Şimdi Ara

Sonunda PORT geldi internet tavsiyesi l yanlışlık oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 senedir port bekliyordum bugun milincom sitesinden alt yapı sorgulama yaptım tesadüfen Alabileceğiniz Hız: 81 Mbps dedi eskiden altyapı yok diyordu telekım hic port verdik filan demedi ben tesadifen buldun max 70 tl hangi sağlayıcıyı seceyim

netspeed

turknet
    turktelekom
    superonline
    dsmart
    edit yanlışlık olmuş port yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 17 Şubat 2019; 11:8:59 >

• telekom müdürlüğünden port olup olmadığını netleştirin daha sonra uygun firma ile abonelik yaparsınız
  • 5 yıldır gelmedi mi bir port yuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    3 yıldır fiber çekip dolap takmadığı yerler bile var
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Ankara Ulus Telekom Müdürlüğüne gittim, Hattımın 35 mbps desteklediği hatta 24 bile zor alacağımı söylediler, inanmadım 50 mbps anlaşma yaptım ve suan 47-48 mbps hız alıyorum. Telekom Müdürlüğe güvenmeyin, 444 0 375'i arayıp bilgi alın.
  • Netspeed o hıza uygun en iyi sağlayıcı Fiber olsaydı Millenicom önerirdim ama hızınız uygun değil
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    tuhaf tam tersini söylüyor forumdaki arkadaşlar... neyse ki hızınızı almışsınız biz daha adsl ile mücadele ediyoruz keçiören..
    Hocam aman diyim kimseye güvenme yakınında TİP 7 kabin varsa 35 - 50 mbps ye başvuru yap
    1. Genel Müdürlükteki bayan 24 bile zor alır dedi suan ki hat değerlerim 75 - 82 kesin alır 100 mbit de kopmalar yaşanabilir şeklinde yorumlanıyor.
    Sabah eve gelen TT ekipleri Piyasa değeri 1.000 tl olan Asus Dsl Ac68U modemin desteklemediğini yeni modem almam gerektiğini söylediler.
    Siz evin yakınlarında TİP 7 kabin var mı ona bakın modem vs araştırıp öyle geçiş isteyin, en kötü desteklemiyor diyip geçirmezler.
    BTK ya şikayet edince PORT geliyormuş öyle bir şehir efsanesi var
    100 metre ilerimde var tip7 ama bizim binamıza o dolap hizmet vermiyor ben eski saha dolabından hizmet alıyorum malesef her tarafım gpon fiber ve vdsl arada bir bizim bina kaldı
    Türk Telekom Facebook sayfasından mesaj atın en yakın TİP 7 kabine aktarılmak istediğinizi nazik bir dil ile anlatın ve bu konuda yetkisi,bilgisi olan bir kişi ile görüşmek istediğinizi belirtiniz ve arkanıza yaslanıp bekleyin.

Böyle bir mesaj da genelde bilgili bir arkadaş arıyor.
    çok uğraştım ama başka dolaba aktaramayacaklarını belirttiler her defasında.. port aktarımı yapılmıyormuş vs dediler..
    o zaman şansına küsüp bekleyeceksiniz :(

Bende 3 yıl falan bekledim Haziran Ayında TİP 7 kabin taktılar henüz yeni aktif oldu
    turk telekom kalmış
  • ? anlayamadım hocam
    Turk Telekom planlama ister tip 7 dolap aktarma yapar
  • bilmiyorum hocam olumlu bakmıyorlar hiç
    planlama birisi ile konuştunuz mu ? il müdürlüğündeki müşteri değil
  • evet konuştum ama uzun zaman oldu...
    Tip 7 geldikten sonra konuştunuz mu ? apartman otuyorsanız dilekçe toplayın verin
  • yok konuşmadık hocam T7 100 metre ilerimizde vdsl hizmeti veriyor 4 ay felan oldu aktif oldu..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.