Şimdi Ara

sonunda oyunuma kavuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 ay bekledim ve sonunda oyunuma kavuştum millet prestij 10 da 70 lvl olmuş tabi ezikliğini yaşıyorum biraz şimdilik 13 lvlım ama gerisi gelecek multi beklediğimden daha zevkliymiş ilk başlarda çok zorlandım ama alıştım artık hatta tdm de 1 defa birinci oldum lag hiç olmadı bundan sonra da olmaz umarım
    steam id Naver5 ekleyin kardeş kardeş oynayalım

bunu da okulda oyun elime geçtikten 5 dakika sonra çektim
     sonunda oyunuma kavuştum

• Hayırlı olsun bakalım.

Şimdi "o oyuna artık para verilmez bc2 alınır" diyenlere cevabı daha emin verirsin artık
  • hayırlı olsun nereden aldın?
  • Valla bf bc2 alsaydın keşki derim oyunda lag her zaman olmasada yine var oyunda Padişah TR mi ne birisi vardı clay i koyduğum yerde patladı oraya gittim adamı vurdum direk wall dedi sovdu...
  • @emre
    seni ekledim arkadaş listeme bu arada sağolasın.Burada yazılanlar hep gözümü korkuttu yok lobide 1 saat bekliyoruz yok her oyunda en az 5 hileci var yok küfür gırla gidiyor yok lagdan oynanmıyor.Ben hiçbirine rastlamadım 6-7 saattir oynuyorum ne atışan 2 kişi gördüm ne bir hileci bölüm bitiyor herkes gg yazıyor gayet kardeşçe bir ortam 1 defa lag yüzünden oyundan çıkmak zorunda kaldım oda olacak yani o kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: Wickeed

Valla bf bc2 alsaydın keşki derim oyunda lag her zaman olmasada yine var oyunda Padişah TR mi ne birisi vardı clay i koyduğum yerde patladı oraya gittim adamı vurdum direk wall dedi sovdu...
    o tip adamlar her oyunda olur csde de mw2de de bc2de de takmayın ben bir kelime dahi etmedim oyunda kafam rahat çıktım en iyisi susmak ayrıca ben hala bc2 ile kıyaslanmamasından yanayım ikisininde kulvarları farklı hatta tek ortak yönleri fps oyunu olmaları (bence)

@medikal
    ingiltereden alındı oyun hocam aral'ın keyfini beklemedim arkadaşıma aldırdım
  • Nevikof bende seni kabul ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Nevikof bende seni kabul ettim :D
    eyv hocam
    yahu sniper olayım dedim barrett ile 5-6 adam anca vurmuşumdur beceremedim bu arada heartbeat sensor nasıl çıkıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

eyv hocam
    yahu sniper olayım dedim barrett ile 5-6 adam anca vurmuşumdur beceremedim bu arada heartbeat sensor nasıl çıkıyodu

silencerla 15 kill yapınca cıkıyordu bu arada ekle benide
  • quote:

quote:

eyv hocam

bana göre en iyi sniper intervention'dur onu dene istersen ama kolay değil tabi...hearthbeat sensor herhangi bir silahın silencer eklentisiyle 20 adam öldürürsen açılıyor...

bu arada beni de ekleyebilirsin dostum
  • hayırlı olsun darısı başımıza
  • GreyAplle istersen ekleyebilirsin
  • acnd89 steam id
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

acnd89 steam id
    ekledim
  • maalesef geldi bile o oynadığın oyun beta çıkmadan 6 hafta önce hazırlanmış bir sürüm adı üstünde BETA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

maalesef geldi bile o oynadığın oyun beta çıkmadan 6 hafta önce hazırlanmış bir sürüm adı üstünde BETA
    bc2 fos çıktığında da seni buralarda görmek isteriz genç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

maalesef geldi bile o oynadığın oyun beta çıkmadan 6 hafta önce hazırlanmış bir sürüm adı üstünde BETA

Üstteki arkadaş almış oyunu ve pişman olduğunu belirtmiş. Siz sanırım almadan çok beğendiniz. O kadar yazılana rağmen hala Cod fos BC2 süper diyebiliyorsun.
  • dün bad company 2'yi yükledim oyun tek kelimeyle fiyasko tek güzel yanı duvarlarda delik açabilme oyunun eksikleri saymakla bitmez birkaç kısım cod dan alıntı bunun dışında silah kaplamaları berbat cs nin silahlarıyla yarışırlar anca kaplama konusunda bir red dot var sanki oyunda yokmuş da sonradan paintte eklenmiş bazı bölümler o kadar beyaz ki ekranda hiçbirşey görünmüyor hiçbir sniper tüfeği sekmiyor yere yatamamak gerçekten çok kötü olmuş kafanız kabak gibi dışarıda kalıyor ayrıca yüz modellemeleri mw2 nin yüz modellemelerinin yanına dahi yaklaşamayacak derecede kötü kontroller de çok kullanışsız.İlk bc2 videosunu izlediğimde mw2 yi aldığıma pişman olmuştum oyunu oynadım şimdi iyi ki almışım diyorum
    bu arada gl sadece duvar yıkmaya yarıyor sanırım adamların üzerine atmadıkça toz kaldırmaktan başka bir işe yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 12 Mart 2010; 7:47:47 >
  • quote:

dün bad company 2'yi yükledim oyun tek kelimeyle fiyasko tek güzel yanı duvarlarda delik açabilme oyunun eksikleri saymakla bitmez birkaç kısım cod dan alıntı bunun dışında silah kaplamaları berbat cs nin silahlarıyla yarışırlar anca kaplama konusunda bir red dot var sanki oyunda yokmuş da sonradan paintte eklenmiş bazı bölümler o kadar beyaz ki ekranda hiçbirşey görünmüyor hiçbir sniper tüfeği sekmiyor yere yatamamak gerçekten çok kötü olmuş kafanız kabak gibi dışarıda kalıyor ayrıca yüz modellemeleri mw2 nin yüz modellemelerinin yanına dahi yaklaşamayacak derecede kötü kontroller de çok kullanışsız.İlk bc2 videosunu izlediğimde mw2 yi aldığıma pişman olmuştum oyunu oynadım şimdi iyi ki almışım diyorum
    bu arada gl sadece duvar yıkmaya yarıyor sanırım adamların üzerine atmadıkça toz kaldırmaktan başka bir işe yaramıyor

Bende de videoları izledikten sonra bi pişmanlık olmuştu.Keşke bekleseymişim diyordum.Ama oyunu oynadıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimin farkına vardım...Varmı MW2 gibisi?
  • yok tabiki bc2 çok abartılmış bir oyun böyle olacağını biliyordum
  • En güzeli CoD 2 onun verdiği zevki MW2 de alamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.