Şimdi Ara

Sonunda Kızla Konuştum (Rahatladım valla. ) düzenleme: başka bir kız çıktı :( (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
17
Favori
7.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merakta bırakmayın bizi. Takipteyim bakalim neler olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigva

Hocam merakta bırakmayın bizi. Takipteyim bakalim neler olacak

aynen bnde takipteyim

• e madem söyledin ne diye artık sevmiyorum unuttum vazgeçtim diyorsun. yarın ben de senden hoşlanıyorum veya birlikte olabiliriz gibilerinden bir şeyle karşına çıkarsa ne olacak o kadar şey boşa mı gidecek?
  • Konu sahibinin konuya açıklık getirmesi bekleniyor... Ne oldu ne bitti anlat. Microfonu almanı bekliyoruz.
  • iyi ki vazgeçtim demişsin dostum tam bi umutsuz vaka konuşması olmuş

kızlar seni şöyle sevdim böyle sevdim şunu yaptım tarzı romantik konuşmalardan etkilenmez. sadece kızlar değil erkekler de. sen kıza avcunun içinde olduğunu çok belli etmişsin. insana her zaman ulaşamadığı çekici gelir.
  • Bilgisayar dersi vardı sınıfa girdim oturdum bilgisayar masasına. Yoklamaya imza atarken uzaktan gördüm kızı sadece dönüp bakmadım.Ders bittiğinde arkadaşlar çıkarken sınıftan arka tarafta tek başına bir o yana bir bu yana gidip dönüyordu. Çektik gittik arkadaşla... Bugün olanlar bunlar. Bilgisayar dersi olduğu için sadece pek bişi olmadı. Normalde bu kız sürekli 3 kız arkadaş takılırlardı bugün tekti bunu gördüm.

Bakalım yarın neler olacak bugün pek bişi olmadı. İşallah yarında bişi olmaz kız benle konuşmasın bende kızla konuşmayım en iyisi bu gibi. Dün gece ilk defa rahat uyudum fakat rüyamda gördüm kızı. İşler böyle işte arkadaşlar bakalım yarın bişiler olacak mı ?
  • Lisede bile bu kadar başarısız bir konuşma görmemiştim :) çok ağır abi konuşmuşsun. 2.si görerek sevme olmaz seviyorum nedir ya dikkatimi çektin felan fistan deseydin. Neyse olan olmuş.
  • Heyecanla devamını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

Ne değişik bi yer ulan burası.

çok deyişik çok!
  • beyler çocuk okulda. gene ağlıyodur büyük ihtimal ama bence şansı var her ne olursa olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

Bilgisayar dersi vardı sınıfa girdim oturdum bilgisayar masasına. Yoklamaya imza atarken uzaktan gördüm kızı sadece dönüp bakmadım.Ders bittiğinde arkadaşlar çıkarken sınıftan arka tarafta tek başına bir o yana bir bu yana gidip dönüyordu. Çektik gittik arkadaşla... Bugün olanlar bunlar. Bilgisayar dersi olduğu için sadece pek bişi olmadı. Normalde bu kız sürekli 3 kız arkadaş takılırlardı bugün tekti bunu gördüm.

Bakalım yarın neler olacak bugün pek bişi olmadı. İşallah yarında bişi olmaz kız benle konuşmasın bende kızla konuşmayım en iyisi bu gibi. Dün gece ilk defa rahat uyudum fakat rüyamda gördüm kızı. İşler böyle işte arkadaşlar bakalım yarın bişiler olacak mı ?

Hehe şu an içinin rahat olması normal bak sana süre veriyorum en geç 1 hafta içerisinde gene eski aynı duyguları yaşayacaksın kız seninle konuşmaya gelmese bu sefer neden konuşmaya gelmedi diye kafanı yiceksin üzüleceksin falan hepsi tecrübeyle sabit. Öyle aylarca sevipte birden hislerin yokolması imkansız. Unutamazsın da sadece alışırsın bu duruma ama için içini yer her geçen gün iyi olmayı beklerken daha da kötü olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

beyler çocuk okulda. gene ağlıyodur büyük ihtimal ama bence şansı var her ne olursa olsun

Komik cocuk. Liseler dagilsi mi

• quote:

quote:

beyler çocuk okulda. gene ağlıyodur büyük ihtimal ama bence şansı var her ne olursa olsun

Kardeş iyi güzelde ağlayıp gittim nedir ya bir Adana'lıya hiç yakıştıramadım onu geçtim erkek adamsın tamam duyguların o anda tavan yaptı ama altı üstü kız be kardeşim senin benim gibi bir insan sonuçta.
  • ne diyon olum sen değişik?
  • quote:

quote:

Bende uni 1. Siniftayim. Ne oldu anlat atar yapma

• devamı olursa başlığı editle
  • quote:

Bilgisayar dersi vardı sınıfa girdim oturdum bilgisayar masasına. Yoklamaya imza atarken uzaktan gördüm kızı sadece dönüp bakmadım.Ders bittiğinde arkadaşlar çıkarken sınıftan arka tarafta tek başına bir o yana bir bu yana gidip dönüyordu. Çektik gittik arkadaşla... Bugün olanlar bunlar. Bilgisayar dersi olduğu için sadece pek bişi olmadı. Normalde bu kız sürekli 3 kız arkadaş takılırlardı bugün tekti bunu gördüm.

saat başı rapor ver artık çok önemli gelişmeler olmuş bu arada avrupa birliği ne durumda kaldı.

• Bu konularda pek tecrübeli değilim. Pazartesi bende açıldım ve reddedildim. İlk 2 gün zor gelse de yavaş yavaş alışıyorsun.
  • Harikasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Bu konularda pek tecrübeli değilim. Pazartesi bende açıldım ve reddedildim. İlk 2 gün zor gelse de yavaş yavaş alışıyorsun.

Bende

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.