Şimdi Ara

Sonunda tekrar aranızdayım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar eskiler beni phase change, su soğutma ve overclock konularımdan hatırlayacaktır(eski nick @yKuN).

Uzun bir zamandır yurt dışında universite eğitimi için bu konulara ara vermiştim, tekrardan İstanbul'a dönmemle birlikte kaldığım yerden başlamayı düşünüyorum.

Hali hazırda 1/3'lük danfoss nl11f'ile bir phase change projem var. Bunun haricinde ise 2 adet waterblock projem var. En yakın zamanda projelere başlayıp resimlerle beraber bir topic açmayı düşünüyorum.

Herkese kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

Evet arkadaşlar eskiler beni phase change, su soğutma ve overclock konularımdan hatırlayacaktır(eski nick @yKuN).

Uzun bir zamandır yurt dışında universite eğitimi için bu konulara ara vermiştim, tekrardan İstanbul'a dönmemle birlikte kaldığım yerden başlamayı düşünüyorum.

Hali hazırda 1/3'lük danfoss nl11f'ile bir phase change projem var. Bunun haricinde ise 2 adet waterblock projem var. En yakın zamanda projelere başlayıp resimlerle beraber bir topic açmayı düşünüyorum.

Herkese kolay gelsin..

Memnuniyet duyarım kendi öadıma ,üstadım

Benimde nacizane bir waterbox projem halen sürmekte, bir vakit bulurda deneyim ve tecrübelerinizi kullanarak eleştride bulunursanız, benim ve tüm takip edenlerin faydasına olacaktır kanısındayım

Tekrar hoş geldiniz.

İlgili projem
    COSMOS CHILLER PROJE

• quote:

Orijinalden alıntı: CESAJANS

quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

Evet arkadaşlar eskiler beni phase change, su soğutma ve overclock konularımdan hatırlayacaktır(eski nick @yKuN).

Herkese kolay gelsin..

Memnuniyet duyarım kendi adıma ,üstadım

Benimde nacizane bir waterbox projem halen sürmekte, bir vakit bulurda deneyim ve tecrübelerinizi kullanarak eleştride bulunursanız, benim ve tüm takip edenlerin faydasına olacaktır kanısındayım

Tekrar hoş geldiniz.

İlgili projem
    COSMOS CHILLER PROJE

• Hoşbulduk teşekkür ederim.

Şu anda uçağa yetişmem lazım istanbula dönüş hazırlıkları var malum. Akşam istanbul'a döndüğümde tabiki yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince..
  • h.g hocam şenlendi buralar valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 4 Mayıs 2010; 15:00:55 >
  • hosgeldi,n abi.fırtına oncesı sessızlık fıkrı ıle modlarımı ve fıkırlerımı sıtede bi abim haric kimseyle paylasmadım .yazın bombardıman yapıcam. ufak bi ip ucu vereyim.mod yarısması duzenlemeyı dusunuyorum odulerı kendı cebımden verıcem.tabi beni gececek biri olursa buyuk odulu alır:D:D
  • foruma hoşgeldin projelerini ve planlarınıda başarılar
  • aykuncum kardeşim aramıza tekrardan hoş geldin özlettin kendini
    bizim dükkanda buluşucaktık uzaktan kumandalı nitrolu makinanada bakıcaktık 1 kısmet olmadı umarım zamanla görüşürüz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.