sonu var en mutlusu olmasa da bana göre en etkileyici son Director Cut versiyonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Butterfly Effect'in Director Cut versiyonunu tavsiye ederim. Filmin 4 farklı sonu var en mutlusu olmasa da bana göre en etkileyici son Director Cut versiyonunda.

Veya izleyenler sadece sonları görmek için şu videoyu izleyebilir. ( Video ingilizcedir. ) ;
    "The Butterfly Effect" - 4 Different Endings (HD)
    https://youtu.be/NeV0MvU1Uhs
  • Who am i nerde diyecektim en sondaymış

• ''SON'' denince aklıma

1) The Ghost Writer (Ewan McGregor)
    2) Leon

filmleri geliiyor
  • filmleri izlemeyi unutma
    mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.